Kačí137
diskuze u knih
![Winter Winter](https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291149/winter-KpX-291149.jpg?v=1473069327)
Nevíte někdo, kdy bude knížka ke koupení v e-booku? Člověk by rád podpořil obchodníci, ale jestli nebudou rychlí, tak mě donutí stáhnout si ji od nějakého borce zadara!! Nikdy nepochopím ty časové odchylky od vydání knížní verze a e-booku :-( Škodí sami sobě.
![4 z 5 4 z 5](img/content/ratings/4.png)
![Čtvrtý hrob pod nohama Čtvrtý hrob pod nohama](https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302044/ctvrty-hrob-pod-nohama-tOD-302044.jpg?v=1481107664)
Přečteno během dvou dnů, člověk prostě musí chodit do práce. Bylo to vtipné a bláznivé.
Trochu mě štve, že se nechá vždycky zmlátit. Kdy už konečně pozná, jak se bránit?!? Je to depresivní. Mimochodem její případ je moc hezky zamotaný a na konci vážně překvapující, i když jsem už trochu tušila ;-)
Jo a taky vás překvapilo, že její kamarád vlastně není mrtvý?? Já měla pocit, že ho v trojce zastřelili a on najednou tady.
![5 z 5 5 z 5](img/content/ratings/5.png)