PODVODNÍ UŽIVATELÉ

DISKUZE » Volná diskuze


Paulett199
Paulett199 08.08.2016 v 21:19

Za kolik ty Kingy prodával, že vás nevarovala cena.....?

Koka
Koka 08.08.2016 v 21:27

Přece jeho profil (Kopec9) tady pořád je i jeho nabídka knih na prodej i s cenami - stačí se podívat :
http://www.databazeknih.cz/muj-bazar/kopec9-151034

ivana13
ivana13 08.08.2016 v 21:31

Jo je to ma chyba, nekoukala jsem na tento prispevek, cena byla totozna s jinymi, tady jsem se nechala nalakat s tim ze jich ma vic...jo a to jsem si rikala jake budu mit pekne vanoce...jezis jak jsem stara tak jsem blba...pokud se vude podavat trestni oznameni tak se pridam

Koka
Koka 08.08.2016 v 21:32

A proč by měl být zablokován? Že nabízel knihy a někdo mu za ně poslal peníze? Kvůli tomu admin profily neblokuje. Už se sice 5 dnů do profilu nepřihlásil, a jako kopec9 možná už ani nikdy nepřihlásí, ale moje zklušenosti mi říkají, že takoví lidé to zkoušejí zas a znova, zvláště kdy jim první malé podvůdky vyjdou. Tak si zas za pár dnů zde vytvoří další profil a jeho kšeft pojede dál.
A pozoruhodné je i něco dalšího - v hodnocení Bazaru má už 5 negativních posudků. Žasnu, že tolik lidí se vůbec nepodívalo na jeho "historii" (kterou na DK vůbec žádnou neměl), že nikdo si neuvědomil, jak je divné, že prodává pouze díla dvou autorů, že v textu u svého profilu kromě prodeje nabízel i možnost výměny, aniž by uvedl, jaké knihy čte, nebo číst chce, za co je ochoten Kingy vyměnit. Vůbec, vůbec nic! On vlastne ani moc nezastíral, oč mu jde. Myslím, že jsou tady i prohnanější vykutálenci.

Text příspěvku byl upraven 08.08.16 v 21:38

dzandre
dzandre 09.08.2016 v 00:15

Mně kopec9 nabidnul dokonce osobní předání - no, samozřejmě se potom už neozval...

ivana13
ivana13 09.08.2016 v 06:59

Budu podavat trestni oznameni, tak bych potrebovaa aby mi napsali vsichni podvedeny... Kocka v dobe kdy jsem nakupovala ja tak zadne hodnoceni uzivatel nemel.....poprosim tedy aby vsichni podvedeny mi napsali, at mu to neprojde.


Marthas
Marthas 09.08.2016 v 14:36

To ivana13: Kontaktuj uživatelku yxioma, ta by měla mít přehled koho všechno podvedl a Pennywise, ten byl poslední, který si tu na to stěžoval, já si myslím, že někteří podvedení se tu už nemusí ani vyskytovat, a pokud má yxioma jejich přehled určitě se ráda podělí a připojí... Vypadala na to...

Pennywise
Pennywise 09.08.2016 v 23:41

Tak KOPEC9 byl dnes aktivní a připojený " Aktivní: dnes v 21:24 " a to je bohužel právě ono! Spousta lidí ani neví (jako já dříve nevěděl) že zde existuje nějaké hodnocení prodeje a fešák obchoduje dál, protože si třeba ty lidi nevšimly, že už jsme mu tam nahazeli NEGATIV a chtějí jen a pouze ty knihy pořídit za hezké peníze .. To už je vysměch :-( To už není hloupost těch lidí, jak se tady pořád dokola píše, že pořádně nepročítají profil apd, ale někoho tady, kdo ho i přesto, že byl šmejd nahlášen - tak jeho profil nechal NAŽIVU! Díky :-(

