Filosofování pod starým mohutným dubem

DISKUZE » Volná diskuze


RamonVarga
RamonVarga 02.10.2024 v 16:38

Jakou knížku od Stephena Kinga máte nejraději a proč právě onu?

Eicherik
Eicherik 02.10.2024 v 18:31

Já mám nejraději To. Myslím si, že to je Kingova nejpropracovanější kniha. Hodně se mi líbí, že se velká část odehrává v době, kdy jsou hlavní hrdinové ještě děti. Navíc mi Lada velmi připomínají oblast, kam jsme si jako děti chodili hrát. :-)

Marika Vanova
Marika Vanova 02.10.2024 v 21:27

Sorry, Kinga nečtu, nemohu číst ani koukat na horory, nedělá mi to dobře, mám s tím potom problém, moje mysl to nezvládá. Jedinou věc od něj byla Holčička, která měla ráda Toma Gordona.

emkalana
emkalana včera v 11:44

Tiez nerada citam hororove knihy od majstra Kinga, ale ma aj nehororove... donedavna som za naj povazovala knihu "Mrtva zona", nedavno sa mi dostala do ruk "Billy Summers".
Marika, daj mu sancu, mozno budes milo prekvapena :-)

Ramon, podla mna:

Billy Summers - takemu sympatickemu najomnemu vrahovi nejde nedrzat palce :-)

Mrtva zona - su tam nastolene otazky, ktore cloveka neopustia uz asi nikdy

Text příspěvku byl upraven 04.10.24 v 11:47

Marika Vanova
Marika Vanova včera v 14:34

emkalana - dobře, dám mu šanci, zkusím časem Billy Summers, teda jestli bude v knihovně.

Ulriška
Ulriška včera v 15:11

Četla jsem 3 kingovky.
Mrtví se někdy vracejí - kdysi dávno, dojem už vymizel.
Dallas - ten mě bavil.
Řbitov - ten mě zklamal, na základě věhlasu jsem měla větší očekávání.


keri.H
keri.H včera v 15:13

Já teda Kinga nečtu, ale před lety jsem četla knihu Nezbytné věci a ta byla dobrá.
Zkoušela jsem potom od něho Holčička, která měla ráda Toma Gordona, tu jsem nedočetla a asi tři roky zpět jsem opět zkusila jeho knihu, tentokrát Pytel kostí a nedočetla jsem.

jana0400
jana0400 včera v 15:44

Horory mě děsí v jakékoli podobě, takže nečtu.

Eicherik
Eicherik včera v 16:20

Máme pátek a venku je nádherně sychravo, to je ideální čas na čtení. Kde se právě nacházíte a nebo kam se chystáte? Já jsem v Berlíně, ve dvacátých letech minulého století. (Berlín, Alexandrovo náměstí) :-)

R.E.M.
R.E.M. včera v 20:02

Jsem na Velké Moravě.

Marika Vanova
Marika Vanova dnes v 07:27

Včera jsem ještě byla v Laponsku a moc jsem se pobavila (Les oběšených lišek) a dnes zůstanu u nás v Domě na konci ulice se starší paní a jejím bratrem, uvidíme.

denib
denib dnes v 08:38

Vlastně nevím, kde jsem zeměpisně. Mám rozečtený komiks Zámek. Jo, je to ten Kafkův zámek. Kdysi jsem ho četla v "normální" formě a teď si ho chci komiksem připomenout :-) No a pak odjedu asi do Elm Havenu (Illinois) na druhý díl Černého léta. Ale ne vždycky mi plány vyjdou, takže je možné, že nakonec budu někde úplně jinde :-)

RamonVarga
RamonVarga dnes v 08:42

Já jsem stále v USA, ve Velké a tajné show od Clive Barkera.



Vložit příspěvek