PODVODNÍ UŽIVATELÉ

DISKUZE » Volná diskuze


Medunkavera
Medunkavera 23.08.2016 v 10:41

Já myslím, že zakladatel tohoto webu se tím zabývá a promýšlí to neustále.

A jinak... na to poslední, s tím otazníkem na konci... zamykám ústa na pět západů.

Text příspěvku byl upraven 25.08.16 v 16:44

Lector
Lector 23.08.2016 v 12:19

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lector
Lector 23.08.2016 v 13:10

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

vendy.b.
vendy.b. 23.08.2016 v 18:29

Přikládám na seznam uživatele Miukoip. Nechá si poslat peníze, knížka nikde, komunikovat nehodlá a knihu neváhá prodat dalším zájemcům.
Jakmile jsem tohle uvedla do jeho hodnocení, profil si zrušil.
Vypadal důvěryhodně, takže pozor na to. :(

Text příspěvku byl upraven 23.08.16 v 20:41

tenax
tenax 23.08.2016 v 19:06

to všichni - přečtěte si dnešní Novinky na webu (na stránce vpravo dole!)

pobijecmuch
pobijecmuch 23.08.2016 v 19:44

Dobrý počin Dana. Hodnotím to velmi dobře i s tím poplatkem za inzerát.


Koka
Koka 23.08.2016 v 19:48

Novinky na webu jsem si pozorně a opakovaně přečetla a pochopila jsem, že kvůli podvodníkům potrestaní budou všichni - tak se to dělávalo i v naší škole, když se výtržník nepřiznal, ještě si to dobře pamatuji. Platit budou jenom ti, co něco nabízejí či aktivně poptávají v bazaru, ovšem ti, co na "zaplacený" inzerát budou reagovat, budou mít k inzerci přístup zdarma.
A co jsem nepochopila, je ten limit 10 inzerátů. Co bude s těmi, které už jsou vložené? Budou smazány? Nebo si každý uživatel má ze svých již vložených dobrovolně vybrat deset prioritních a ostatní buď dobrovolně smazat, nebo zaplatit? To je mi nejasné.

Dan
Dan 23.08.2016 v 20:03

To Koka: ja myslim, ze je to napsane srozumitelne: Od této chvíle může každý současný i nově registrovaný uživatel vložit 10 inzerátů zdarma.

Koka
Koka 23.08.2016 v 20:11

Dane, zřejmě potřebujete vypíchnout moji natvrdlost, když poukazujete na srozumitelnost textu, který mi sice je srozumitelný, ale domnívám se, že pro popis postupů není zcela úplný. Mě to nevadí, klidně mě usvědčujte z nechápavosti, ale prosím, také mi odpovězte: Když vložím 10 inzerátů a pak z nich postupně bude ubývat - uzavřenými obchody je budu umazávat, budu moci každý smazaný nahradit bezplatným novým, vždy tak, abych se vešla do limitu 10 ?

Dan
Dan 23.08.2016 v 20:42

Nic vypichnout nepotrebuji. Jen mi to prislo jasne.. tak pardon. Nikoliv, to by bylo moc slozite a nevim k cemu... 10 zdarma a pak uz je v uvozovkach jedno, jaky s nimi bude konec. Od 11. je treba mit kredity. Ted uz si rozumime?

Koka
Koka 23.08.2016 v 20:44

ááááhááá, ano, už chápu. Sbohem bazare!

Ještě doplním návrh, že z tohoto omezujícího opatření by měly být vyňaty transakce předávané osobně. V takových případech účastník obchodu žádné ověřování bankovního účtu nepotřebuje, knihu i jejího prodávajícího vidí na vlastní oči a zaplatí mu, jen když je kniha úplná, čistá, použitelná.

Text příspěvku byl upraven 23.08.16 v 21:01

Princezna22
Princezna22 23.08.2016 v 21:07

Zetuška- ano platí to i u poptávky knih..

Text příspěvku byl upraven 23.08.16 v 21:09

siena
siena 23.08.2016 v 21:07

Mě to alespoň vyléčí z naivity...za ta dobovolná přispění, bych měla myslím na chvíli vystaráno...

Pennywise
Pennywise 23.08.2016 v 21:12

Právě jsem dočetl " novinky na webu " a myslím, že je to přesně ono, to co to chtělo. Tak to pane Dane klobouk dolu a díky !! Rád si připlatím, za lepší komfort a ikonku " ověřený účet " Překupníci a antikvariáty budou sice prskat, ale pořád lepší než ta nekontrolovatelná džungle. Také bych byl asi naštvaný, když bych byl poctiví prodejce a ted tohle .. ale tech pár korun nikoho nezabije :-) Ověřený účet je paráda a krok 100% k lepšímu.

