Konec hlídky

Konec hlídky
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326998/bmid_konec-hlidky-RPY-326998.jpg 4 1048 1048

Bill Hodges série

< 3. díl

Šílený vrah je zpátky a plánuje krutou pomstu Napínavý román Konec hlídky je působivým závěrem detektivní trilogie, která se stala bestsellerem deníku New York Times a jejíž první dvě části – Pan Mercedes a Právo nálezce –v nakladatelství Beta nedávno vyšly. Pachatel hrůzných činů leží v nemocnici a jeho uzdravení je nepravděpodobné, přesto má neuvěřitelnou moc páchat to nejhorší myslitelné zlo. Pokud ho vyšetřovatel Bill Hodges s Holly Gibneyovou brzy nezastaví, stanou se jeho oběťmi i oni…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Beta-Dobrovský

The End of Watch, 2016

Nelly
22.12.2016 5 z 5

Kniha se mi dostala do rukou náhodou, takže jsem nečetla předchozí dva díly - ale vůbec to nevadí, vše podstatné je v průběhu této knihy vysvětleno. Děj má spád, napětí i uvěřitelnou fikci (?), prostě "kingovka" jaksepatří.

Greene
11.12.2016 5 z 5

Na tuhle knihu jsem se těšil hodně dlouho. Vlastně od té doby, co vyšel předchozí díl. A i když se mi Právo nálezce líbilo z celé trilogie nejvíce, tahle kniha... je to přesně to, na co jsem čekal. Není to tak dobré jako Temná Věž, ale i tentokrát King napsal uspokojující závěr.