PODVODNÍ UŽIVATELÉ

DISKUZE » Volná diskuze


Pennywise
Pennywise 10.08.2016 v 15:07

Marthas // jsem z toho jen smutný - nic víc! Nic osobního Marthas a vým, že se snažíš pomoct. proto mi zarazilo to co jsi napsala na adresu yxioma. Vzdyt má ve všem pravdu a taková reakce "no když to chceš brát takhle " ?? To mi přijde, že to jinak ani brát nejde a vy co myslíte, že jde, tak jen takto naznačíte něco a nic .. Všem přeji plno sil - diskuze už je marná. Díky

pobijecmuch
pobijecmuch 10.08.2016 v 16:54

Nechci se nijak moc míchat do této diskuze, ale nedá mně to, abych si trochu nedloubl. Některé příspěvky jsou zde hodně smutné, z druhé strany, ale je nutné přiznat, že bohužel někteří si o ty průsery sami říkáte.
Za poslední dva měsíce tu jen čtu, jak narostl počet registrovaných, kteří sem chodí jen prodávat knihy, jak tu vzniká skrytá válka prodejců knih a kolik lidí bylo zase podvedeno, atd.
Můžu jen doporučit, aby jste kupovali z ověřených zdrojů a neobraceli s problémy bazaru na vedení DK.
Bez mučení přiznávám, že místní Bazar považuji za špinavý přívěsek tohoto webu, kterému jsem nikdy nefandil a fandit nebudu.

jitvav
jitvav 10.08.2016 v 17:17

Pobijecmuch: nesouhlasím s vámi v tom, že místní bazar je pouze "špinavý přívěsek". Za poměrně krátkou dobu, co jsem tady jsem na něm nakoupila poměrně dost knih, z nichž některé jsem marně sháněla dlouho před tím a vždy k mé naprosté spokojenosti. Myslím si, že drtivá většina prodávajících je solidních. Bohužel nějaký podvodník se vždycky najde. Před pár lety jsem tuto nepříjemnou zkušenost měla na Aukru. Taky se jednalo o poměrně vysokou částku a také mimoto, že mu tehdy zablokovali profil, jsem od nich žádnou podporu nedostala. Také jsem nakonec skončila na policii. Na místním bazaru je možné sehnat tituly, které nikde jinde neseženete, a tak to s sebou bohužel nese i riziko. Se všemi podvedenými upřímně cítím, protože vím, jakou beznaděj to všechno obnáší a držím palce, ať se podaří toho lumpa zmáčknout a získat peníze zpět.

pobijecmuch
pobijecmuch 10.08.2016 v 17:41

jitvav - já tvůj názor respektuji.
Já mám názor, ale trochu jiný. Já to beru z jiného pohledu. Vidím, že prázdninové dny sem přitáhlo spoustu nových uživatelů, kteří přišli jen za účelem prodeje knih. Hodně z nich neumí, ani pořádně vložit název knihy, obrázek obalu, nebo vyplnit správný rok vydání. Jejich prezentace prodeje je na takové nízké úrovni, že bych osobně já od nich nekoupil ani lístek toaletního papíru. Jsou to prostě lidi, kteří nechtějí prodávat knihy, ale pouze jen s nimi kšeftovat.
Proto doporučuji všem kupujícím, aby při nákupu knih byli hodně ostražití a vyvarovali se tak zbytečnému zklamání.

Text příspěvku byl upraven 10.08.16 v 17:47

Mini.Baby
Mini.Baby 10.08.2016 v 18:44

Zloději mají vždycky víc práv a podpory než naivní dobráci :-(

pafčaodřeky
pafčaodřeky 10.08.2016 v 19:15

Zloději se tu roztahují jen proto, že jim to ti -jak je uvedeno výše- "naivní dobráci" umožňují. Já jsem tu (na databázi) nová, ale v životě by mně nenapadlo nakupovat drahé knihy od neprověřeného prodejce. A řeší se tu stále dokola. Mrzí mne, že jste přišli o peníze, je to pro vás nepříjemná lekce, doufám, že se na to policajti nevykašlou a získáte své peníze zpět a morální zadostiučinění k tomu. Buďte opatrní, zloději jsou všude, kde je příležitost.


ivana13
ivana13 10.08.2016 v 19:57

Byla jsem na policii, večer odeslu sem i stejně podvedenym postup. Ano zlodeji jsou a budou, ale ja to nehodlam jen akceptovat...

