Off topic a pověry a bludy všeho druhu

DISKUZE » Volná diskuze


Ikkju
Ikkju 30.08.2016 v 14:12

No někdy se pokouším třeba zrovna tu čistou radost z číselných řad (je to příklad, v univerzitě hospoda máme podobných témat desítky) pro srandu předat někomu dalšímu, jenom kvůli reakci - zrovna u nich mi zas tak nevadí, a vlastně i trochu počítám s tím, že závěr bude s největší pravděpodobností takový, že jsem čistokrevný magor x). Což je mi jedno, protože ta radost je reálná, jen poněkud nepřenosná.

Jenže jsem taky to stejné téma přednesl staršímu pánovi, a pak se docela divil, protože vyšlo najevo, že jde o poněkud zchátralého profesora, a téma ho tak potěšilo, že se aspoň na pár dnů zvedl ze zaběhnutého stereotypu, a stesky nad pivem vyměnil za programování...

Ale mám samozřejmě také témata, u který bych v žádném případě neriskoval, že je někdo shodí, tudíž si je nechám radši pro sebe, to je jasné...

Text příspěvku byl upraven 30.08.16 v 14:12

Raksa.A
Raksa.A 30.08.2016 v 21:59

Hanko, já myslím, že bys strašně ocenila mého bývalého kolegu. Představ si - jeli jsme do Slovenské Lupče na revizi - tedy vlakem z Prahy do Banské Bystrice. A ten můj kolega, doktor Král, měl projetou a prošlapanou celou republiku, o každé vsi věděl všechno možné, včetně toho, jaký tam mají kostel a jestli mají ochotnické divadlo, co je v okolí za zajímavosti a tohle mi servíroval celou cestu. A já, které je špatně i v tramvaji, jsem tu cestu přežila ve zdraví a nadšeně. A ať jsme byli spolu na revizi kdekoliv, všude mě protáhl s patřičným výkladem. Vzpomínám na něj s láskou a ať je mu lehká zem.

woodward
woodward 30.08.2016 v 23:02

Jak tu onehdy byla řeč o Pratchettovi, hrábnul jsem do něj jen tak nazdařbůh a hned mi uvízla za drápkem tahle věta:
Je těžké uvažovat za hluboké noci o tom, že někteří lidé přijdou na váš pohřeb jen proto,
aby se ujistili, že jste opravdu mrtví.

Hanka_Bohmova
Hanka_Bohmova 30.08.2016 v 23:11

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

woodward
woodward 30.08.2016 v 23:13

Tyhle úvahy trápily dlouho do noci Bábi Zlopočasnou, ty si s tím asi nemusíš dělat hlavu... ;)

woodward
woodward 30.08.2016 v 23:23

No, tak asi určitě. :)


Hanka_Bohmova
Hanka_Bohmova 30.08.2016 v 23:28

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

woodward
woodward 30.08.2016 v 23:31

Na pohřeb se trmácí jenom někde v zapadákově. V praze se na pohřeb jezdí tramvají nebo tak.

Hanka_Bohmova
Hanka_Bohmova 30.08.2016 v 23:40

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

woodward
woodward 30.08.2016 v 23:44

Na pohřeb se jezdí v kvádru, k tomu se levicový dopravní prostředek nehodí. Nehledě na to, co s kolem, když jsi na pohřbu, žejo. ještě by ti ho pozůstalí od nějakýho cizího nebožtíka mohli ukrást.
Indoevropský kořen, vida. inu jo, za starých časů nebyly tramvaje, všichni se furt někam trmáceli.

woodward
woodward 31.08.2016 v 07:29

Nějak jsem se zaPračetl...
Je jistě znepokojující vědět, že se jeden stal bohem na světě, který vznikl jen díky tomu, že i každá křivka nepravděpodobnosti musí mít svůj vzdálenější konec.
Tím spíš, že můžete nahlédnout do jiných rozměrů a světů, jejichž stvořitelé měli menší obrazotvornost, ale o to větší znalost mechaniky a přírodních zákonů.

Ellbereth
Ellbereth 31.08.2016 v 08:23

hihi Pračetomilové :-D mě se líbil začátek tuším čaroprávnosti....jak se tam popisují odlétávající, divně se pochechtávající holubi z babiččiny zahrádky :-D nebo z Malých bohů o zkaženém mléce...mléko bylo tak živé, že by mělo dostat volební právo....jak já tyhle vejšplechty miluju :-D Když nad tím tak přemýšlím, tak bych si měla dát repete.

Eicherik
Eicherik 31.08.2016 v 09:00

Pro Hanku: něco do "přírodovědného koutku". Tohle je prostě úžasnej živočich - Modranka karpatská
http://i.idnes.cz/09/082/sph/TOM2d361b_modranka_karpatska.JPG

Hanka_Bohmova
Hanka_Bohmova 31.08.2016 v 09:02

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

woodward
woodward 31.08.2016 v 20:12

Ahoj, Hanko. Tady píšou, že kdyby bohové chtěli, aby člověk létal, byli by mu darovali letenku. :)

Hanka_Bohmova
Hanka_Bohmova 31.08.2016 v 20:34

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

woodward
woodward 31.08.2016 v 20:47

a navíc, jestli tomu správně rozumím, jsi letěla do svatý země. to tě fakt mohlo napadnout. ;-p

woodward
woodward 31.08.2016 v 21:05

to já nevím, já jsem se to jenom tadyhle doPračetl...

woodward
woodward 31.08.2016 v 21:36

Ono je to tam zmíněný vyloženě okrajově. Vlastně to není informace, jenom takovej šplecht. :)

Mrakoplaš si vzpomněl, co se o druidech říká. Používají prý všechny druhy nejpodivnějších a strašlivých jedů. Na druhé straně ale také slýchával od těch samých lidí, že lumpové mívají oči postavené blízko sebe, blesk že nikdy neuhodí dvakrát do jednoho místa, a kdyby bohové chtěli, aby člověk létal, byli by mu darovali letenku.

Hanka_Bohmova
Hanka_Bohmova 31.08.2016 v 22:32

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

woodward
woodward 31.08.2016 v 23:01

A kam to bude, že s sebou nebereš dítka?

woodward
woodward 01.09.2016 v 08:53

To máš z toho, žes jim pořád nekoupila ty poníky. Měla bys místo pěstování katastrofických slunečnic zkusit chov poníků. Ti by určitě žádnou ekologickou katastrofu nezpůsobili a už vůbec by nepřerůstali k sousedům.

Ellbereth
Ellbereth 01.09.2016 v 08:56

:-D hahaha tak teď jsem se fakt zasmála. Jak prosím vypadají katastrofické slunečnice? hihi a poníci rovnou políčko pohnojí.

woodward
woodward 01.09.2016 v 09:02

hanka měla v úmyslu podloudně rozšířit slunečnice po celým Proseku a já jsem přišel na to, že z Proseku se rozlezou po celý zeměkouli a vytlačej lidstvo do grónska a na kerguelenovy ostrovy. Jenže to nějak nevyšlo. Zbyly jí jen dvě slunečnice na balkóně, přerůstající k sousedům.

Ellbereth
Ellbereth 01.09.2016 v 09:22

:-D hehe taky dobrý :-D



Vložit příspěvek