V úkrytu přehled

V úkrytu https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365577/bmid_v-ukrytu-cNY-365577.jpg 4 388 388

Lydia Fitzsimonsová žije v dokonalém domě se svým milujícím manželem a synem. K úplnému životu touží po jediné věci. A je přesvědčená, že jí to manžel sežene. To poslední, co čeká, je smrt zaviněná její chorobnou touhou. Nicméně ani mrtvé tělo Lydii nezastaví. Akorát ji to ještě více popožene – ať to stojí cokoliv.

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Omega

Lying in Wait , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V úkrytu. Přihlašte se a napište ho.

ZuK1
07.03.2024 4 z 5

Čtivá knížka, zajímavě vyprávěná střídavě z pohledu různých osob. Od začátku znáte vraha, sám příběh je ale dost psycho a aby toho nebylo málo, připravila autorka ještě i docela drsný a nečekaný závěr, po němž se mi hodně špatně usínalo.

MiskaMa
04.01.2024 4 z 5

Knížka nešla odložit, oceňuji krátké kapitoly a střídání vypravěčů.
Konec nečekaný. Paní byla teda pěkná ...

Od autorky to byla moje první přečtená knížka, ale do budoucna si od ní něco dalšího ráda přečtu.

ElenaM
21.09.2023 5 z 5

Kniha mě velmi mile překvapila. Četla se skvěle a to hned od začátku. V příběhu se střídají tři vypravěči a vás to nutí číst pořád dál a dál. Krátké kapitoly ději dávají spád ještě trochu více. Konec je šokující. Naprosto šokující, koukala jsem jako blázen. Autorky styl psaní mi skvěle sedl - žádné dlouhé popisy, žádná hluchá místa, hezky navazující vyprávění. Doporučuju všem !

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha V úkrytu v seznamech

v Právě čtených5x