Čekanka přehled

Čekanka https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1368/bmid_cekanka-9Hp-1368.jpg 4 1171 1171

Rok 1824. Penelope Featheringtonová odjakživa tajně zbožňovala bratra své nejlepší přítelkyně. Myslela, že o něm ví všechno, jenomže pak objevila jeho velké tajemství… Colina Bridgertona už unavovalo, že ho lidé považují pouze za okouzlujícího hejska. A nejvíc mu vadilo, že všichni hltali klepy z pera lady Whistledownové, která se o něm snad v každém ze svých sloupků zmiňovala už v prvním odstavci. Po návratu z ciziny však zjistil, že se mnohé změnilo - především jeho stará dobrá kamarádka Penelope. Co může tajit floutek a co dívka, kterou už každý považuje za starou pannu? A mohou mít vůbec něco společného?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Romancing mister bridgerton , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čekanka. Přihlašte se a napište ho.

Tereziee
09.05.2024 3 z 5

Čekanka pro mě byla slabší oproti předcházejícímu dílu. Asi vystupuji z davu, ale Colin je pro mě jeden z těch méně oblíbených Bridgertonovic dětí. Hrozně mě štvalo, jak velký ignorant byl vůči Penelope. Ale samozřejmě jsem jim ten happy end přála. Celá tahle série je taková sladká třešnička a oddechovka, takže se určitě pustím do dalších dílů až bude ta správná nálada.

MartinaCh27
28.04.2024 5 z 5

V knize se znovu vrháme do světa Bridgertonových, tentokrát následujeme příběh Colina Bridgertona, který se vrací z cest po světě. Zdánlivě okouzlující floutek zjišťuje, že jeho stará kamarádka Penelope má mnohem víc, než na první pohled vidět. Mezi těmito dvěma postavami se rozvíjí napínavý a zároveň chytlavý vztah, plný tajemství a nečekaných obratů. Jakým směrem se bude vyvíjet jejich příběh? To je otázka, která čtenáře drží v napětí až do poslední stránky.

Ailee
25.04.2024 audiokniha 4 z 5

Celkově milá a povedená "Bridgertonka". Ano, předvídatelná, ale myslím, že nikdo jiný by to ani jinak nechtěl. Postavy, na něž se autorka tentokrát zaměřila, měly naštěstí odlišný charakter od předchozích knih, což do série přineslo novou svěžest, kterou oceňuji.

Knižní novinky (36. týden)

05.09.2021

Kniha Čekanka v seznamech