HTO
HTO 10.08.2016 v 21:20

Pennywisei, ano, hrubý. Nemáte ostatně pocit, že i ve vašem vyjádření „hajzl zloděj buzík KOPEC9“ je minimálně jedno slovo opravdu zbytečné?

ivana13
ivana13 10.08.2016 v 21:33

HTO- ktere z texh slov mate na mysli ? Ja bych mohla pridat dalsi. Hruby mi neprijde, hrubost je okrádat...a to nechtejte vedet jak jsem ho pojmenovala ja i na PCR a v praci a pred znamejma a svete div se hodne se jich pridalo

HTO
HTO 10.08.2016 v 22:07

ivana13: buzík.

binysku, ano, skutečně, nepřijde mi to tak vtipné, jako můj poukaz na absurditu komentáře u Havla, „nemám tady ani jeden příspěvek, a co se týče tvých příspěvků, nikdy ani nebudu mít.“

Jinak samozřejmě všem okradeným přeju, aby byl zloděl dopaden a potrestán a aby své peníze dostali zpátky.

Pennywise
Pennywise 10.08.2016 v 22:12

Je fakt zajímavé, že mi tady jsme napadáni stále od zdejších "legend", že jsme hloupí, naivní, všude narážky na naší blbost a že Vám (těm moudřejším) by se to tady nikdy nestalo .. a pak vyučování navíc co je hrubé a co né .. JMENOVAT HO NEMŮŽU - ČÍSLO ÚČTU SE BLESKEM MAŽE, JAKÉKOLI VAROVÁNÍ NA JEHO NEUSTÁLOU AKTIVITU JE ZDE BRÁNO JAKO UPLAKANOST .... A TED UZ SI NEMUŽU ANI ZANADÁVAT :-) Je potřeba se zamyslet, jestli vlákno jako je toto " PODVODNÍ UŽIVATELÉ " a vůbec setrvání v databázi knih má vůbec smysl .. Za 48/hod co jsem si zde přečetl a co jsem jednoduše nemohl nechat bez REAKCE, my tak zarazilo, že na tak míru/milovném místě, jako by to mělo být "mezi knížkami" jsem tak zhnusenej, že jsem to ještě nezažil. Je tady pár odvážných uživatelů, který si odvážně řekli svůj názor a za to jim patří velké díky (i když pak dostali stejnou čočku jak někde v řežimu KLDR kde se jen poslouchá a vychovává .. fuj a zdar!

HTO
HTO 10.08.2016 v 22:20

Ještě poslední (doufám) poznámku: i mě tady jedna uživatelka okradla o peníze. To ale neznamená, že se budu v chování vůči ní snižovat na její úroveň. Přesně podle Old Shatterhanda:

„Chispas!" zaklel generál. „Slyšel už někdo něco takového? Ten mizera mi tyká!"
„To není ani zdaleka tak neuvěřitelné, jako že generál tyká mizerovi," odpověděl jsem.

Zdar!

ivana13
ivana13 10.08.2016 v 22:38

Tak pro všechny podvedené a okradené...má návštěva na PCR- sepsali jsme protokol, měla jsem štěstí, že jsem nenarazila na někoho kdo by mi dal najevo, že bych ho svou okradenou částkou zdržovala, vše se mnou sepsal, na vše mi odpověděl...uvedla jsem, že kopec9 s číslem účtu na které jsem platby odesílala vystupuje pod různými uživatelskými jmény. Tudíž se budou veškeré podané stížnosti slučovat pod číslem účtu. Pro ty co byli okradeni - čím více lidí to nahlásí v místě trv. bydliště tím lépe a tím větší šance že ten sráč z toho nevyvázne. Jde o to aby byt kuli 100,- to bylo nahlášeno. Na PCR jsem donesla opis reklamace platby (pro ty co nemají, tak určitě výpis/opis s sebou) + vytisknutou komunikaci s oním tvorem také s sebou. Jediné o co jde, aby se poškozených přihlásilo co nejvíce...........všem co jsme v tom namočený : je mi to za každého z nás líto, ale já se nerada vzdávám bez boje a navíc to že ten patvor čeká, že to spousta lidí neohlásí, tak myslím, že tentokrát narazil....Hezký večer

Pennywise
Pennywise 10.08.2016 v 22:47

IVANA13 // Do konce týdne to mají na stole - jen nevím, jestli moje komunikace s KOPEC9 bude publikovatelná, až ji budu vidět na papíře, až ho na PČR donesu .. ale co! Je to šmejd! Obrovské DÍKY - vy jste udělala MAX pro celou věc a já se na 1000% připojím do pátku! Já jsem chlap a celou věc ustojím i když své peníze neuvidím, ale Vám je STRAŠNĚ přeju .. fakt díky!!

