Diskuze (5)
Přidat příspěvek

Autor má gule a to je dobre, pretože v časoch politickej korektnosti už pomáha len sebadôvera, neústupnosť a keď treba tak aj silné slová. Eufemizmy sú pre inteligentných ľudí a tými dnešní Koniášovia rozhodne nie sú.
http://neviditelnypes.lidovky.cz/esej-o-otrokarstvi-psat-nesmis-aneb-antiomluva-fr4-/p_kultura.aspx?c=A190204_151024_p_kultura_wag

Na Siege už teda čekám jako na smilování boží.. všude jen posouvají termíny překladu, já si to snad přečtu v originále :D..

Momentálně můj nejoblíbenější autor. Série Lovců monster je úžasná a Grimnoairské kroniky ještě lepší. Doufám, že se dočkáme překladu i dalších knih.

Jeho styl psaní se mi zamlouvá, velmi čtivé. Sérii Lovci monster jsem přečetla během chvilky. Doporučuji.
Larry Correia knihy
2024 |
![]() |
2012 | ![]() |
2015 | ![]() |
2014 | ![]() |
2013 | ![]() |
2013 | ![]() |
2017 | ![]() |
2014 | ![]() |
2018 | ![]() |
2020 | ![]() |
Štítky z knih
alternativní historie magie vlkodlaci tajné společnosti, organizace, spolky mágové Amerika městská (urban) fantasy dark fantasy steampunk příšery, monstra
Correia je 174x v oblíbených.
Osobní web autora
Nevíte kdy by mohla byt přeložen 3 díl paměti lovcu monster ?