Maminčin mazánek

Maminčin mazánek
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347188/bmid_mamincin-mazanek-zsU-347188.jpg 4 945 945

Charlotte Staffordová série

Sleduje... Vyčkává... Kdo je na řadě? Tento thriller o precizním sériovém vrahovi není pro slabé povahy. Musíte být připraveni na šok! Ideální pro fanoušky Angely Marsons. V hrobě v lese jsou pohřbeny matka s dítětem. Ale jeden z nich je naživu, druhý je mrtvý. Detektiv Charlie Stafford je přiřazena ke svému šéfovi Geoffreymu Hunterovi, aby mu pomáhala s tímto případem, kde matky a jejich děti beze stopy mizí. Ztrácí se čím dál více párů a tlak na oba sílí. Podezřelý je dopaden, ale je to skutečně on? Dokáže Charlie zastavit sadistického vraha, jehož jediným přáním je potrestat ty, kteří udělali chybu? Nebo se ona sama nevědomky stala obětí? Nová série s členkou Londýnské metropolitní policie Charlotte Charlie Stafford v hlavní roli je tu! "Knihu jsem přečetla na jeden zátah a srdce mi bušilo až v krku." PENNY HANCOCK... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Omega

Mummy's Favourite, 2016

MarkétaI.
31.12.2021 4 z 5

Knihu jsem poprvé držela v ruce minulý rok. Po pár stránkách jsem ji odložila. Nemohla jsem se začíst, nebavila mě.. Dala jsem jí ještě jednu šanci. Tentokrát jsem se začetla celkem rychle.
Knihu si asi znova nepřečtu, ale za přečtení stojí.

ZuzanaZ83
30.11.2021 5 z 5

První ze série knih o případech policistky Charlie.

V okolí dochází k únosům matek a jejich dětí. Nikdo neví, kam tito lidé mizí, co se s nimi děje. Do příběhu také zasahuje maniak stalker, který chce být se svou milovanou.... A seznamujeme se i s válečným veteránem Benem, mužem podléhajícím alkoholu, ale zároveň kamarádem Charlie.

Tenhle příběh jsem četla asi dva roky zpátky. Teď mám pohromadě celou sérii, tak jsem začala od prvního dílu a nelituji. Pořád se mi líbí. Čte se skvěle.

Niu
21.11.2021 3 z 5

Takový dost zvláštní detektivní thriller. Nemůžu se rozhodnout, jestli se mi líbil nebo ne. Určitě byl odlišný od těch klasických autorů jako Carter, Marsonsova apod. Pro mne byl trochu rozpor v tom, jak některé situace ubíhaly velmi pomalu a jiné, ty podstatné, se udály mimoděk rychlostí blesku. V závěru mi nedávala smysl část s Olgou a jak se vlastně dobrali k vrahovi. Ale překvapilo mě, že autorka pracovala u policie.

Parwana
20.11.2021 2 z 5

Celkem zajímavé téma, z kterého se vyklubal průměrný thriller, ani lepší, ani horší, než byly ty které jsem už četla. Ze začátku jsme se vůbec nemohla začíst, hlavní vyšetřovatelka na mě působila jako malá nevycválaná holka, pachatelem byl ten nejméně pravděpodobný člověk. Třeba bude další dílo této autorky lepší.

Simirekdudkovic
30.09.2021 2 z 5

Knihu jsem začala číst, ale měla jsem problém, aby mě začala bavit...bohužel jsem odložila asi u 100 strany(možná dřív než se rozjela). Treba se k ní někdy vrátím, ale téma mi nějak nesedlo,možná kvůli drsného začátku a faktu že jsem matka a to přitom miluji všechny typy hororu atd..

alexis818
06.09.2021 4 z 5

Velmi pěkný thriller. Jsem mile překvapená, pořídím si i další knihy autorky. Příběh byl čtivý, graduji i, drsný a konec super.

Monuli36
28.08.2021 5 z 5

Tohle je od autorky druhá knížka co jsem přečetla a zase super :) Super napsané,čtivé a napínavé.DOPORUČUJI

monte
16.08.2021 4 z 5

Skvěle napsaná detektivka.

Lka
11.08.2021 5 z 5

Tak to bylo super. Napínavé od začátku až do konce. Představa, že by se mi stalo to co matkám...hrůza. Závěr knihy byl opět překvapení. Knihu určitě doporučuji a já se chystám na další...

zdendula31
03.08.2021 5 z 5

Jsem nadšená.Super styl psaní.

VeFab
01.08.2021 5 z 5

Opravdu děsivé!

Bellsinka
21.07.2021 5 z 5

Na to že krimi úplně nečtu, jsem se do knížky naprosto ponořila a užila jsem si jí! Přečtenou jsem jí měla za 2 dny.. I když musím uznat že jsem jí nepřečetla hned jak jsem si ji koupila.. Musela jsem na ní dostat prostě chuť..Ale doporučuji a určitě si koupím další knihu z této série..

Listonožka
11.07.2021 5 z 5

Jako matka jsem byla z některých pasáží dost nesvá. Docela brutalitka. Navíc jsem se jednu chvíli tak vcítila do děje, že jsem začala přemýšlet, jestli taky některé ze svých dětí neprotěžuji... Super námět, který brnká na rodinnou strunu a vztahy k dětem.

ivka67
21.06.2021 3 z 5

Nebylo to špatné příběh byl dobrý až moc drsný ale úplně top to nebylo.

Anette99
18.06.2021 5 z 5

Další skvělá, drsná detektivka. Motiv pro mě byl originální, i když se de facto zase jednalo o nějakou pomstu a vyrovnání se s traumatem z dětství. Vrah byl pečlivý, systematický, a rozhodně jsem ho neuhodla. Líbilo se mi, že v knize současně probíhalo několik různých vyšetřování. Hlavní hrdinka je sympatická žena, jejíž život není úplně uspořádaný a růžový a jsem zvědavá, jak se bude dál vyvíjet. Scény jsou popsané dost detailně, a některé z nich jsou opravdu pro otrlé. Ale přesně tohle mám ráda.
Velmi slibný začátek nové série :)

Drahuš
24.05.2021 5 z 5

Pokud má někdo slabší povahu, nedoporučuji, ale pro milovníky drsné krimi je jako dělaná. Za mě skvělá.

kaktus.p.
11.04.2021 4 z 5

Dost drsná kniha. Není pro slabší povahy. Pachatel řešil trauma s dětství tím nejhorším způsobem. Přečteno za 2 dny.

Monkas1
25.03.2021 5 z 5

Za mě ano, doporučuji.

Natty1233
20.03.2021 5 z 5

Knihu jsem přečetla na jeden zátah, trvalo mi to přibližně 4 hodiny. Ze začátku jsem měla problém se do ní začíst, ale trvalo mi to asi jen třicet stran, pak už jsem hltala slovo za slovem. Jsem docela vybíravá, co si přečtu, a jsem ráda, že se mi dneska do ruky dostala tato kniha. Příběh je mrazivý, popis některých scén mě nechával s ústy dokořán a s pocitem zhnusení. Konec byl pro mně překvapivý - vraha jsem odhalila až společně s hlavní hrdinkou, do poslední chvíle jsem netušila, kdo jím je. A jakmile jsem to zjistila, byla jsem v šoku. Za mě je to super knížka, která si určitě zaslouží šanci. Doporučuji k přečtení.

monudostal
12.03.2021 5 z 5

Kniha se mi četla dobře - mrazivé pomyšlení, ale kniha super!