Gabrielova trilógia (BOX)

Gabrielova trilógia (BOX)
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470734/bmid_gabrielova-trilogia-box-667-470734.jpg 5 52 52

Temný, zmyselný, strhujúci a šteklivý príbeh váženého profesora Gabriela a plachej študentky Julie. Vážený profesor Gabriel Emerson a plachá študentka Julia vás zavedú na územie zakázanej lásky. Milenci v tejto trilógii prejdú peklom aj očistcom. Profesor Emerson je vo dne uznávaným špecialistom na Danteho, v noci sa mení na šelmu zmietanú erotickými túžbami a takmer zvieracími pudmi. Aby dostal všetko, čo chce, nehanebne zneužíva svoj neuveriteľný šarm a skvelý vzhľad, pod ktorým sa skrýva temná minulosť a prázdnota. Potom sa v jeho živote objaví študentka Julia a s ňou i zvádzanie, zakázaná láska – a možno aj vykúpenie z osobného pekla.... celý text

petraj30
20.08.2019 5 z 5

Celá série byla úžasná. Velmi netradiční příběh profesora a jeho studentky, nalezené lásky a později i manželky.
Postupné sbližování a objevování démonů. Jsem ráda, že celému příběhu nekomponovali jen Julie a Gabriel, ale i jejich blízcí a přátelé. Na konci mi bylo "líto" dokonce i Simona, ale když se to vezme zpětně...…
Velmi ráda se k sérii vrátím, i když to bylo místy zdlouhavé, bylo to romantické a nenáročné čtení, doporučuji

LuCc1211
04.05.2019 5 z 5

Momentálně dočítám třetí díl a můžu říct, že tato trilogie je opravdu povedená. :) Měla jsme strach, že to bude porno v knize, po zkušenosti s 50 odstíny. Kniha je čtivá. I když to jsou trochu silnější knihy, člověk je hltá tak, že mu stránky zpod pravé ruky mizí a naopak pod levou rychle přibývají. Člověk přímo hltá děj mezi Gabrielem a Julii. Tuto triologii vřele doporučuji. :)) je to odpočinková kniha. :)

MíšaS.
26.04.2017 5 z 5

Skvělá trilogie. Propojení klasického díla a románu je vynikající nápad, protože člověk se dozví i něco navíc a není to jen přímočará romantika jako u jiné literatury.

Ketesh
19.04.2017 5 z 5

Vynikající triologie.
Nejdříve jsem měla půjčený jen první díl, ale ihned po přečtení, jsem si zakoupila celou sérii.