Elita

Elita
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498890/bmid_elita-cek-498890.png 4 4505 4505

Selekce série

Do Selekce vstoupilo 35 dívek. Nyní jich je již jen šest, ale soutěž o srdce prince Maxona je tvrdší než kdykoli předtím. A k tomu všemu se America nemůže rozhodnout, po kom vlastně touží. Je to Maxon, s kterým by mohla žít jako v pohádce? Nebo Aspen, její první láska? America nejvíce ze všeho nejvíce potřebuje více času, avšak zbytek Elity přesně ví, co chce. A okamžik rozhodnutí se neodvratně blíží. Nenechte si ujít pokračování této úspěšné série!... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

The Elite, 2013

3lis
28.04.2017 5 z 5

Tak jako první díl mě tahle kniha dostala a nemohla jsem přestat číst. Zamilovala jsem se do všech postav líbí se mi představa Maxona a pokaždé jsem se dokázala až neuvěřitelně moc vžít do Ameriky. Amerika se pro mě stala mojí nejoblíbenější hrdinkou knížek, které jsem zatím poznala. Obdivuji její odvahu a cílevědomost.

Dakarianna
22.04.2017 3 z 5

Bohužel mi přišlo, že tento díl je pouhé natahování série.

Ketesh
20.04.2017 4 z 5

U druhého dílu série, jsem měla pocit, že je děj dost uměle natahován a spoustu věcí mi tam přišlo hodně zbytečných. Bylo by možná líp, kdyby ten děj autorka trochu osekala. A co se týče obálky, je mi mnohem sympatičtější, než obálka Selekce.

kaca3606
18.04.2017 3 z 5

určitě si přečtu další díl, ale nespěchám na to. Hlavní hrdinka mi nesedí, je strašně naivní

greetchen
18.04.2017 3 z 5

Z celé trilogie Selekce - Elita - První mi tato kniha přišla nejslabší. Nejen dějem (v podstatě se v knize nic moc nestane), ale i ústřední lovestory. America tu je hodně nesympatická, chová se jako zpovykaný fracek, sobec, nedokáže si vážit toho, co se jí nabízí, a proto ty omámené city ze strany Aspena i prince jsou těžko k uvěření. Chybí mi v tom chemie, ale i chytřejší dialogy mezi zamilovanými.

ooZDEŇKAoo
14.04.2017 5 z 5

Tato kniha se mi líbí a a překvapil mě její konec.

Laki_Laki
10.04.2017 4 z 5

Úroveň je asi stejná jako u předchozího dílu. Pro náročnější čtenáře něco ve stylu neurazí, nenadchne. Děj se tu dost komplikuje, ale zároveň se skoro neposouvá. Jinak výborná oddychová četba. Takže přes všechny nedostatky, doporučuji. ;)

dexeded
09.04.2017 5 z 5

Dobře America mě už začíná štvát. ;) Jdu na další knihu, tak třeba si to u mě trochu vylepší.

EvikU.
05.04.2017 4 z 5

Zdařilé pokračování prvního dílu. Je to slaďárna pro náctileté, ale neurazí ani starší.

SeverusSnape
26.03.2017 3 z 5

Milostný trojúhelník a věcně ufňukaná America,která neví co chce

Tucaka
25.03.2017 4 z 5

Za mě horší než první díl. Na knize mě nejvíc štvala nerozhodnost Americi mezi Aspenem a Maxonem. Sama musím uznat, že bez vysvětlení bych nad Maxonovým chováním odešla z paláce. Někdy jsem se u knížky opravdu nervovala :D jinak pěkně čtení, určitě pokračuju v sérii.

konformita
14.03.2017 5 z 5

No, nemůžu než za pět! Lepší než první díl. Velmi vhodné ke čtení :-)

nikla66
12.03.2017 5 z 5

První díl se mi líbil více. V Elitě byl děj až příliš komplikovaný.

ManujuSeElis
11.03.2017 5 z 5

První díl se mi zdál trochu lepší, ale tato série je pro mě jednou z nejoblíbenějších.

Sixtinka144
10.03.2017 5 z 5

Hodně lidí kritizuje tento díl ale mě se velice líbil! Četla jsem všechny 3 díly hnedka za sebou takže bych ani nezaregistrovala ,že se jedná o Elitu a ne Selekci. Pro mě to bylo stejně dobré jako první kniha a proto dávám 5 hvězd .

dancadragneel
06.03.2017 3 z 5

Narozdíl od prvního dílu slabší část této trilogie. Děj je svým způsobem pořád to samé dokola a nudný. Rozhodně naproti prvnímu dílu tady tato kniha klesla. Škoda toho...

Nymeria_
03.03.2017 1 z 5

Alespoň na posledních 50 stranách se příběh i America trochu sebraly, ale na 3 hvězdy to stejně není.

izfnp
26.02.2017 1 z 5

Autorka sama zabíja i ten malý potenciál, ktorá kniha má. Najskôr som si myslela, že je to mnou - predsa len nie som násťročná čitateľka. Ale nie, je to skutočne autorkou a jej dielom, ktoré je nesúdržné, nemá žiadne ambície, nemá sympatické postavy a chémia medzi nimi nefunguje. Ak sa tu mierilo k nejakému dejovému presahu, táto snaha nevyšla. Knihu som prečítala rýchlo a prečítam i tretiu, ale nečakám, že zo série bude niečo viac ako len nie moc dobrá romantika pre mladé holky. Škoda nevyužitej zápletky s povstalcami či s kráľom, škoda hrdinky, ktorá vlastne nemá žiadnu špeciálnu vlastnosť, pre ktorú by ju mal mať ktoľkovek rád, a škoda príbehu o láske, ktorý vôbec nechytí za srdce.

Petkona
26.02.2017 5 z 5

Tahle kniha mi přišla trošku horší kvůli tomu že se America pořád rozhodovala jestli Aspen nebo Maxon. To se tam trošku opakovalo ale nic hrozného abych tomu musela dát čtyři hvězdičky.Jinak kniha je úžasná ale trochu se mi plete s dalšími díly ale to je jedno jinak kniha mě hrozně vytáhla do děje. Doporučuji

KaileyBlot
25.02.2017 4 z 5

Druhý díl se mi líbil asi o trochu míň než první. Co bych tak vytkla byl "nevyřešitelný" milostný trojúhelník, který mě přišel až přehnaný - pořád se dokola řešilo to samé. Dost mě štval Aspen. Nadruhou stranu se to v tomto díle rozjelo a bylo v něm víc akce, takže se těším na poslední díl, jak to všechno dopadne.
Celkově je to pěkná série, ale není originální - v hlavě mi při čtení vyskakují jiné knížky, kterým se až moc podobá. Nechci ale srovnávat tak se to snažím ignorovat.