Postel plná růží

Postel plná růží
https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98026/bratri-koubkovi-post.jpg 4 485 485

Bratři Koubkovi série

< 2. díl

V románu POSTEL PLNÁ RŮŽÍ se znovu setkáváme s Nelou Fišerovou,hlavní hrdinkou příběhu HOŘKÁ CHUŤ LÁSKY, její kamarádkou, ustrašenou a nesamostatnou Lenkou, spolubydlícími na privátě, se všemi kamarády spolužačkami ze střední školy sociálních věcí, a nechybí tu ani Tomáš a Ondřej Koubkovi, dva krásní a správní kluci, které by chtěla každá holka, bráchové na pohled k nerozeznání si podobní a přesto každý úplně jiný. Osmnáctiletá Nela se díky nim ocitá v nezáviděníhodné životní situaci a neřeší jen problémy s blížící se maturitou a láskou, ale s celou svou budoucností. ... celý text

marcolka
12.01.2018 5 z 5

Lenka Lanczová je v psaní dívčích románů prostě nepřekonatelná. Četla jsem ji jako teenager, ale ráda se k ní vždycky vracím i teď, jako momentálně na základě výzvy. Knížky od ní jsou prostě TOP!

Ennie
08.09.2017 3 z 5

Doufám, že se jednou změní každý Tomáš. :o)
V téhle knize byl můj oblíbenec. Chování Nely mi nesedlo, chvílemi mi lezla i na nervy... z knížky mám rozporuplné pocity, ale přečetla jsem ji velmi rychle.

martas006
29.05.2017 5 z 5

Nádhera, tato a ještě Hořká chuť lásky pro mě zatím to nejlepší, co jsem od Lanczové četla. Nemohla jsem se od knížek odtrhnout.

pavlinkaa
03.03.2017 5 z 5

Opět super čtení jen až moc zamotané. Každopádně jsem fandila Tomášovi. V této knize byl naprosto dokonalý. Těším se na další setkání :)

amanek
01.10.2016 5 z 5

Pěkné, čtivé, oddechové. Ale prožít bych to nechtěla.

MíšaK.
16.09.2016 5 z 5

Naprostá bomba! Čtivé, vtipné a smutné zároveň. U mě rozhodně knížka, která zaujímá přední pozice žebříčku nejlepších knih. Půlku knihy jsem měla knedlík v krku a několik stránek jsem probrečela. Tím, že Nelu už znám, jsem to s ní mohla prožívat opravdu od samého začátku. Nela je neskutečně sympatická, Ondra u mě vede, Tomáše mi tentokrát přišlo trochu líto, přesto zůstávám u názoru „Hlavně ať je hlavní hrdinka šťastná“, Lenka mě dost překvapila, Míšu jsem litovala, Olina s Marcelou nepřekvapily. Toť asi výčet postav. Za mě rozhodně NAPROSTO SKVĚLÁ KNÍŽKA!!!

Ann98
15.07.2016 5 z 5

(SPOILER) Vážně boží! Tahle knížka je úžasná, krásná, smutná ale i veselá zároveň. Od začátku jsem tušila, že Nela bude nakonec s Ondrou, ale že se to ke konci tak zamotá, tak to jsem opravdu nečekala. To s tou plodností - říkala jsem si, proč to muselo takto skončit, ale pak mi došlo, že by to všechno bylo až moc pohádkový - toto tomu dodalo trochu té skutečnosti (život není pohádka). Udivilo mě, jak se Tomáš změnil. V prvním díle mi nebyl moc sympatický, ale tady mi ho bylo fakt líto, zvlášť na konci. Zastavila jsem se nad chováním Lenky, nečekala jsem, že se až tak moc urve ze řetězu. Neskutečnou zlost jsem měla na Kateřinu, byla to jen vypočítavá mrcha, nic jiného! Chudák Nelin taťka, o všechno, co vybudoval, přišel. Strašně moc mi bylo líto Míši, jak pořád Kubu kryla a omlouvala, nakonec chudák skončila špatně.

Mišule_11
10.07.2016 4 z 5

(SPOILER) Jako pokračování předchozí knihy bylo super, promyšlené a dobré, ale proč zrovna Ondra? :O Fandila jsem od začátku Tomášovi..:/ Ale zamotané to bylo dobře, hltala jsem knihu až do konce.

cori
07.07.2016 3 z 5

(SPOILER) Hrdinka čeká dítě s jedním z dvojčat, nakonec porodí a vše dobře dopadne. Slabota, nijak mě to nezaujalo. Taková škatulata.

DomenicaRisa
15.06.2016 5 z 5

(SPOILER) První díl jsem již četla, ale druhý asi nějak minula. Překvapení se pro mě bohužel nekonalo. Postavu Tomáše jsem znala už ze série Šeptej, kde se o rodinných problémech s plodností zmiňoval, takže jsem věděla, čí dítě Nela čeká. Strašně se mi ale líbí právě ta provázanost napříč jednotlivými sériemi Navzdory tomu, že jsem již znala rozuzlení, byla knížka čtivá a bude jedna z těch, ke kterým se asi i vrátím.

Mruskulka
01.03.2015 5 z 5

Pokračování příběhu s Nelou. Byla jsem zvědavá, který z bratrů Koubkových bude otcem dítěte a byla jsem také překvapená, jak parádně to p. Lanczová zamotala. Velká spokojenost.

1v8na
27.08.2014 5 z 5

Prostě super! Lituju Nelu, ale Nela je statečná a umí bojovat.

Jajus
05.07.2014 4 z 5

Moc pěkná kniha s pěkným příběhem, do poslední minuty jsem netušila, že se to tak vyvine..

me.odstiny.knih
23.05.2014 4 z 5

Konec mě trochu překvapil ale jináč se mi to líbilo...

Bet
25.10.2013 4 z 5

(SPOILER) Co říct :) pokračování jsem přečetla jedním dechem o pomalu jsi oblíbila Tomáše. Bylo mi ho líto, když se Nela vrátila k Ondrovi.
No a konec podle očekávání překvapil.

Petra17
26.08.2013 5 z 5

Pěkné pokračování knihy ''Hořká chuť lásky''. Rychle jsem se s Nelou spojila a knihu přečetla jedním dechm stejně jako předcházející díl. Mohu jedině doporučit všem, kteří mají rádi zamilované příběhy.

herotabe53
30.07.2013 4 z 5

Nela mi byla sympatická už v "Hořká chuť lásky", četla jsem jí asi před rokem a půl, tak jsem si jí musela zopakovat a poté jsem se pustila do "Postel plná růží". Knížka nezklamala, jedna z těch lepších pro mě.
Jestli se nepletu, tak Nela, Ondra a Tomáš Koubkovi se ocitají v románu "Třináctá komnata", tam jde hlavně o Tomáše:)
Ale celkově se mi ta knížka líbila, určitě si jí někdy zopakuju:)

evasamankova
28.06.2013 5 z 5

Krásné a smutné. Jedna z nejlepších knih autorky.

erga
04.06.2013 5 z 5

Tato kniha se dostala mezi mé nejoblíbenější romány od Lenky Lanczové. Měla něco do sebe a neustále mě překvapovala a měla jsem ji strašně rychle přečtenou. Doporučuji :)

nikinikiniki
19.03.2013 5 z 5

Taky jedna z nejhezčích a mých nejoblíbenějších románů od Lenky Lanczové. Lepší díl už je jen - Počkej na mě, Radko! :)