Země kanibalů přehled

Země kanibalů https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462152/bmid_zeme-kanibalu-waO-462152.jpg 4 115 115

Pětice slovenských vysokoškoláků přilétá do Peru, aby se obeznámila se životem běžných obyvatel, mimo ta nejtypičtější turistická centra. V touze poznat vnitrozemí, kde nehrozí, že se budou prodírat davy zahraničních cestovatelů, kývnou na nabídku místního mladíka Solomona, který jim chce ukázat jedno kouzelné místo v srdci pralesa. Naši zvídaví a neohrožení dobrodruzi – tři chlapci a dvě dívky, vyzbrojení kamerou, fotoaparáty i nezbytnou láhví domácí pálenky – se tak ocitnou v místech, o jakých se jim ani nesnilo. Ale v pralesním ráji rozhodně není všechno romantické a ideální. A jak už to tak chodí, Nina, Marko, Renča, Jojo a Viktor poznají odvrácenou stránku výprav do neznáma.... celý text

Horory Romány Literatura slovenská
Vydáno: , Carcosa

Krajina kanibalov , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Země kanibalů. Přihlašte se a napište ho.

Sitth
včera 2 z 5

Někde na internetu vyskočila na prodej celá sbírka od autora, tak jsem ji koupil a řekl si, že si zkusím pár knih přečíst. Nemám moc důvěru v horory obzvláště od autorů naší provenience. Ale po přečtení první knihy jsem se dostal do stavu, kdy jsem četl jednu Epochovku denně. Vydrželo mi to čtyři dny. A to proto, že první den u Země Kanibalů uchvácení, druhý den u Virus Omega pocit přetrvává ale slábne a třetí den u Bestie už zájem opadává a knihu už jsem nedočetl. A důvod - to co bylo v první knize zajímavé a neobvykle se začíná ve všech knihách opakovat a člověk už se to zajídá. Možná jsem měl "štěstí", že jsem po sobě četl tři příběhově stejné knihy a do budoucna nevylučuji, že si zase nějakou knihu přečtu, ale teď stačilo.
Dávám všem třem knihám 3/6 a u všech dávám stejný komentář...

barbora6886
02.04.2024 3 z 5

Taková malá a nechutná jednohubka.

GYROTOURBILLON
05.03.2024 5 z 5

Tak já se přidám ke kladnému hodnocení. Ano , horory tohoto typu tenkrát frčeli.
Film Kanibalové, a Sežráni zaživa, to byly filmy jen pro otrlé. Autor zmiňuje i knihu Ruiny, která je velmi dobrá. Taky jsem ji již 2× skousl.
Ale je též na místě si položit otázku: Je či není na světě takovéto místo možné najít ??
Dešté pralesy, džungle, odlehlé kraje... Já věřím , že by klidně takové místo mohlo existovat i s tímto způsobem života. Nemáme zmapované všechny části země, nebo jen povrchně.
Asi je lepší ale zůstat u fantazie knižní či filmové.
Autor M. E. P. si přál hodnocení v závěru knihy, čili za mě Super, stejně jako počin Bestie. Brutální, čtivé, perverzní...proč ne. Sade psal taky velmi perverzně a kdy jeho knihy vycházely.

Knižní novinky (20. týden)

16.05.2021

Kniha Země kanibalů v seznamech

v dalších seznamech3x

horory kanibalismus Peru mladí lidé slovenské horory

Mark E. Pocha (p)
slovenská, 1981