Ďábelské hry

Ďábelské hry
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532614/bmid_dabelske-hry-65d5dfa8646be.png 5 2279 2279

Případy Kim Stoneové #2 Kim Stoneovou a její vyšetřovací tým povolají k nálezu zmrzačeného těla – oběť je však zároveň pachatelem brutálního znásilnění. Že by vzal někdo spravedlnost do svých rukou? Kim současně pátrá po skupině pedofilů, brzy však zjistí, že se stala sama terčem nebezpečné osoby. Ta zná každou její slabinu. A rozhodla se vyzkoušet na ní svůj zvrácený experiment. Kim ví, že každý další krok může být smrtící. A tentokrát je to osobní. Neboť čím větší zlo, tím ďábelštější hra...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Témbr

Evil Games, 2015

Interpreti: Jitka Ježková

Dumicek
31.03.2017 5 z 5

Och ano! Tohle bylo neco! Uplne odlisne od prvni knihy, mozna I o chlup lepsi a naprosto paradni! To vykresleni tech postav, vse opravdu realne, nic prehnaneho. Zadna hlucha mista..dej ma spad, riz a proste chcete cist dal. Kim mi prirostla k srdci, trochu se nam uz zacina odkryvat jeji minulost, tak jsem zvedava co se docteme v dalsim dile. Musim opravdu pet odu na pani spisovatelku. Nezbyva nez cekat na dalsi dil...

zuzana2599
29.03.2017 5 z 5

Opět výborné, ba co ještě lepší než Němý křik. Kim jsem si oblíbila, v tomto díle jsem se hodně dověděla o ní samotné, o jejím dětství a ten milý pejsek z útulku mi hodně přirostl k srdci a již teď se těším na další případ. Kniha nemá hluchá místa, je nadmíru napínavá a čtivá, přečteno za dva večery. Bravo, paní Angelo !

Didi15
23.03.2017 5 z 5

Za mě mnohem lepší než Němý křik. Kniha má spád , je velmi napínavá, v určitých případech musíte knihu odložit, abyste vstřebali všechno to, čeho jsou lidé schopni udělat jiným . Kim je velmi sympatická vyšetřovatelka. Angela je prostě opravdu skvělá.

JustWomen
16.03.2017 5 z 5

Skvělý thriller, lepší než první díl, obdiv autorce za skvěle propracovanou psychologii postav. Musím se přiznat, že nejvíc mě bavila konfrontace mezi Kim a Alex. Bez hluchých míst, úžasné, doporučuji.

frukeška
15.03.2017 5 z 5

Dokonce lepší, než první díl! Četlo se to samo a myslím, že zbožňuju Kim. Těším se na další díly :)

katka.oo
14.03.2017 5 z 5

Výborné pokračování s Kim, napínavé, přečetla jsem jedním dechem. Za mě 5* a těším se na další díl!

Šárka5875
13.03.2017 4 z 5

Ďábelské hry jsou bezpochyby skvělým thrillerem. Autorka nás nechává vcelku podrobně nahlédnout do života sociopata. Do života velice inteligentního a chytrého sociopata. Jak je pro něj jednoduché zmanipulovat člověka, aby jednal podle jeho představ. Jak lehce lze ovlivňovat životy blízkých, ale i úplně cizích lidí. Jak jednoduše je dokáže navést ke zločinu. Psychologickou stránku má Angela Marsons výborně propracovanou. Kniha se čte moc dobře, děj je svižný, nenajdete žádná hluchá místa, kde byste se mohli nudit. Oblast duševně narušených lidí, kterou se Angela v tomto příběhu zabývá, působí velice zajímavě a čtenář se dozví spoustu detailů na dané téma. Ovšem já mám s autorkou asi nějaký osobní problém. Přestože dávám knize vysoké hodnocení, postrádám nějaký náboj v tom příběhu, něco, co by mě posadilo takříkajíc na zadek. Ty stejné pocity jsem měla i po dočtení Němého křiku. Možná je to jen přehnaným očekáváním od knih, které jsou momentálně na výsluní a člověk tedy čeká až příliš. Knihu všem čtenářům určitě doporučuji, rozhodně stojí za přečtení.

lenka011
08.03.2017 5 z 5

Je zbytečné,cokoliv psát,vše už bylo řečeno.Snad jen jedno - NUTNĚ POTŘEBUJI DALŠÍ DÍL!!!!

jendoslav
05.03.2017 4 z 5

Úplně jinak postavená kniha, s prvním dílem tedy těžko srovnávat. Tentokrát známe "padoucha" v podstatě od začátku a jen můžeme se zvědavostí odhadovat, jak se bude vyvíjet konfrontace zvrácené psychiatričky s vyšetřovatelkou Kim a jejími démony z dětství a mládí. Přesto se daří držet napětí a spád, opět nadstandardní detektivka.

