Lháři, lháři přehled

Lháři, lháři
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373675/bmid_lhari-lhari-KmB-373675.jpg 4 337 337

Charlotte Staffordová série

Věrný pes leží poraněný vedle zohaveného těla svého majitele. Mrtvou ženu, svázanou s roubíkem v ústech, najdou v její vlastní posteli. Oba zavraždění jsou z řad policie a oba mají vedle sebe položenou rudou růži… Je jasné, že vraždám není konec. Začíná hledání skutečného pachatele i jeho motivu, které je plné lží a falešných obvinění. Charlie, Hunter a jejich tým musí zabijáka dopadnout, než se obětí stane další z kolegů.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Omega

Liar Liar, 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lháři, lháři. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (77)

Miro67
26.08.2024 4 z 5

Nezůstane jen u jedné vraždy. Obětí jsou policisté, což zvyšuje snahu jejich kolegů k nalezení viníka. Jenže je tu i druhé pojítko - stížnost na pracovní pochybení. Je pachatelův motiv dán snahou "... dostat z ulic všechny, které považuje za prohnilé ovoce na jinak zdravém stromě." ?
A aby toho nebylo málo, je průběh vyšetřování provázen (rozuměj narušován) policejní inspekcí, která zkoumá možné pochybení Huntera v předchozím případě.
Ale ....! Co když jedno souvisí s druhým?

Dalamanek831
15.05.2024

Nemám co dodat prostě jen tak dál.

janastok
06.03.2024 4 z 5

Celkem povedená detektivka. Je vidět, že autorka byla policistka, postavy jsou věrohodné. Příběh napínavý, jen trochu ukecaný konec.

Knižní novinky (40. týden)

29.09.2019

Na co se těšit po prázdninách?

31.07.2019

Kniha Lháři, lháři v seznamech