Poznáš to z polibků přehled

Poznáš to z polibků https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1364/bmid_poznas-to-z-polibku-2uu-1364.jpg 4 666 666

Anglie, 1825. Gareth St. Clair je v pěkné bryndě. Jeho otec, který ho nesnáší, ho neváhá obrat o majetek a připravit o dědictví. Garethovou jedinou pozůstalostí je starý rodinný deník, který může, ale také nemusí ukrývat tajemství z jeho minulosti a klíč k budoucnosti. Bohužel je psaný v italštině, z níž Gareth neumí ani slovo. Hyacinth Bridgertonová je nesmírně chytrá, ďábelsky upřímná a podle Garetha by ji měl člověk užívat jen v malých dávkách. Hyacinth ale na rozdíl od Garetha umí italsky. Když se pak tihle dva setkají na každoročním hudebním večírku u Smythe-Smithových, Gareth Hyacint přiměje, aby mu slíbila, že deník přeloží. Jak se tak ponořují do tajemného textu, zjišťují, že odpovědi nenajdou v deníku, nýbrž jeden v druhém… a že nic není tak prosté - nebo tak složité - jako jediný, dokonalý polibek.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

It's in His Kiss , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poznáš to z polibků. Přihlašte se a napište ho.

Martina852
05.05.2024 5 z 5

Na rozdíl od předchozího dílu jsem se od čtení nemohla odtrhnout.
V sérii už jsme se dostali k mladším členům rodiny Bridgertonů. Z malé Hyacinth se stala dospělá žena s vlastní hlavou a názory. V knize nechyběl vtip, tajemství a hlavně láska. Velký bonus byla hlavně lady Danburyová.
Kniha Poznáš to z polibků mě snad nadchla ze série nejvíce.

Okoslav
26.04.2024 3 z 5

V rámci žánru více méně standardní, ale oceňuju autorčinu nenápadnou sebeironii (obzvlášť „uklována k smrti holuby“ je v kontextu bridgertonovské rodinné historie dost vtipné).

zatoulane_knihy
06.04.2024 5 z 5

BRIDGERTONOVI POZNÁŠ TO Z POLIBKŮ

Co je od začátku nejlepší na této knize? Drzý jazyk Lady Danburyove, která je babička Garetha. Je skvělá ukázka toho, že v určitém postavení, člověk může říkat co si myslí a dělat vše, co uzná za vhodné.

Je úžasné zde vidět jak se opět z přátelského vztahu vyvíjí něco víc. Hyacinthina touha vyřešit záhadu je větší než udržet si pověst a nebo mít vůbec nějaké obavy z půlnoční procházky po městě bez doprovodu. Hyacinthina povaha je dost rázná, zubatá a nebere jiný názor než ten svůj.

Zde je opravdu ukázány opět špatný vztah k rodiči a jak opravdu může výchova ovlivnit člověka od malé poznámky až v nevhodná gesta.

Další styl dohazování a snažit se domluvit sňatek, pro svoje děti. Hyacinth, ale všem ukáže, že si nenechá nic líbit a je tohle rozhodnutí jen a jen na ní!!!

Opět byla čtivost lehká a oddychová, člověka to nutí přečíst v jednom kuse. Já tuto sérii mám hrozně moc ráda.

Znamenitá mrtvola se prodává nejlíp (37. týden)

21.09.2022

TOP 10 nejprodávanějších knih (36. týden)

15.09.2022

TOP 10 nejprodávanějších knih (35. týden)

07.09.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Poznáš to z polibků v seznamech

v Právě čtených7x
v Přečtených1 030x
v dalších seznamech13x

láska tajemství majetek historické romance vášeň

Julia Quinn
americká, 1970