Gump

Gump
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533845/bmid_gump-65e9def8a9291.jpg 4 1893 1893

Gump série

Příběh vyprávěný očima toulavého psa Gumpa. Příběh o cestě plné překážek a pastí, o lásce, která má sílu až za duhový most, o psí obětavosti, která bez váhání dá za život člověka svůj vlastní. Se psem mě baví svět je organizace, která vnímá zvířata, jako nejbližší přátele lidí. A důvěra zvířat v lidi je pro nás ta největší pocta, kterou musíme chránit. Nemusíme změnit celý svět. Stačí, když zachráníme životy konkrétních zvířat, protože tím jejich svět změníme navždy. Pořádáme koncerty, výstavy, aukce, prodáváme výrobky s naším logem a mnoho dalšího. Podporujeme ty, kteří na to zůstali sami, zachraňujeme ty, které jiní odepsali, bojujeme tam, kde to už jiní vzdali. Pomozte nám prosím vrátit do života i další, kteří to potřebují.... celý text

vassovka
18.12.2020 5 z 5

Krásný příběh, samozřejmě nezůstalo oko suché... pro pejskaře i nepejskaře..Moc doporučuji i audio knihu s Ivanem Trojanem!

PetraBery
17.12.2020 4 z 5

Dojemné vyprávění psího hlavního hrdiny Gumpa, jeho vnímání lidí během jeho cesty za páníčkem. Krásná kniha doplněná ilustracemi a fotkami, dotkne se každého, kdo si uvědomuje to, co nám zvířata dokážou dát.

pablito
16.12.2020 5 z 5

Pět hvězdiček bez přemýšlení, protože je poutavě napsaná a hlavně protože psi mají tu moc naučit lidi žít.

Petoklad
15.12.2020 3 z 5

Na téhle knize bylo nejlepší její PR.

I.Zi...
15.12.2020

já se nedostala za třetí kapitolu, protože mě fakt nebaví číst o týrání psů..

Petro..nella
10.12.2020 5 z 5

Krásná a smutná kniha ale pěkně napsaná

jituleville
02.12.2020 5 z 5

Jedna z nejkrásnějších knih jakou jsem kdy četla . Dotkla se mého srdce :)

inachisio
26.11.2020 5 z 5

Krásný příběh, který otevře oči.

Lucia1989
25.11.2020 3 z 5

Kniha ma veľmi nezaujala. Na málo stránkách sa stalo veľa vecí. Príbeh mohol byť viac rozvinutý. Na druhej strane doporučujem kvôli zamysleniu sa nad tým, čo psy zažívajú, aby si každý premyslel, ako sa správať/nesprávať k psovi. Som zvedavá na film - možno zaujme viac ako kniha, čo sa často nestáva.

domihruzkova
23.11.2020 5 z 5

Tohle se snad nedá hodnotit jinak než 5*. Sama mám doma jednoho takového ňuňánka a nedokážu pochopit, kdo dokáže těmhle tvorům, kteří nám dávají celé své srdce, úmyslně a záměrně působit bolest.
Nezbývá, než doufat, že ti, kteří trpí, co nejdříve dojdou na Duhový most.

Laf
17.11.2020 5 z 5

Krásně napsaný příběh vyprávěný očima Gumpa. A výborně zpracované ilustrace jsou příjemný bonus.

KočkaSára
17.11.2020 5 z 5

Krásné, dojemné a tak citlivé...
Přestože je knížka velmi tenoučká, má v sobě mnoho emocí.

okeey
17.11.2020 5 z 5

Krásný projekt, krásný příběh. Miluji knihy se psími příběhy a Gump je ještě ke všemu symbolem naděje pro útuláčky, pomáhá jim vybírat peníze a jak je správně uvedeno v podtitulu knihy - učí lidi žít. Já si stojím za tím, že život bez psa je prostě ochuzený o tu bezpodmínečnou lásku těchto stvoření. Kniha je kraťoučká, ale krásně napsaná. Nepůjčujte si ji, ale kupte si ji, výtěžek jde na správnou věc.

Ladislav73
15.11.2020 5 z 5

Poslechnuto jako audiokniha "Na jeden zátah".
Audiokniha v podání Ivana Trojana je naprostá pecka pro dospělé i malé děti.
Poslech doporučuji...

Maruška642
15.11.2020

Je to skvělá kniha

Crozz
10.11.2020 3 z 5

Taková pohádka, nic ve zlém.

Vakalik
09.11.2020 5 z 5

Příběh vyprávěný pejskem - jeho cesta životem, co zažije, veselé i smutné historky. Hezké, jednoduché čtení pro děti i dospělé. Přečteno za jedno odpoledne.

eva0409
08.11.2020 5 z 5

Kniha je úžasně napsaná, ale měla by se prodávat s balíčkem kapesníků. Moc citlivě napsaná.

qydko
06.11.2020 3 z 5

Kniha má rozhodně super PR. Taky rozumím celé té myšlence, na co příběh Gumpa upozorňuje a proč vzniknul. Ale když si tohle všechno odmyslím, příběh je dost překombinovaný a taky jeho literární kvality jsou dost sporné.
Na rozdíl od Psího poslání mě Gump nerozbrečel.
Hvězdičky dávám hlavně za nápad, ilustrace a grafiku celkově.

netopýrek
05.11.2020 5 z 5

Gumpův příběh je krásný a smutný zároveň a velmi inspirativní.
Knihu jsem četla už dvakrát a pokaždé je mé čtení provázeno slzami.
Nedovedu si představit proč lidé takto zvířatům ubližují ale v této knize jsem ocenila Gumpova bojovného ducha, to jak se vším bojoval a koho potkal za celou svou dlouhou cestu.
Myslím si, že to není naposled co jsem tuto knihu četla.