Pennywise
Pennywise 23.08.2016 v 21:15

Možná každý první inzerát zpoplatnit, ať se dostane účet do zdejší databáze a pak miliony dalších inzerátů zdarma .. Jde jen o ten ověřený účet - a ten se tak snadno nemění jako NICK na DK

siena
siena 23.08.2016 v 21:16

Pennywise, nejsem ani překupník ani antikvariát, a dovolím si prskat také. Domnívám se, že můj účet je už těmi lety zde také ověřený, že další ověření není třeba...A domnívám se, že takových je tu víc.

Text příspěvku byl upraven 23.08.16 v 21:22

Pennywise
Pennywise 23.08.2016 v 21:21

to siena // Jasně, ja tomu rozumím .. také se mi nelíbí, že od 11 inzerátu se platí .. efektivnější by bylo první inzerát za 3 kč - tím pádem "ověřený účet" a pak ať si klidně každý prodává 1000 knih .. Bylo by to tak lepší :-)

Koka
Koka 23.08.2016 v 21:21

Zetuška - díky! Nejdřív jsem té větě o přesunu do jiné kolonky zcela nerozuměla (stáří, pozdní hodina, zuřící fotbalové utkání v TV a tak :=), ale když jsem pochopila, tak mi to přišlo jako báječný nápad!

Koka
Koka 23.08.2016 v 21:27

Pennywise - jenomže kdyby byl první inzerát za 3 Kč, tak by pak nebyla tržba á 30,- Kč za prodej opakovaných 10knihových balíčků. A to je přece jen jakýs - takýs rozdíl, ne?
Jinak - nemám z toho opatření radost, spíše naopak, cítím se velice poškozená, ale na adresu vás, Pennywise, musím uznat, že poprvé za 3 roky svého "pobytu na DK" jsem viděla v přímém přenosu, jak jeden neúnavný uživatel dokázal vyvolat zásadní změnu v podmínkách užívání DK. Gratuluji.

Text příspěvku byl upraven 23.08.16 v 21:28

Pennywise
Pennywise 23.08.2016 v 21:38

Ják muže někdo, kdo poctivě zde prodává, mít něco proti tomu také poctivěji - přehledněji - bezpečněji nakupovat .. Neříkám, že to nejde obejít, ale rozhodně odpadne 10 falešných nicků a jeden účet .. Už z principu se mi to líbí, protože je to krok k lepšímu - i když nepříjemný. Ikonka "ověřený účet" je to co tu chybí.. Vydělávat na tom 30 je podle mého nesmysl - první inzerát za 3kč a účel splněn. Štve mě, že jsem tady braný jako nějaký prudič a " neúnavný uživatel " KOKA :-( Už se raději nebudu vyjadřovat a ať to dopadne jak to dopadne

yxioma
yxioma 23.08.2016 v 21:42

Princezna22- " doufám,že se mu to všechno vrátí .." tohle je myslím komentář roku.Máte vůbec tušení,o co tady šlo?
Tohle všechno nemá chybu,kolektivní vinou počínaje a Princezna22 to dorazila.
.

siena
siena 23.08.2016 v 21:50

Pennywise, jsem proti, aby můj bankovní účet byl někde skladován a ověřován, proto s Bazarem končím. Jestliže nestačí k ověření mé poctivosti, mé zdejší působení a hodnocení, která jsem doteď získala, nemám důvod nechat se dále "prověřovat".

Text příspěvku byl upraven 24.08.16 v 00:22

Princezna22
Princezna22 23.08.2016 v 21:50

ano vím o co zde šlo.. myslela,jsem to tak,že aby byl potrestaný...

Dan
Dan 23.08.2016 v 22:01

To siena: berte to trosku s nadhledem. Nikdo vas proverovat nebude a vas se to zrovna vubec netyka. Pokud nekdo novy overi svuj ucet a koupi si kredity, program automaticky zkontroluje, zda uz jiny uzivatel neplatil z tohoto uctu a nevytvari si jen dalsi profil. Nic vic.

Pennywise
Pennywise 23.08.2016 v 22:01

siena // vy nenakupujete na netu? Vzdyt tam se to také skladuje a z jiných důvodů a tady to může jen pomoct. Já tady tomu nešéfuju a jsem poctiví uživatel stejně jako vy, ale pokud je vylepšení (které by chtělo asi ještě poladit) na cestě, tak proč tomu házet klacky pod nohy .. mě se prostě líbí OVĚŘENÝ ÚČET a je to jen můj názor .. nepotřebuji zase nějaké linčováčky apd.



Vložit příspěvek