Pár nápadů na vylepšení webu

DISKUZE » Nápady na vylepšení webu


Lector
Lector 28.05.2016 v 19:03

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

LordSnape
LordSnape 28.05.2016 v 19:06

@Lector Proto jsem se rozhodl, že z toho budu spíš už vycouvávat a mlčet/neodpovídat na takové věci. S některými se nedá diskutovat a já už nemám tolika času na takové malichernosti.

Text příspěvku byl upraven 28.05.16 v 19:06

kní
kní 28.05.2016 v 22:50

Nevím, Snape, jestli nemorální, ale určitě neloajální. Řekla bych, že Dan z toho není nadšen, když to tady na veřejném fóru tak trochu propaguješ.

Eicherik
Jia
Jia 23.06.2016 v 13:45

Neuvažujete u komentářů kromě spokojených palců nahoru o možnosti zavedení i palců dolů? Možná by to vylepšilo přehled, některé komentáře si o to přímo říkají ;-)

pobijecmuch
pobijecmuch 23.06.2016 v 13:58

Jia - o tom se se tady už mluvilo několikrát, ale můj osobní názor je, že by se mohli zrušit i ty palce nahoru. Už to tady někdo několikrát zpochybnil a naznačil teorii jak se dá i v tomto podvádět.


pobijecmuch
pobijecmuch 23.06.2016 v 15:12

Hanka_Bohmova - někomu dělá dobře se vidět v nějakém žebříčku.
Pokud nalistuješ, ( v diskuzi) možná i v tomto vláknu zpět, tak si můžeš přečíst jak si dávají někteří uživatelé palec sami sobě. :-)

Text příspěvku byl upraven 23.06.16 v 15:12

woodward
woodward 23.06.2016 v 15:16

já mám pocit, že body jsou jen za komentáře. nikoliv za palce. jenže ono to je nakonec jedno; buď je komentář dobrej a body si zaslouží, nebo ne. buď je ten udělitel palce soudnej anebo je to trouba. koneckonců, ty body nic nestojej a nic si za ně nekoupíš, tak snad na tom až zas tak nesejde, ne?

woodward
woodward 23.06.2016 v 15:17

pobijecmuch: viz můj poslední příspěvek. jestli to někomu dělá dobře, tak co? vadí ti to? mně ne.

Marthas
Marthas 23.06.2016 v 15:20

To woodward: Někteří lidé si podle komentářů i vybírají knihy, takže tak...
PS: Nemyslím sebe, já podle komentářů knihy pouze ruším.-)

woodward
woodward 23.06.2016 v 15:25

Marthas: jak to souvisí s palcema? podle komentářů se dá vybírat jen tehdy, když už mám nějakou zkušenost s tím, co o jaký knížce napsal ten kterej uživatel. když vím že ví, o čem mluví, tak mi nějaký palce jsou ukradený. a když vím, že je to jelito, tak taky. nehledě na to, že když si někde přečtu, že se to čte jedním dechem, případně samo, nebo když mě komentátor poučí, že tam je málo akce a neodsejpá to, nemusím o dotyčným nic víc vědět a vím, že jeho komentáře nemá cenu číst.

Text příspěvku byl upraven 23.06.16 v 15:26

pobijecmuch
pobijecmuch 23.06.2016 v 15:32

Hanka_Bohmova - souhlasím, proto říkám, že klidně ať zruší i ty palce nahoru.

woodward
woodward 23.06.2016 v 15:38

pobijecmuch: proč pořád chceš něco rušit? jsou lidi, který to baví sbírat palce, třeba si je i dávají sami. škodí to někomu? právě jsme se dohodli na tom, že palce nejsou podstatný. tudíž není potřeba je rušit. co tě pořád bere, že bys chtěl něco předělávat, když tak, jak to je, to ničemu nevadí?

