Vzpomeň si na lásku přehled

Vzpomeň si na lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/437812/bmid_vzpomen-si-na-lasku-WkV-437812.jpg 4 85 85

Když se láska, kterou už jste dávno oplakali, znovu objeví a převrátí vám život na ruby. U romantické večeře se svým snoubencem Ryanem si Kailey Crane uvědomí, jaké neskutečné štěstí má. Skvělou práci novinářky v listu Herald, zasnoubená je s dokonalým mužem a večeří v jedné z nejfajnovějších restaurací v Seattlu. Při odchodu spatří před restaurací hubeného zarostlého bezdomovce. Chce mu dát krabici s jídlem, kterou si odnášeli domů, ale když se muži podívá do očí, jako by ji zasáhl blesk. Je to její životní láska, Cade McAllister, který před deset lety zmizel a Kailey z toho byla zničená. Chudák, kterého teď potkala na ulici, je jen stín dřívější lásky. Během následujících týdnů pomáhá Kailey Cadeovi dát život zase dohromady a před Ryanem to zpočátku tají. Při konfrontaci se starým vztahem si Kailey uvědomí, že se bude muset rozhodnout, co a koho vlastně chce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

Always , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vzpomeň si na lásku. Přihlašte se a napište ho.

Ludmila91
18.05.2024 5 z 5

Příjemné čtení

Kristy.Seb
26.01.2024 4 z 5

Tak tohle se četlo samo. Hned od začátku mě to zcela vtáhlo do děje. Jen mě trochu mrzí trochu uspěchaný konec.

monika0181
25.01.2024 4 z 5

Krásná kniha o velké lásce, bezdomovectví, ztrátě paměti, oddanosti. Nezvyklé téma poměrně slušně zpracované.
Proč pouze poměrně slušně? Protože konec knihy snad korektor nedržel ani v ruce.
Vyřešení situace s Ryanem je jak "Deus ex machina" ze starých antických her. Pro boha, tam naprosto unikly dějové souvislosti. Dějový sled byl jak pěst na oko.
Velká škoda potenciálu této knihy. Poslední čtvrtina knihy to totálně zabila.
Když pominu Cadeho rychlé uzdravení, které nejsem schopna posoudit, tak mi rozhodně nesedí impulsivní náprava jeho partnera/kamaráda. Nejdříve ho o vše připraví a najednou se s ním chce kajícně vyrovnat a dát vše do pořádku. Bez nějakého vysvětlení, proč se tak zachoval.
Není ani osvětlena či uzavřena Cadeho ztráta paměti. Ta krátká zmínka, která v knize je, je tak přehlédnutelná, protože je v délce jedné věty...
Opravdu stálo za to si dát více práce s rozvinutím zápletek.
Kniha se mi líbila, ale ten konec byl slabý.
Ani neoceňuji to, že se oba nemluvící francouzsky ve zdravotním stavu Cadeho stěhují do Francie. Za mě i toto téma dost vyšumělo a nemělo ty správné emoce.
Za mě škoda, téma mělo opravdu potenciál. Není zahozeno úplně, ale rozhodně se dalo vytěžit mnohem víc.
Doporučuji přečíst, je to čtivé příjemné čtení. Ale nezapomeňte na nadhled, ten budete potřebovat.
Každopádně já si jdu sehnat poslední knihu autorky, protože píše čtivě.

Knižní novinky (20. týden)

09.05.2020

Kniha Vzpomeň si na lásku v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x