Postel plná růží

Postel plná růží
https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98026/bratri-koubkovi-post.jpg 4 488 488

Bratři Koubkovi série

< 2. díl

V románu POSTEL PLNÁ RŮŽÍ se znovu setkáváme s Nelou Fišerovou,hlavní hrdinkou příběhu HOŘKÁ CHUŤ LÁSKY, její kamarádkou, ustrašenou a nesamostatnou Lenkou, spolubydlícími na privátě, se všemi kamarády spolužačkami ze střední školy sociálních věcí, a nechybí tu ani Tomáš a Ondřej Koubkovi, dva krásní a správní kluci, které by chtěla každá holka, bráchové na pohled k nerozeznání si podobní a přesto každý úplně jiný. Osmnáctiletá Nela se díky nim ocitá v nezáviděníhodné životní situaci a neřeší jen problémy s blížící se maturitou a láskou, ale s celou svou budoucností. ... celý text

lennyd
23.08.2012 4 z 5

Druhé pokračování životního osudu Nely Fišerové. S o něco hlubší myšlenkou, než je u Lenky Lanczové obvyklé (už nejde jen o to sbalit či nesbalit nějakýho kluka), ale stále velmi čtivé a nutno říct, že Nela se Lence Lanczové fakt povedla (jak dvojknížka, tak i hrdinka je hodně sympatická). Trochu mne zklamal samotný závěr, ale co už, dá se to přežít...

Miškáá
02.10.2011

(SPOILER) Ještě nedávno jsem hltala každou knihu Lanczové. Postupem času jsem si jich v knihovně půjčovala stále míň a teď už si nepůjčuju žádnou. Toto je poslední knížka, kterou jsem si koupila, pořád mi totiž vrtalo hlavou, jak dopadne hrdinka z prvního dílu "Hořká chuť lásky".
Stejně jako ostatní se mi i tato líbila, přestože se autorka opakuje a píše stále o tom samém. Jako skoro každá jiná knížka, i tato končí happy endem.
Ale tak třeba po nějakém dlouhém učení do školy a podobně jsou tyto knížky skvělé na odreagování. Pro ty, co stále knihy hltají tak jako já dřív, vřele doporučuji, nezklame Vás ;-)
Já touto knížkou zřejmě zakončuji jednu "etapu" svého života, několik let jsem totiž na nich vyrůstala a dospívala.. :'-)