Deset důvodů, proč tě miluji

Deset důvodů, proč tě miluji
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/131012/bmid_deset-duvodu-proc-te-miluji-ESg-131012.jpg 4 271 271

Bevelstokeovi série

< 3. díl

Na lady Annabel má políčeno lord Newbury. Byl by to prý oboustranně výhodný sňatek, ona by mu dala vytouženého dědice, on by se postaral o její početnou rodinu, kterou náhle zesnuvší otec zanechal zcela bez prostředků. Jenomže lordu Newburymu je nejméně sedmdesát pět a je to hulvát a surovec. Beztak složitou situaci ještě zkomplikuje setkání s pohledným Sebastianem, mimochodem lordovým nenáviděným synovcem…... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Ten Things I Love About You, 2010

machrus
20.07.2013 3 z 5

Nebyla to úplně nejlepší kniha,kterou jsem od Quinn četla ale je to prostě její styl a číst se dala.

jaja10
28.03.2013 3 z 5

No, tentokrát mě kniha od QUINNové moc nenadchla.......QUINNová to umí mnohem lépe..

zoja
08.03.2013 2 z 5

Kniha mě bohužel trochu nudila. Julia se snažila, aby kniha byla vtipná, což se jí buď nepovedlo, nebo nesdílím její smysl pro humor. Každopádně nic převratného, žádné napětí a romantika, že by u toho člověk uronil slzu taky ne.

modranka
25.11.2012 3 z 5

Príbeh je pre menej náročného čitateľa. Celá séria Bevelstoke je na jednej úrovni. Námet nič prevratné, v príbehoch mi chýbalo viac napätia. V tomto príbehu autorka úplne obišla fakt, že hlavný hrdina bol vojakom, ostreľovačom (sniper), z ktorého sa stal autor romantických románov. Trochu pritiahnuté za vlasy, ale fantázii sa medze nekladú. Budiš! Navyše autorka hneď v prológu na to čitateľa pripraví.