Elita

Elita
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263649/bmid_elita-Cta-263649.jpg 4 4505 4505

Selekce série

Súboj o vysnívaný život sa priostruje! Z tridsiatich piatich dievčat v Selekcii zostalo už len šesť elitných súperiek. America spolu s nimi naďalej bojuje o lásku princa Maxona, budúceho vládcu Illey, avšak stále si nie je istá, komu skutočne patrí jej srdce. Keď je s Maxonom, srdce sa jej chveje vzrušením, no zároveň sa obáva ich spoločnej budúcnosti. Pri Aspenovi, prvej veľkej láske, zas nedokáže zabudnúť na všetko krásne, čo spolu zažili. Elitné dievčatá sú však odhodlané získať princa pre seba za každú cenu. Konkurencia je stále tvrdšia, a preto sa aj America musí rozhodnúť. Neuľahčujú jej to ani rebeli, ktorí chcú zvrhnúť vládu kráľa, Maxonovho otca, a žiadajú zrušenie Selekcie. Keď si je America už istá svojím rozhodnutím, stane sa čosi nečakané a všetko sa zmení. Vyberie si napokon rozprávkový život s princom Maxonom alebo lásku Aspena, ktorý je jej bezpečným prístavom?... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

The Elite, 2013

whiolet
06.08.2017 3 z 5

Oproti prvnímu dílu byl druhý díl slabý místy až nudný.
America zde neustále žárlila na Maxona,ale tajně chodit za Aspenem jí nevadilo. Dlouho jsem nečetla knížku,kde by si někdo tak zbytečně šlapal po štěstí.
Celá tahle kniha mi přijde jako nastavovaná kaše a je to dost velká škoda, jelikož první díl měl krásně našlápnuto na svěží romantickou sérii,bohužel druhý díl je průměrné čtení

evamatejovska
01.08.2017 5 z 5

Opravdu krásný a hlavně romantický příběh! Selekci miluji a hned jdu číst další díl! Zajímá mě, jak to vlastně všechno v dopdne.

Fanttastica
27.07.2017 4 z 5

Co musím vytknout bylo to Američino bulení. To mě dovádělo k šílenství. A navíc jak Maxon nebo Aspen udělal nějákou chybu hned běžela za tím druhým. Měla by si uvědomit, že v každém vztahu se dělají chyby a navíc Maxon některé udělal z donucení (Marlee). Jinak moc krásné čtení osobně nevím jestli byl lepší tenhle nebo první díl.

ardeas
23.07.2017 2 z 5

Buď som blbá, ale neviem, príde to len mne, že táto kniha má dej ako hojdačka? Raz hore, raz dole a stále dookola? Po prvej štvrtine som bola dosť otrávená a nútila sa to čítať ďalej. Finále malo švih, ale to nezachránilo knihu, takže skôr to bol podpriemer a nutný predeľ.

Lucius30
18.07.2017 5 z 5

Skvělá kniha!! Poutavá, zábavná, dobře napsaná. Jediné, co mohu vytknout, bylo Američino neustálé "bulení". :D Chvilkami jsem měla chuť kvůli tomu ječet! Za mě plný počet hvězdiček.

učtenávčelka
17.07.2017 3 z 5

Mezi prvním a třetím dílem mi tento připadal jen jako "vata" i konce prvního a druhého dílu mi připadaly v poměrně nelogické fázi v ději.

Lorej
17.07.2017 5 z 5

Skvělé pokračování. Často jsem měla chuť na Americu zakřičet, ať už se proboha rozhodne. A když jsem si myslela, že se rozhodla, vysmála se mi a zas byla nerozhodná jako předtím. Autorka píše velmi poutavě, proto byste měli začít číst někdy, kdy máte spoustu času na vychutnání příběhu.

cestovatelka13
13.07.2017 2 z 5

Lehká odpočinková četba s předvídatelným dějem, ale prostě musíme vědět, jestli toho Maxona nakonec dostane :D

silvie5281
12.07.2017 4 z 5

Kniha byla zajímavá, ale hodně mě unavovaly AMeričiny změny názorů. Navíc děj mi ppřipadl, jako by stagnoval. Tenhle díl bych zařadila mezi oddechovější než oddechové.

Stoklaska
05.07.2017 5 z 5

Elita je napínavější než Selekce, jde o oddechové čtivo, knihu jsem přečetla za jeden večer.

anetro
20.06.2017 5 z 5

Ani druhý díl mě nezklamal, ale musím však uznat že byl o něco slabší než první kniha.

booksSendy
16.06.2017 5 z 5

Skvostné, hltala jsem každé slovo :)

Nikoll2
15.06.2017 4 z 5

Druhý díl mě lehce zklamal a to tím, jak hlavní hrdinka neustále měnila svá rozhodnutí a byla věčně s něčím nespokojená.
I přes to se mi však kniha líbila, protože byl děj velice napínavý.

Kiwi24
13.06.2017 5 z 5

Boží! Jsem napjatá, jako struna! Do háje s Aspenem, kurňa...

Bettybook
10.06.2017 5 z 5

Skvělé!!Další úžasné pokračování!

pavla9879
09.06.2017 3 z 5

Jakýsi přechodový díl mezi Selekcí a První, spíš natahování série než plnohodnosté pokračování příběhu. Stejně jednoduchý děj, opět velice nenáročné čtení.

1Světluška2
02.06.2017

Tento díl mi přišel trochu slabší než první, ale stejně jako do prvního tak i do druhého jsem se začetla a nemohla jsem přestat. Pravda, že America byla trochu vlezlá a víc sobecká než obvykle, ale Maxon byl úžasný.

betule3
01.06.2017 5 z 5

Úchvatné pokračování prvního dílu. Když jsem knihu četla poprvé dost jsem se bála, že bude sloužit pouze jako přechod mezi prvním a posledním dílem. Naopak mi přišla ještě obsáhlejší, než první díl. Děj je moc zajímavý a stále se něco děje. Prostě úplně TOP, jako první díl.

karbulka
21.05.2017 5 z 5

America je v tomto dile fakt na zabiti...takze hura na dalsi!

Briv
05.05.2017 4 z 5

Když potřebuji vypnout a nechat vše kolem sebe plynout je tento typ literatury ideální. "Nesklouzávám" k tomu často, ale teď mi to přišlo vhod:)