Pennywise
Pennywise 10.08.2016 v 00:58

TSAL // ??? já jsem překvapený, že zde existuje hodnocení ???? Já jsem překvapený z lidí jako jste VY! Mě už nejde o moje prachy :-) Ale třeba o VAŠE! Já nejsem nějaký blbeček co se rád rozepisuje :-) Mě štve, že hajzl co tady okradl X lidí má zastání od lidí jako jste vy! Já napíšu, že ten HAJZL se dnes připojil aby zaobchodoval s dalšíma (jako varování) a vy pořád řešíte, že my všichni jsme BLBCI a neználkové!! Já tady prodal + nakoupil spokojeně tolikrát, že by mi ani nenapadlo napadat systém apd. Nikdo nenapíše, že to tady je SAMEJ ZLODĚJ a když se odhalí, tak se nic neděje a vylejzaj pisálkové jako vy. Podpora v lidech jako VY je neskutečná! A možná někdo právě jako vy muže být klidně ten zloděj, který si sem příjde počíst co nového v diskuzi. Jinak mi ta EXTRÉMNÍ obrana a minimální podpora příjde hodně podivná :-) Všichni jsme blbci a mužeme si za to OK beru to .. Ale vy co chcete psát jako slečna TSAL snad se ani nevyjadřujte, protože tuhle diskuzi uděláte akorát nepřehlednou ....

Text příspěvku byl upraven 10.08.16 v 01:06

HTO
HTO 10.08.2016 v 05:49

Pennywisei, myslím, že jste vůči tsal velice hrubý.

ivana13
ivana13 10.08.2016 v 08:23

Dobrý den, dnes odpoledne jdu na PCR podat oznámení, pokud bude více lidí, tak se to nasčítá, jde o to aby se na to každý nevykašlal, na jednom z profilů je uvedené někým celé jméno, komu číslo účtu patří a tak celé číslo účtu, včetně žádosti o storno plateb z důvodu podvodu - od banky a jméno předám na PCR a ta at si s tím poradí. Každopádně se přihlásil/a za účelem dalšího prodeje...Je mi to líto celé za všechny co tomu/té bezpáteřní bestii nalítli....Nicméně negativní komenty tam v době koupě nebyly, uvědomila jsem si, že je ten člověk nováček na DK, ale radost z toho, že seženu mého blíbeného autora mi zastřela obezřetnost, ale já taky byla nováček ...psala jsem ADM, ale zřejmě v tomto směru mi nebude moci pomoct, pokud ho ale osloví PCR, bude muset, chápu, že mi nemůže sdělit jméno a bydliště, jde o to aby se co nejvíce těmto věcem zamezilo, protože zloději byli a budou ,...mě by ani nevadilo, kdyby se členství zpoplatnilo a bylo více hlídané...nechci to nechat být, kuli penězům, zklamání, principu...

Pennywise
Pennywise 10.08.2016 v 12:24

Příspěvek porušil pravidla diskuze, a proto byl odstraněn moderátorem.

jelito
jelito 10.08.2016 v 13:01

Pennywise: Pod Tsal se podepisuju. Je jedno jestli zde jste první den nebo dvacátý. Všude kde je bazar jsou i odkazy na nápovědu a podmínky bazaru.Když reaguju na inzerát,ještě než odešlu prodejci zprávu,je u ní zase vidět odkaz " Znáte rizika bazaru?".Je to jako když si koupíš jídlo, sníš ho a pak dostaneš alergii na oříšky, potom si přečteš složení na obalu a zjistíš, že tam oříšky jsou a začneš firmě nadávat, že v podobný potravině v jiných obchodech žádný oříšky nemají... nemůžeš přece obviňovat výrobce a radit mu jak má potravinu vyrábět, ale sebe, že sis nepřečetl složení!!

Pennywise
Pennywise 10.08.2016 v 13:09

Jelito // Já to četl :-) To není ten problém o kterém se tady bavíme. Bylo to pouze varování pro lidi co to nečtou a přiznal jsem, že "DŘÍVE" jsem to také přehlédl. Protože mi nějaký bazar nezajímal. Toť vše .. škoda, že všichni pouze reagují pouze na toto :-) Já to beru a to riziko jsem svobodně podstoupil .. problém je, že vlčáků tady je milion, který slovíčkaří co kdo udělal špatně a jak všichni jsou neználci, ale to, že ten co tady masivně okrádá, spokojeně okrádá dál .. ale vsichni jsme blbci ..

