Alergie - přírodní léčení

Alergie - přírodní léčení
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141722/mid_alergie-Rj7-141722.jpg 4 3 3

MUDr. Josef Jonáš, lékař-psychiatr je autorem mnoha knih o přírodní medicíně. Od roku 1995 je vůdčí osobností Institutu celostní medicíny v Praze, zařízení sdružujícího lékaře zabývající se přírodní terapií. Kniha nahlíží na příčiny a alternativní možnosti léčby alergií, celkově na lidské zdraví, chování člověka ke svému okolí, které se stává součástí velkého celku ovlivňujícího zdravotní stav a životní pohodu.... celý text

Kamcatak
02.04.2019 5 z 5

Rozhodně doporučuji všem, co se s alergií jakéhokoli druhu potýkají! Ať už vás alergie trápí dlouhodbě/krátkodobě, nebo někoho z vaší rodiny, nechcete do sebe cpát prášky, abyste reakce zvládli, a nebo byste se rádi alergie zbavili jednou provždy (a že to jde!), tak si toto opravdu přečtěte.

Josef Jonáš zde snadno pochopitelnou formou i pro laiky vysvětluje, co to alergie je, proč a jak vzniká, popisuje různé druhy alergií a hlavně jakými PŘÍRODNÍMI prostředky a metodami se alergii můžeme nejen bránit, ale hlavně se jí definitivně zbavit!
Zajímavé informace se dozví i ti, kdo se o alternativní/přírodní medicínu zajímají i když alergiemi netrpí.
Já se těším jak své nové vědomosti zkusím aplikovat na mém přiteli, který trpí každé jaro.. :)