Marthas
Marthas 23.06.2016 v 15:41

To woodward: Pokud máš seřazeno komentáře dle popularity a ne od nejnovějších, kdo řekl, že nejnovější jsou nejlepší, tak se ti zobrazují ty nejopalcovanější podle počtů palců od nejvíce po nejméně, a pokud je tam toho spousta, tak to může takový komentář, nepoctivě opalcovaný, i když je to blbost vynést hodně vysoko... Neříkej woody, že čteš upo všechny komentáře, mně to ani nejde, protože můj počítač to nepodporuje, rozkliknout všechny komentáře mi nejde...
I když to mi připomíná, že teď už zas jde to seřadit i podle komentů oblíbených uživatelů, ALE TO NEMUSÍ VÉDĚt VŠICI
Asi ve stručnosti všechno.-)

woodward
woodward 23.06.2016 v 15:48

proboha živýho, já nečtu vůbec všechny komentáře. když náhodou mě zaujme nějakej titul, tak se kouknu, co se tu o něm píše. nejdřív v anotaci, pak případně i v komentářích. a je mi šumafuk, jak jsou řazený. když zjistím, že všechny komenty jsou od mláďátek, co potřebujou k životu akci, tak se na to vykašlu a sháním informace jinde, internet je velikej. kdyby se na DK mělo udělat něco pro to, aby se člověk dobral inteligentních informací o knihách, který ho zajímají, museli by se zrušit blbci. ne palce.

Marthas
Marthas 23.06.2016 v 15:56

To woodward: Zákaz, rušení blbců... Jak bys to dělal, muselo by se vyplnit IQ, tak to bych asi neprošla.-)
PS: I mezi mláďátky sem tam probleskuje inteligence, bohužel zabalená v oparu hormonů.-)

woodward
woodward 23.06.2016 v 16:04

no dobře, ale kdo to má číst, dokud se to nerozbalí? já neuvažuju o rušení blbců. neuvažuju o rušení vůbec ničeho právě proto, že to, co vy tady všichni pořád probíráte zleva zprava se jinak, než zrušením blbců, vyřešit nedá. tudíž je to neřešitelný - a vzhledem k tomu, že v podstatě žádná škoda nevzniká, tak je nejlepší nechat věci tak jak jsou a hlavně nic NERUŠIT. jenže bojovníci za čistotu všehomíra si nedaj říct a furt by chtěli rušit, nakazovat, zakazovat. což mi vadí mnohem víc než ty blbosti ve zdejších komentářích.

Marthas
Marthas 23.06.2016 v 16:14

To woodward: No, takový hormonový komentáře jsou většinou určený stejně postiženejm, a jak jsi řekl, poznáš podle toho, že kniha není pro tebe, lepší udělat si obraz o tom, kdo to čte než štítek o čem to je, pro někoho.-)
A neříkej woody, že ti zastánci čistoty tak vadí, s kým by ses pak mohl dohadovat o postatě věci a polemizovat..
Prozradím ti tajemství, normální uživatel DK, do vláken nechodí.:-)

woodward
woodward 23.06.2016 v 16:21

ti zastánci čistoty útočej na svobodu ve jménu pravidel, který nemají žádnej jinej účel, než vlastní existenci. a já si tady se spoustou lidí báječně pokecám o knihách a o překladech, o knihovnách a bůhví o čem. takže ti puristi by mi vůbec nescházeli. ale někdo jim to prostě říct musí, když si tu řada lidí jaksi libuje v tom, že jim někdo kafrá do věcí, do kterých mu nic není. jako třeba co je komentář a co příspěvek do diskuse.

Marthas
Marthas 23.06.2016 v 16:25

To woodward. A jak poznáš takovýho typickýho zastánce čistoty, na obličeji to nalepený nemají ne?
A co, když jsem zastáce čistoty i já...
Taky bych ti nechyběla:-)

woodward
woodward 23.06.2016 v 16:27

herdekfilek, o co ti jde? reaguju na to, co sem lidi píšou.

Marthas
Marthas 23.06.2016 v 16:47

To woodward. To já taky.-)

woodward
woodward 23.06.2016 v 16:48

hm... to jaksi nevysvětluje předchozí otázku.

woodward
woodward 23.06.2016 v 19:36

ahoj hanko, vidělas už ty brexitový pejsky od BBC?

siena
siena 23.06.2016 v 19:40

Nějaký návrh na nové logo?!?



Vložit příspěvek