Underground přehled

Underground https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435555/bmid_underground-3ge-435555.jpg 4 675 675

Underground série

Praha City je šťastné město. Deset milionů obyvatel zde přežívá díky výdobytkům moderních technologií, zatímco zbytek Evropy se propadl do chaosu. Nikdo nepochybuje, že je to pravda, tvrdí to přece City News! Jenže Petr Vachten ty sračky ignoruje. Přišel o nohu ve válce s Poláky, a když hořela Ostrava, v CN hlásili, že jeho divize táhne na Krakov. Ale ta válka už nikoho nezajímá. Stejně jako Ostrava. Protože Praha City je šťastné město. Jen v něm nějak snadno umírají lidé, kteří si to nemyslí. Třeba ženy z kultu digitálních čarodějek.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Underground. Přihlašte se a napište ho.

Peter73
předevčírem 5 z 5

František Kotleta "budocnost umí", aj keď je čierná, resp. šedá. Praha má 10 miliónov obyvateľov a je rozdelená na tri vrstvy obyvateľov. Dej je jednoduchý, v štýle "B" akčných filmov 90-tiek. Príbeh je okorený kotletovským humorov - tak toto všetko je v kotlíku UNDERGROUND. Kniha ma bavila je to také oddychové čítanie, bez nutnosti hlbokého zamyslenia sa a polemozovania - iba prosto čítaj a bav sa.

Paja11.11
17.04.2024 5 z 5

Kotleta v trochu jiném kabátě, než ho znám. Trochu jsem se bála si knihu přečíst, jelikož nemusím moc světy s takto pokročilou technologií, ale mám velmi ráda autorovo psaní, takže jsem se do knihy pustila.
Vůbec mě kniha nezklamala. Je to napínavý děj s opět ostrým jazykem a s velmi zajímavou promyšlenou budoucností a zápletkou. Hlavní postava mi opět sedla, autor hold umí psát pro mě sympatický mužský.
Už se těším na další díl!

Slezadav
04.03.2024 4 z 5

Možná je trochu nefér, že stejně jako Perunova krev dostává ode mě Underground 4*, protože byl opravdu znatelně lepší, ale takové už je hodnocení jen do 5*. Cyberpunkové prostředí je super, Vachten je dobrý hlavní hrdina a působí celkem reálně. Digitální čarodějky jsou také fajn koncept a dokonce se v téhle knize objevuje více hlubokých myšlenek, než sexu. To je nejspíš u Kotlety velmi ojedinělé. Psát u tohoto autora, že knoha měla spád a četla se skoro sama považuji za limitně se blížící zbytečnosti. Umím si představit, že by třeba postavy čarodějek nebo pirátů byly trochu propracovanější a Mína hrála větší roli. Detektivní zápletka byla super, jelikož jsem čekal asi pouze akci.

10 nejprodávanějších eknih (duben)

10.05.2020

10 nejprodávanějších eknih (březen)

06.04.2020

Knižní novinky (12. týden)

16.03.2020

Dejčr měl pravdu. Všechny revoluce jsou na hovno. Než se naděješ, ti, co chtěli spravedlnost, mají moc a zneužívají ji hlavně k tomu, aby si ji udrželi. Spravedlnost trvá vždy jen krátce a pak si s ní revolucionáři vždycky vytřou zadek,..

Kniha Underground v seznamech

v Právě čtených16x