Zachraň se přehled

Zachraň se https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475890/bmid_zachran-se-PN3-475890.png 4 664 664

Zachraň mě série

Maxton Hall série

2. díl

Zachraň se nás opět vtáhne do magického studentského prostředí prestižní školy Maxton Hall. Hlavní téma této knihy je věčné a staré jako lidstvo samo: zrada a odpuštění. Opět se setkáme s hlavními hrdiny Ruby a Jamesem. I ostatní oblíbené vedlejší postavy se vrací na scénu, aby dokreslovaly další nezapomenutelný příběh z pera královny romantických příběhů Mony Kasten. Vítejte do světa prestižní školy Maxton Hall, místa dramatických prvních lásek, romantických studentských let a napínavých okolností, které obklopují Ruby a Jamese. Co se stane, když Ruby musí těžce odpouštět zradu a Jamesovi se převrátí svět vzhůru nohama mnoha nečekanými událostmi? Blíží se studium na Oxfordu... Na pozadí příběhu hlavních hrdinů se odvíjejí osudy jejich sourozenců - těhotné Jamesovy sestry Lýdie a vtipné a sebevědomé Rubyiny sestry Ember. Všichni zažívají své první lásky, každá je jiná, ale vlastně jsou všechny stejně opravdové. Znovu se setkáme s organizačním výborem a užijeme si s ním velkolepé plesy.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Red

Save You , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zachraň se. Přihlašte se a napište ho.

miloslava3256
dnes 2 z 5

Tady jsem měla problém vydržet u knihy, stále dokola. Bez nějaké šťávy, nebo akce. Kniha úplně není propadák, ale jsem spíš na něco fakt akčního. Celková série to hodně vynahrazuje.

denisa8946
09.05.2024 4 z 5

Mona Kasten je skvělá spisovatelka a všechny knihy, které jsem od ní četla, byly strhující. Druhý díl ze série Maxton Hall není výjimkou.
Knížka je opět čtivě a poutavě napsaná, od první stránky se dokážete vžít do pocitů postav a prožíváte s nimi vše naplno.
V tomto díle jsme měli možnost blíže poznat Lýdii a Ember, za což jsem moc ráda a těším se na vývoj jejich dějových linek. :) Maličko mě štvala Ruby, že si nenechala nic vysvětlit. Chápu její pocity, ale myslím, že Jamese dusila moc dlouho a v tom důsledku mě jejich dějová linka chvílemi nebavila. ALE! Nakonec i jejich příběh nabral obrátky a hltala jsem každé slovo. :)
V závěru knihy mě překvapila máma Ruby, nevěřícně jsem jen zírala... to svou dceru vůbec nezná?
Už v prvním díle mi lehce vadil překlad, neustálé opakování slov maminka a tatínek... ale tady mě to už opravdu iritovalo. Jsme v prostředí střední školy, nevěřím, že by každý teenager používal tohle oslovení pro své rodiče.
Závěr prvního dílu nás nechal s pusou dokořán a druhý na tom je úplně stejně. Už jsem si říkala, jak se to hezky vyvíjí a na konci PRÁSK! No, nebudu na nic čekat a beru do rukou závěrečný díl série. :)

Hanathor
03.05.2024 3 z 5

Druhý díl se četl stejně dobře jako první, ale tady se velmi často omílalo to stejné pořád dokola. Chyběla tomu "akce".

Knižní novinky (41. týden)

10.10.2021

Kniha Zachraň se v seznamech