PODVODNÍ UŽIVATELÉ

DISKUZE » Volná diskuze


Paulett199
Paulett199 18.07.2016 v 17:46

siena,svatá pravda,ale snad jsme se poučily obě :-)

yxioma
yxioma 18.07.2016 v 18:53

To je všechno pěkné,ale fandavodak12 je fuč a naše peníze také.
A ještě moje naivní iluze ,že sem chodí lidé sečtělí tudíž inteligentní a nemají potřebu podvádět při prodeji literatury.....bože,kde to žiju :))

Paulett199
Paulett199 18.07.2016 v 19:03

yxioma,tam kde já :-)

TakySimona
TakySimona 18.07.2016 v 19:03

Žijete tu mezi námi, nedokonalými. Jakmile libovolná zájmová skupina překročí určitou hranici počtu členů, začnou se projevovat efekty tzn. Gaussova (normálního) rozdělení.
:-)

Ramira
Ramira 18.07.2016 v 19:23

Tak dnes mi došly peníze od uživatele Ladiek. Téměř po třech měsících a diskuzi o něm tady. A vůbec ta situace kolem něj je dost divná.

Koka
Koka 18.07.2016 v 19:49

Ramira - zdá se, že tahle rozbouřená diskuse nebyla tak úplně marná, když přinesla tu platbu. Gratuluji!

A k příspěvku newtory ze 17:05 uvádím, že nešlo o Haškovu povídku, ale o knihu Jeroma Klapky Jerome Tři muži ve člunu, a abyste se trochu uvolnili/y, cituji tu veselou epizodu, jak se najednou z malého podnětu všichni mydlili:

Pak tam vstoupila jakási líbezná slečna, která si vedla na šňůrce krotce vypadajícího malého foxteriéra, a toho uvázala mezi toho buldoka a toho pudla a tak ho tam nechala. Minutu seděl a seznamoval se s prostředím. Pak zvedl oči ke stropu a podle jeho výrazu se dalo soudit, že myslí na svou matku. Pak zívl. Pak se rozhlédl po těch ostatních psech, vesměs tichých, vážných a důstojných.
Zadíval se na buldoka, co mu beze snů dřímal po pravici. Zadíval se na pudla, co mu vzpřímeně a nadutě seděl po levici. A pak bez jediného slůvka výstrahy, a aniž k tomu byl sebeméně vyprovokován, kousl toho pudla do bližší přední nohy a tichým příšeřím dvorany zaznělo bolestné a rozhořčené pudlí ňafnutí.
Výsledek toho prvního pokusu foxteriéra vysoce uspokojil, i rozhodl se pokračovat a dodat živosti všemu kolem sebe. Přeskočil pudla a vehementně zaútočil na jednu kolii, a ta se probudila a okamžitě se pustila do líté a ryčné rvačky s pudlem. Foxík se zatím vrátil na své místo a chňapl za ucho buldoka a snažil se ho odsmýknout; načež buldok, zvíře pozoruhodně nestranné, začal napadat všecko, co měl v dosahu, včetně portýra, a to tomu miloučkému foxteriérovi poskytlo možnost servat se soukromě s jedním z těch yorkshireských zpotvořenců, který k tomu projevil naprosto stejnou ochotu.
Těm, kdož znají psí náturu, netřeba říkat, že v tu chvíli se už rvali všichni psi v té dvoraně, jako kdyby ta bitka měla rozhodnout o osudu jejich domácích krbů. Velcí psi se rvali s velkými, a to bez jakékoli diskriminace; a ti malí se prali mezi sebou a volné chvíle vyplňovali tím, že ty velké psy kousali do nohou.
Celá dvorana se proměnila v hotové pandemonium a kravál tam byl přímo úděsný.
Venku na Haymarketu se shromáždily davy a chtěly vědět, jestli se to tam koná schůze farníků; a jestli ne, kdo to byl zavražděn a proč.

(Pokud bude mít někdo pocit, že do tohoto vlákna ta ukázka nepatří, jen ať mi to dá vědět, hned jí smáznu.)


Paulett199
Paulett199 18.07.2016 v 19:52

koka,místo ras psů dosadit nicky a budu si myslet,že čtu znovu tuto diskuzi,jen literárně zpracovanou :-)

Koka
Koka 18.07.2016 v 19:54

Paulett199 - přesně! Tvůj návrh tomu teprv dal grády!

Pennywise
Pennywise 04.08.2016 v 19:10

Uživatel "kopec9" je šmejd kterému jsem za knihu zaplatil a 14 dní NIC! A to už mi 14 dní píše, že je na cestě odeslaná! Teď už nepíše vůbec - pozor na něj!!!!!

Marthas
Marthas 04.08.2016 v 19:12

To Pennywise: Asi to nebylo doporučeně, co?

Pennywise
Pennywise 04.08.2016 v 19:15

Ale bylo :-) Číslo podacího lístku měl a prý ho pošle potom a pak že zase zítra atd.. Pozor na něj

Marthas
Marthas 04.08.2016 v 19:22

To Pennywise: Tak to je fakt divný, když nechce poslat ani číslo podacího lístku...
Už jste ho ohodnotila anebo ještě počkáte?
Edit: Už jsem si všimla, doufám, že si s tím poradíte a že díky tomu nezanevřete na DK...

