Mrtvá zóna přehled

Mrtvá zóna https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495908/bmid_mrtva-zona-8mD-495908.jpg 4 374 374

Washington Poe série

Detektiv seržant Washington Poe je u soudu a bojuje proti vystěhování ze své milované a izolované usedlosti, když je povolán do pouličního nevěstince v Carlisle, kde byl baseballovou pálkou ubit muž k smrti. Poe je zmatený – loví sériové vrahy a zdá se, že jde o přímočarou vraždu pasákem – ale jeho účast byla vyžádána osobně, lidmi, kteří raději zůstávají ve stínu. Když se Poe a společensky nešikovná programátorka Tilly Bradshaw ponořují hlouběji do případu, čelí zdánlivě nezodpověditelným otázkám: proč se nic v pozadí oběti neprověřuje, přestože jsou důkladně prověřeni pro vysoce postavenou práci? Proč na místě vraždy zůstala malá ozdoba – a proč ji někdo z vyšetřovacího týmu ukradl? A jaká je souvislost s bezchybně provedenou bankovní loupeží o tři roky dříve, loupeží, kde nebylo nic vzato…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Dead Ground , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mrtvá zóna. Přihlašte se a napište ho.

TeaPeter
13.05.2024 5 z 5

Skvělý thriller. Jeden z nejlepších, co jsem četl za hooodně dlouhou dobu. Vřele ho doporučuji každému. A dvakrát uživatelům jakékoli počítačové a komunikační technologie. V současnosti je bezpečnost banálního příslušenství velmi naivně podceňována. Kdo si ale alespoň občas přečte nějaký počítačový časopis, už dávno ví, že hardware, na kterém byl postavený Janus, je v podstatě k mání v každém lepším elektru - kabely už dávno nejsou jen dráty v plastu.

janastok
12.05.2024 5 z 5

Další skvělý díl série. Poe je sympaťák a jeho parťačka Tilly je boží. ( Co to znamená boží, Poe?). Trochu více vysvětlování na konci a pár mocenských tanečků, ale moc mě to bavilo.

Martule44
06.05.2024 5 z 5

V této sérii se nelze zklamat, je dokonalá po všech stránkách a ač dokáže zamotat hlavu všemi těmi propletenci, záhadami
kdo co, ...nakonec si sedá jeden díl do druhého a vy si řeknete "pecka"
Aspoň já to tak mám !

Válka dvou královen, Tvoje vina a další knižní novinky (19. týden)

07.05.2023

Kořist, Ty chladné oči a další knižní novinky (11. týden)

12.03.2023

Vychází Mrtvá zóna, Temný amulet a další knižní novinky (39. týden)

25.09.2022

Ocenění knihy (1)

2022 - CWA Dagger Awards (Ian Fleming Steel Dagger)

Kniha Mrtvá zóna v seznamech

v Právě čtených10x
v dalších seznamech5x

vraždy tajemství pátrání v minulosti

M.W. Craven
anglická, 1968