ivana13
ivana13 10.08.2016 v 13:58

Vážení...
podepisuji se pod Pennywise a binysek....
Ono je jednodušší říkat že si za to může člověk div né sám že??? Jde o to, aby ti co byli okradeni z účtu 2572*32*7/0300 došli na PCR a něco se stím dělalo...myslím si že příklad s potravinovou alergí je dosti zcestný, tady jde spíš o to, že se mezi námi najdou zloději a div né jich bránící. Ano přišla jsem o dost peněz díky bezpáteřnímu zloději kopec9, podnikám k tomu nějaké kroky, aby to ta zlodějská mrcha neměla zas až tak zadarmo a vám co říkáte, že jme měli číst podmínky bazaru, přeji, aby jste nenalítli jako my a pak poslouchali, že je to vaše vina....v době kdy jsem od tohoto hajzla kupoval, žádné hodnocení neměl...je smutné, že místo toho abychom se tu domluvili na nějakém postupu si vesele sráč neskutečného zrna mastí kapsu dál....je jedno o kolik každý podvedený přišel, ale o to, aby tahle osoba dostala co mu patří....když jsem měla problém s prodejcem na aukru, tak se aukro za mne postavilo a stejně na tom byla i kamarádka, takže to že si tady vesele píšeme své názory, že čí to vlastně je zavinění, tak jak se postavíte pak k tomu, že vám někdo napíše že ano, koupí od vás něco, ale jen pokud dobírkou...nebo když vám dojde dobírkou něco a vy místo zakoupeného zboží najdete uplně něco jiného a pak vám někdo napíše že to jsou vlastně rizika bazaru...já to prostě nechci nechat být, udělám maximum, aby to měl tenhle parchant at je to kope13, flussie čí svatej Petr složitější, Jsem ráda za svůj poslední nákup - úspěšný, pan Ondřej byl vstřícný, super a dokonce mě potěšil, že mi napsal, po tom co četl tuhle diskuzy. Jen doufám že nebyl mezi podvedenými. Nicméně přeji každému, aby tuhle situaci nezažil a pokud zažije, tak nemusel číst komenty, co jsme měli dělat...že já vůbec čtu což, nemusesla jsem nic kupovat a pak vlastně nebýt poškozená....

Text příspěvku byl upraven 10.08.16 v 14:02

Marthas
Marthas 10.08.2016 v 14:09

To Pennywise: Prosím, přestaň se rozčilovat a učin nějaké kroky, aby uživatel, možný podovodník už nemohl škodit...
Doufám, že se tedy připojíš k honu... Honce už tu máme ivanku13...
Jinak tsal má pravdu v tom, že je možné, že profil není zrušený z toho důvodu, aby se pak v kompu uživatele našli důkazy o podvodech... To mne připomíná VZKAZ PRO uživatele IVANKA 13, vem sebou i veškerou komunikaci s případným pachatelem policie to tak, podle mých chabých znalostí vždy chce....

Text příspěvku byl upraven 10.08.16 v 14:10

Pennywise
Pennywise 10.08.2016 v 14:21

TSAL // "Tak mě tu ošidili, někdo se o to šupem postarejte!" Takhle jste to pochopila, že to píšete??? Aspoň je vidět, o co tu jde :-) To mě ani nenapadlo. Já nechtěl, aby se o mě a muj nákup někdo postaral. Já jsem začal diskutovat, až když všichni jen plácali jak je to naše chyba, a číst podmínky a keci do kola .. Jak varovat před hajzlem, když ho tady ani s vykřížkovaným jménem nemohu uvést!! To bylo jediné o co mi šlo (teď už je vše jinak) Ale čekal jsem upřímně - NÉ ABY SE NĚKDO POSTARAL ale že nás (všichni jsme na jedné lodi) někdo okradl a aby si ostatní dali pozor! Ale pak začali psat lidi jako VY! Stačilo napsat. "" Omlouváme se, že se Vám to stalo na našem webu. Bohužel bazar je riziko všude a postupujte tak a tak. Pokud bude třeba, tak máte naší podporu. Uživatele si dáme na nějaký náš (INTERNÍ) BLACK LIST a znemožníme další pohyb mezi slušnýma lidma ..... NIC zduraznuju NIC takové neproběhlo a všichni jen poučujete a na to čas máte. A šmejd včera vesele obchodoval .. A VY to nazíváte BREČENÍM?? Někdy při dlouhém zimním večeru si poslechněte paní IVANU13 a její příběh. Absolutní beznaděj a pro Vás brečení ... Už na mě prosím nereagujte - nic ve zlém, ale celou věc jste absolutně nepochopila a pouze řešíte neřešitelné .... My okradení (a vy budoucí) víme co máme dělat, jen jsme čekali nějakou podporu a ne nakládání typu - ČTI PRAVIDLA.

