Božský bastard

Božský bastard
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160260/bmid_bozsky-bastard-bozsk-160260.jpg 4 3036 3036

Božský bastard série

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Bastard, 2013

Rendolet
21.12.2014 4 z 5

Můžu jen doporučit..velmi dobře se čte,není náročné čtení..nechala jsem se vtáhnout do děje.

lenka608
21.12.2014 3 z 5

Nevím čím to, ale přes všechnu tu chválu na toto dílo mě kniha poměrně zklamala. Asi jsem očekávala o něco víc. Trochu mi nesedla povaha hlavních postav. Avšak kniha se moc dobře čte, děj má určitou návaznost a za přečtení to stojí.

illca2
06.12.2014 4 z 5

Páááni ani jsem nečekala, že by mne knížka tak zatáhla do děje. Hezké počtení.

Doriana.M
29.11.2014 4 z 5

Svěží a vzrušující, čtivé a zábavné. Kniha se mi líbila, Chloe je přesně ten typ, jakou spousta z nás potřebuje za kamarádku (nebo alter ego) :-). Jak koukám spoustě tady překážely roztrhané kalhotky - no, pokud prokázal, že je schopen a ochoten je nahradit, tak OK. Jen mě napadlo - co pak chudák Chole dělala s tolika podprsenkami bez kalhotek???

claryssa
15.11.2014 5 z 5

Knížku jsem úplně hltala, přečetla jsem ji za víkend, ani ne. Super, těším se na druhý díl!:))

Pistácie
08.11.2014 4 z 5

Je škoda, že to vyšlo až po 50 odstínech ... každý má teď tendenci srovnávání. Ono na jednu stranu si to je dost podobné. Ale nemyslím si, že by odstíny mohly nějak konkurovat. U ničeho jsem se dlouho tak neodreagovala, nepobavila a zároveň mě to tolik nevzrušovalo, nemyslela jsem u ničeho tolik na svého přítele jako tady. Bylo zde pár roztodivných a naivních scén, ale to se dá čekat téměř u každé knihy této tématiky. Za mě rozhodně skvělé čtení na odreagování. Do reality vztahů, chování na pracovišti a vztahy mezi šéfy a podřízenými to má asi daleko, ale proč ne ... na představivost a vzrušení to není špatné .... :)

werdie
03.11.2014 5 z 5

Kam se hrabe Fifty Shades...Number one, jednoznačně!!!

iluliacross
02.11.2014 4 z 5

Tyhle knihy si nadále zakazuji číst. Jednak mě kazí a jednak je to málo pravděpodobné. A jestli by se to mohlo stát, můj život byl o něco ochuzen. Neměla jsem tu knihu číst :D
Chvílemi mi to přišlo moc škrobené. Takové to: pojďme tam dát něco žhavého, vždyť oni to chtějí číst, dáme tam toho pořádnou porci. Na mě už to potom bylo stereotipní a musím přiznat, že se stalo vždy přesně to, co jsem očekávala. Škoda...

Leniiis
15.10.2014 3 z 5

Knížka se četla dobře, ale žádnej odvar to není. Některý pasáže mi přišly ujetý např. trhání kalhotek, ale jinak dobrý. Zkusím si přečíst i další díly.

Ladydwarf
12.10.2014 3 z 5

Některé části knihy mě přiváděly k smíchu. Jako odpočinková knížka ale dobrý.

sarulka1
11.10.2014 5 z 5

Jedna z mála knih, od které jsem se nemohla odtrhnout a musela jsem ji za 1 den celou přečíst, protože jsem byla zvědavá, jak se bude děj vyvíjet. A už teď se nemůžu dočkat, až budu číst ty další 2 díly. Snad na ně zítra v knihkupectví narazím :D

NikinkaFantasy
05.10.2014 4 z 5

Pěkně čtivá knížka. Bavila jsem se u neustálých "rozhovorů" mezi Chloe a Bennettem. Ze začátku se Bennett choval jako ten největší kretén na světe, ale pak se to spravilo. Ale stejně jsem se u jejich rozhovorech stále bavila. Jediné co mi přišlo už trošku zbytečné je to trhání kalhotek. Ale i tak to byla sranda. Co se mi taky moc nelíbilo, bylo Bennettovo nadávání Chloe do cour. I když nevím, jestli se to v tomto případě dá nazvat nadávání. Ben má super rodinu a je jasný, že i ve starším věku bude fešák. Takže Bennett ok, ale přezdívka Božský bastard ho úžasně vystihuje. Chloe se mi opravdu líbila, je inteligentní, má prořízlou pusu a neustále nadává Bennettovi do kreténů, pitomců a debilů. Krásný čtení.

Ranuncul
26.09.2014 2 z 5

Tak nechápu tolik humbuku kolem této knihy,nic extra.Hlavní hrdinka byla fajn.Bennett už trochu mín a ano pořád opakované trhání kalhotek už trochu trapné.Druhá část této knihy,která se neodehrávala jen u nich v práci už o něco lepší,ale i tak slabota,slabota a další díl je úplně odpad.

pocketka
16.09.2014 4 z 5

Ale jooo. Proč ne. Věděla jsem, co od knihy očekávat, sáhla jsem po ní z důvodu odpočinku a to bylo splněno. Čte se dobře, není tak otravně napsaná jako Odstíny, žádná zbytečně dlouhá bichle. Časem jen začnou lézt na nervy ty roztrhané kalhotky, kdyby nebyly, četlo by se to ještě líp.

bibi.r
01.09.2014 4 z 5

Tohle bylo vážně dost vtipné. Konečně žádná ušlápnutá pipka, ale ženská, která se umí bránit. :D Fakt jsem se bavila, jak mu to pěkně nandávala. Konec byl trošku uspěchaný.

Janičta
30.08.2014 3 z 5

I když tento žánr už nevyhledávám, jelikož po pár srážkách s jinými díly nevidím důvod proč si dál dobrovolně ubližovat, jsem se u téhle knihy pobavila.

Pokud od knihy nečekáte zázraky, budete spokojení. Je to svižné, čtivé dílo, správná oddechovka. A docela jsem se i nasmála, což se mi u erotických románů ještě nestalo.
Dialogy jsou za začátku vtipné, ale časem už je to taková rutina. A to trhání kalhotek... :-D
Časem se doufám odpracuji i k dalším dílům, protože hádám, že to nebude bolestivá srážka.

esussi
29.08.2014 3 z 5

Bylo to v celku OK, až na tu věc s roztrháváním kalhotek, to už bylo trochu moc :)

veronika8008
28.08.2014

Tak tahle kniha byla celkem pecka, přečetla jsem ji do dvou dnu. sex, výčitky, neobvyklá místa :) vše co by mělo v erotickém románu být!

Damonka18
28.08.2014 5 z 5

Je skvělá kniha, jen mě trošku vadilo jak byli až moc sprostí a skoro na každé kapitole spolu šukali. Jen jedna hláška se mi líbila jak řek: "Říkal jsem si: 'Vysoce opíchatelná stážistka na dvanácté hodině. Ústup, vojáku. Opakuji, ústup." Smála jsem se až jsem brečela. Jdu na další.

kacaaba
28.08.2014 5 z 5

Tuto knihu jsem četla už podruhé. Moc se mi líbí, fakt jsem se u ní nasmála a určitě si ji zas znovu přečtu.