Cituska
03.03.2017 5 z 5

Kniha vás vezme a nepustí dokud nedočtete poslední větu, po dlouhé době další skvělá autorka, kterou bych se nestyděla dát si v knihovně vedle Chrise Cartera. Mohu jen doporučit a připojuji větu, kterou sama nemám ráda : pouze pro silné povahy - z kapitol věnovaných Dunnovu případu mi občas bylo hodně špatně... :-(

Leaena
24.02.2017 4 z 5

Autorka naplnila mé očekáváni. Děj začíná "z ostra" a upoutal mě. Knihou se prolínají dvě linie vyšetřování. Čtete jednu část a přemýšlíte, jak je to v té druhé části. Jednoho sociopata znáte a přemýšlíte, kdo je ten druhý úchyl. Přiznávám, že můj tip byl špatný. Tato vyšetřování udržují dynamičnost děje.
Na povahu detektiv inspektorky jsem si už zvykla a uvítala jsem její projevy lidskosti. Také jsem byla ráda, že Kim opustil její zlozvyk, zvedat oči k nebi.
Jsem zvědavá, zda autorka napíše další knihu.

Petulla
24.02.2017 5 z 5

... vskutku Evil! :-)
Co dodat? Kniha je naprosto skvělá, A.M. je báječná spisovatelka. Jediné, co bych jí vytkla, je stálé téma ubližování dětí (i v minulém dílu), při jedné pasáži v této knize mě až mrazilo a přemýšlela jsem, zda nepřeskočím stránku ...)
Musím se ale přiznat, že nejvíc mě bavilo napětí a konfrontace mezi Kim a Alex :-)

kate333
21.02.2017 5 z 5

Dočteno a musím říct, že pecka. Líbila se mi víc než první díl. Hrozně mě baví charakter Kim, která je chladná a nepřístupná a pak se nečekaně projeví její citlivá stránka. Nečekala bych, že se u detektivky dojmu :)... Hrozně se těším na léto - na další díl!

Šánka
20.02.2017 5 z 5

I druhý díl této série byl neméně skvělý, ale hodně jiný, což je jenom dobře, že se nejede podle jedné šablony.
Je to více psychologické podání příběhu a tentokrát mě tolik nemrazilo z napětí kolem vražd, jako z autorčina výborného a srozumitelného popisu sociopatické osobnosti a její ďábelské manipulace s lidmi.
Kim si přidávám mezi své oblíbené, narušené a démony pronásledované detektivy a budu netrpělivě vyhlížet další díl :-).

PetraBery
20.02.2017 4 z 5

Další případ inspektorky Kim a jejího týmu. Opravdu dobře vykreslené chování sociopata, který je schopný za svým cílem jít doslova přes mrtvoly. Čtení knihy odsýpalo a nemělo hluchá místa. Můžu jen doporučit.

kacirek55
18.02.2017 5 z 5

Knihu jsm přečetla velmi rychle a musím říct, že pro mě je mnohem lepší než Nemý křik. Velmi na mě zapůsobilo ,,kočkování" hlavní hrdinky s hlavní záporačkou a ač se mi v některých chvílích nechtěla kniha dočítat kvůli odpornosti sociopatky, nemohla jsem si pomoct. Už jsem si Kim zkrátka oblíbila. Původně jsem si myslela, že tento díl pro mne bude posledním, ale již se těším na další.

Daenerys
17.02.2017 4 z 5

Čte se samo. Pro mě o něco málo slabší, než Němý křik.

David_Vesely
16.02.2017 5 z 5

Před malou chvílí dočteno! Naprostá bomba a podle mě je to lepší než první díl (Němý křik). Kim Stoneová je opravdu jedinečná inspektorka a psychologické ladění tohoto příběhu mělo své kouzlo! :-) Moc doporučuji! U čtení se rozhodně nudit nebudete!

Laura_Petite
16.02.2017 4 z 5

Líbí se mi propracovanost povahy postav. Kupříkladu postava Alex. Opravdu mi to připadá jako dobrý nápad, vpustit do děje takovou ďábelskou bytost...

Schamila
13.02.2017 3 z 5

Dobrá detektivka, zaujala napínavosti, zvraty, aniž by potřebovala nějaký krvák. Jen nevím, proč mám takový pocit, že spisovatelé současného napínavého čtení jako by seděli v jedné lavici a opisovali, nechápu, proč každý vyšetřovatel musí být nevyrovnaná osoba. Tohle mi na současných thrillerech začíná vadit.