Vinen či nevinen přehled

Vinen či nevinen https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516695/bmid_vinen-ci-nevinen-wBF-516695.jpg 4 34 34

Bill Russell je zrovna na dostizích, kde působí jako dobrovolný stevard, když mu policie oznámí, že se jeho nejhorší noční můra stala skutečností – jeho milovaná žena byla nalezena mrtvá. Skutečným šokem ovšem je to, že Amelie byla zavražděna a že se hlavním podezřelým v ostře sledovaném případu stává on sám…

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Kalibr

Guilty Not Guilty , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vinen či nevinen. Přihlašte se a napište ho.

Gracinka
předevčírem 3 z 5

Slabší průměr.
Čtenáři je v podstatě od začátku jasné, kdo to byl, akorát celou dobu čeká, kdy ho konečně zavřou. I když jsem tušila, že pravda bude někde malinko jinde, tak se mi úplně konec nelíbil. Přišlo mi to přitažené za vlasy.
Četlo se to dobře, ale byla to spíš taková pohádka pro dospělé. Napětí tam nebylo ani za mák.
A mrzelo mě, že kromě toho, že Billa zatkli na dostizích a pak se tam byl 2x podívat, nebylo tam z dostihového prostředí vůbec nic.

ledu
19.03.2024 3 z 5

Ač mám detektivky od Felixe Francise ráda, tato mě příliš nenadchla. Děj je dost statický, posouvá se velmi pomalu. Závěr je sice překvapivý, ale podle mne těžko uvěřitelný.

Daku
17.02.2024 4 z 5

Za mne kniha nebyla špatná a dobře se četla. Úplný konec byl dost překvapivý. Felix má tu smůlu, že ho mnoho lidí porovnává s jeho otcem. Možný by bylo dobře, kdyby se úplně vyhnul tématu dostihového sportu. I když je pravda, že v této knize je toto téma jen okrajově.

10 nejprodávanějších knih (41. týden)

18.10.2023

10 nejprodávanějších knih (40. týden)

11.10.2023

Brána pekel, Nelítostný princ a další knižní novinky (37. týden)

10.09.2023

Kniha Vinen či nevinen v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x