ivana13
ivana13 10.08.2016 v 22:58

Pennywise: děkuji, ale publikovatelné je vše co jste napsal a věřím že když to ustáli u mě při sepisování, tak to ustojí i u Vás. Já uvedla že majitel účtu na DK je pod různými jmény, ale bylo mě ujištěno, že se to povede pod číslem účtu, protože jsem na to upozornila....Každému kdo mu nalítl, tak přeji aby se mu vrátili peníze, každý z nás chodí do práce, dělá a pak ho nějaká bestie okrade.... můj názor je takový, že pokud se s tím nebude nic dělat, tak to hraje do karet těm co vesele okrádají...pokud se na to někdo vykašle kuli 150 Kč, tak pokud mu nevadí že ho někdo sprostě obere bych chtěla říci, že jsou útulky plné zvířat, důchodci v pečovateláku, maminek co jsou v aziláku, lidí v nouzi - to rada přispěji tam, než abych své peníze rvala do chřtánu zmetkovi

ivana13
ivana13 11.08.2016 v 12:33

POZOR!!!!!!!!pro další podvedené, pokud se mi ozvete, ráda Vám předám č.j. pod kterým je veden můj ,,spis,, aby se mohli oznámení propojit. Všem díky za podporu a za to, že to nechceme nechat tomu šmejdovi projít...Ivana

CherryF
CherryF 12.08.2016 v 17:14

Fandavodak a helousek je ta sama osoba. Policie mi poslala dopis že vyšetřováni zastavili pro malo důkazů... se na to mohu akorat vysrat. Když je policii u prdele že nějaký debil nás okrádá tak s tim nic neuděláme

Marthas
Marthas 12.08.2016 v 17:25

To CherryF: A co by ještě chtěli asi fotku, jak vybírá konto, ne?

Pennywise
Pennywise 12.08.2016 v 19:11

To jako fakt ????

mattuch
mattuch 12.08.2016 v 19:18

Buďte vstřícní,né hloupí a ono se to vratí...jinak to tady nejde ohlídat.

ivana13
ivana13 12.08.2016 v 19:37

A zkusit to nejde pripojit pod stejnym cislem jednacim, ze je nas vic? Ja se proste na to nechci vykaslat, vzdyt tech okradenych je strasne moc :-( . Nechci propadat beznadeji, chci aby ten srac distal co mu patri

jitvav
jitvav 12.08.2016 v 19:40

Pokud vím, tak ,když nasčítaná částka je vyšší než 5000,-, je to už trestný čin, do 5000,- jen přestupek.

Marthas
Marthas 12.08.2016 v 19:57

To ivana13: A zkoušeli jste oslovit podvedené OZ, do diskuze totiž mnoho uživatelů nezavítá...
Podle mne kdyby se pod to podepsali všichni, které podvedl helousek13, flussie, fandavodak12 a kopec9, už by to nějakou váhu mít mělo...

yxioma
yxioma 12.08.2016 v 20:08

Já jsem byla na policii včera a když jsem tam předložila tuhle logickou (myslím) myšlenku,že by se to mělo sloučit a dala jsem i číslo protokolu,pod kterým má podáno ivana13,tak bylo mi řečeno - vítejte v ČR - takhle to tady nefunguje a nikdo nic spojovat nebude(jen jsem nepochopila proč).Jedině,kdyby škoda u jednoho byla těch 5000,- a i tak prý stačí,když on řekne,že to tak nemyslel a jen zapomněl a je z toho venku.

Marthas
Marthas 12.08.2016 v 20:30

To yxioma: Pokud tedy "zapomněl", ať navalí buď zpět keš anebo to, co jste si u něj objednali... LOGICKÉ
Anebo mě napadlo, že by všichni podvedení poslali zprávu adminovi, že: Požadují, aby se zpátky vrátilo ohodnocení v bazaru do profilu uživatele, tak jak to bylo v roce 2015... Podle mne to tam patří, aby každý byl okamžitě obeznámen s tím, že ten a ten má už 10 negativů anebylo to jako teď viditelné, až když rozklikneš sekci bazar... Aby se vědělo, že obchodováni s uživatelem je fakt risk anebo, aby se to automaticky přesunulo, v tom případě, že má někdo udělen negativ...



Vložit příspěvek