Text příspěvku byl upraven 10.08.16 v 14:31

yxioma
yxioma 10.08.2016 v 14:43

Ano,to je úplně přesně napsáno ! A já tedy taky nechci být hrubá,ale já jsem nejen překvapená,ale v naprostém údivu ze spousty lidí,kteří tu vyjádřili své nekomplikované názory,že my,co jsme nakoupili jsme tupci (což asi jsme a víme to :)) a prodávající je úplně normální člověk,kterému proč proboha bránit tady obchodovat.Že peníze shrábne a nic nepošle....no a co,to je přece úplně normální.A všichni,kromě pár tupců přece na první pohled ihned poznají,že u tohohle by se nakupovat nemělo,takže,nač ho blokovat.

Marthas
Marthas 10.08.2016 v 14:45

To yxioma: Když to chceš brát takhle...

ivana13
ivana13 10.08.2016 v 14:49

mám vytislou veškerou komunikaci a výpis plateb spolu s reklamací a žádostí o storno z banky. Na obranu Pennywise, jsme v kontaktu a mám nejen z jeho strany oporu v to dotáhnout celou hnusnou zkušenost do konce, připojují se i ostatní a nechtějí to nechat být, aby nenalítlo daších babilion lidí. Ono ze strany admina opravdu žádná pomoc moc není, také mě odkázal na podmínky bazaru, ale sama jsem mu napsala, že pokud ho osloví PCR, tak bude muset spolupracovat, cemuž se bránit ani nesmí a věřím, že ani nechce, je mu to sice vše líto, ale tím se nic moc nevyřeší. Je mi líto, kolik lidí je v tom namočených, ale o to víc mě to nakopává. Čím víc poškozených se přidá, tím se pachatel ocitne rychleji pokud možno tam kam patří...Nechci ani aby to poškozovalo ty slušné, ale opravdu budu teď opatrnější...když si vzpomenu co vše jsem odsunula, abych si to pořídila k vánocům, že jsem upřednostila jednu svou radost, před člověkem pro mě nejdůležitějším a jak to dopadlo??? Já to tomu sráčovi prostě nenechám projít, udělám maximum, ale je fakt, že čím více poškozených to nenechá být, tím to bude snažší se domoci spravedlnosti...zlobím se na toho kdo se neštítí toho co provedl tolika lidem a ještě se tomu někde směje a okrádá dál...Jde mi o ty peníze - jsem s dcerkou sama a samozřejmě o to aby ten šmejd dostal co proto, to že mi zkazil radost z toho že nebudu mít knížky, které sháním dlouho....chlapec/dívka narazil na špatnej ledovec, tohle já mu nedám zadarmo....

yxioma
yxioma 10.08.2016 v 14:52

To Marthas vás jsem asi zrovna nemyslela,ale když ......

Pennywise
Pennywise 10.08.2016 v 14:54

yxioma // Mám pocit, že zustene vše nepochopeno - Bohužel, slušný člověk jako vy tady nemá šanci :-) Hned se do Vás pustěj - sestry, tety, bratři ADMIN family :-)

Marthas // Komentář ROKU! Napiš jak to bereš ty, když te okradou a pak ti někdo napíše " když to bereš takhle " :-) To už mi hlava nebere ..

Prosím už nikdo nic neřeště a je klid! Mi co jsme chteli nejakým zpusobem podpořit, jsme byly řádně vyškoleni "odborníkama" Beru na vědomí a konec ..

Marthas
Marthas 10.08.2016 v 14:55

To ivana13: Dobře, tak hodně štěstí na policii a ať se daná osoba, co nejdříve octne v rukách spravedlnosti...
Může se stát i to, že to bude se snažit vrátit, už i to už tu jednou bylo ale to mu nepomůže...

Marthas

Marthas
Marthas 10.08.2016 v 15:00

To pennywise: Jak už jsem v jednom přízpěvku, zde psala, já tady pro jistotu vůbec NENAKUPUJI, pouze prodávám, poněvadž vím, že bych určo nalítla, takže tak...
Tvůj koment taky stojí za to. Já se opravdu snažím, co mohu pomoci se svými chabými znalostmi práv...
Možná jsem jen vztahovačná a možná...

Text příspěvku byl upraven 10.08.16 v 15:00

ivana13
ivana13 10.08.2016 v 15:02

nejsem ráda že Pennyeise i yxioma jsou na stejné lodi jako já, ale jsem ráda, že se za tuhle zlodějnu chtějí rvát stejně jako já...jde o to, že ti slušný by se měli spíše podpořit, řeči typu čtěte podmínky, nám moc nepomohli, spíše by pomohlo,, držte se, snad to dobře dopadne", sami jsme všichni z toho nazlobený co se stalo.....věřím že tohle dopadne dobře k naší ulevě



Vložit příspěvek