Text příspěvku byl upraven 04.08.16 v 19:26

Pennywise
Pennywise 04.08.2016 v 19:28

Hodnocení už jsem dal .. není na co čekat, nebo se na jeho kšeftíky chytí někdo další. Prodává Kinga a zajímavé ceny, tak to nebude problém chytit dalšího. Čekal jsem dost dlouho abych ho nějak komentářem nepoškodil, ale protože komunikace už není žádná, tak jsem jej napsal.

Marthas
Marthas 04.08.2016 v 19:32

To Pennywise: A zkoušel jste si projet to číslo googlem a další věci, které se radí ve vlákně...
Můžete klidně přidat i iniciály a město, pokud tedy vám něco o sobě řekl, a kód banky na kterou to šlo a část čísla ale pouze část... Jinak vám to smáznou...

Pennywise
Pennywise 04.08.2016 v 19:37

Zkoušel - ale nic to nenašlo (google) pouze zahraniční stránky .. Mám jen to číslo účtu a jednou se podepsal Kopecký - víc nemám bohužel :-( No nic - peníze a knihu už asi nikdy neuvidím, ale že to jednou tady zažiju, jsem netušil.

Marthas
Marthas 04.08.2016 v 19:47

to pennywise: Už se stalo, že uživatel po té, co se zde ocitl vrátil peníze... Aby se nezjišťovalo, zda už nemá něco na krku...
Můžete taky zajít na pobočku a tvrdit, že jste se zmýlil při odesílání a požadovat vrácení platby, pokud je to nezkušený podvodník, třeba ještě rád vrátí... Při tom se též dozvíte jméno, pokud požádáte o prolomení "mlčenlivosti" nebo jak to říct... Víc vám poradt nemohu...

Pennywise
Pennywise 04.08.2016 v 19:54

Moc Vám děkuji za Váš čas! Děkuji. Mám pocit že si to ani zde nepřečte :-) To by se musel přihlásit. To s tou bankou apd vyzkouším. To my nenapadlo .. nevěděl jsem že je možnost a vyzkouším!! Moc děkuji!

Marthas
Marthas 04.08.2016 v 20:02

to Pennywise: Určo se přihlásí, pokud je to podvodník minimálně, aby smazal stopy... Možná by neuškodilo, kdybyste si celé vlákno přečetl, protože přesně to co vám radím, tu už bylo řečeno...
Jinak není zač... Jsme tu přeci od toho, abychom si pomohli.-)

Pennywise
Pennywise 04.08.2016 v 20:05

Určitě přečtu .. Moc děkuji :-) Chtěl bych získat IP, ale nevím zda mi ji zde někdo poskytne .. Večer přečtu celé vlákno a uvidím. Moc díky :-)

Marthas
Marthas 04.08.2016 v 20:08

to pennywise: IP vám Dan určitě nedá, má zákonem nařízeno chránit kohokoliv, dokud si nepožádá policie, tak to z něj nedostanete...

Pennywise
Pennywise 04.08.2016 v 20:14

Já bych si díky tomu našel aspon oblast odkud je .. tak to je škoda :-(( Tak to je marný boj, protože kvuli pár stovkám se policie nebude vzrušovat .. Vyzkouším tedy tu banku a tam se možná dozvím více něž je ta IP (teda doufám) ještě jednou moc děkuji. Ani jsem nečekal, že mi někdo poradí .. spíš jsem chtěl jen varovat. Díky a ať se Vám daří

yxioma
yxioma 04.08.2016 v 20:31

Zjistila jsem,že uživatel flussie je totožný s uživatelem fandavodak12 - stejné číslo účtu
je možné,že je to i uživatel Helousek13 a případně i kopec9 ?
Pokud by někdo podával trestní oznámení,ráda se připojím.
Myslím,že už to bude za dost peněz...

Text příspěvku byl upraven 05.08.16 v 11:54

Pennywise
Pennywise 04.08.2016 v 20:35

Je to tak !! :-( Číslo účtu sedí!

Marthas
Marthas 04.08.2016 v 20:37

To Pennywise: Tady jde o to, že pokud je to nováček, tak byste musel mít škodu okolo 5001,- Kč (nebo dát dohromady lidi s takovou škodou), aby to byl trestný čin...
Pokud tady ale už delší dobu úřaduje pod různými niky, tak by se mu to nasčítalo a to by to pak mělo smysl dát na policii, a kontaktovat ostatní podvedené, už tady nějaká ta trestní oznámení jedou...
Proto je důležité rozeznat rukopis některých podvodníku, někteří si třeba vašimi platbami nechávají platit nákup v e- shopu atd... Vypadalo to tak.-) Díky moc... Vám též.-)

Marthas
Marthas 04.08.2016 v 20:41

To Pennywise: A vidíte? Je to tu... Tak študovat a domlouvat... Budeme pikliti, za ...
PS: Na fanduvodaka tu nic neběží? Přesvědčte se na koho ano a na koho ne?
Já si to už nepamatuju...
Možná se ještě někdo ozve s dalšími info...



Vložit příspěvek