Gump

Gump
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533845/bmid_gump-65e9def8a9291.jpg 4 1899 1899

Gump série

Příběh vyprávěný očima toulavého psa Gumpa. Příběh o cestě plné překážek a pastí, o lásce, která má sílu až za duhový most, o psí obětavosti, která bez váhání dá za život člověka svůj vlastní. Se psem mě baví svět je organizace, která vnímá zvířata, jako nejbližší přátele lidí. A důvěra zvířat v lidi je pro nás ta největší pocta, kterou musíme chránit. Nemusíme změnit celý svět. Stačí, když zachráníme životy konkrétních zvířat, protože tím jejich svět změníme navždy. Pořádáme koncerty, výstavy, aukce, prodáváme výrobky s naším logem a mnoho dalšího. Podporujeme ty, kteří na to zůstali sami, zachraňujeme ty, které jiní odepsali, bojujeme tam, kde to už jiní vzdali. Pomozte nám prosím vrátit do života i další, kteří to potřebují.... celý text

5992
06.09.2020 5 z 5

Konečně knížka která mě zaujala. Za mě je to nejlepší knížka co jsem četl. A díky této knížce vím že nikdy se nemám vzdát

Mabie
05.09.2020 5 z 5

Laskavý, moudrý, dojemný příběh vyprávěný toulavým pejskem Gumpem. Jeho životní příběh je řada setkávání se s různými lidmi, z nichž někteří umí být obětaví, chápaví a plní lásky a jiní si nezaslouží ani jedno slušné slovo.
Pravdy, kterými Gump glosuje svůj “životaběh”, jsou ta nejobyčejnější moudra, na která člověk ve své honbě za penězi, úspěchem a mocí zapomíná. Kniha se mi moc líbila, pohladila po duši.
Řada lidí si stěžovala na jednoduchý, strohý sloh, ale mě to k tématu i hlavnímu hrdinovi sedělo. Poslouchala jsem příběh jako audioknihu a své hvězdičky si zaslouží i Ivan Trojan - byl výborný!
Je dobré si připomenout, že ty opravdu důležité věci jsou zadarmo a jedinou výjimkou, kdy si za peníze můžeme koupit lásku, je koupě psa ;-)

Ťapulka
31.08.2020 5 z 5

Nádherná kniha, ve které je hodně příběhů a v každém z nich spoustu pravdy, poučení a tipu k zamyšlení. Gump a jeho příběh by měl čtenáře především naučit, že než zavírat oči před nepěknou a krutou pravdou, je lepší otevřít srdce a náruč. Kniha bude především vítána pejskomily, ale měli by si ji přečíst všichni, aby mohli udělat svět a nás lidi lepšími.

hana1105
31.08.2020 4 z 5

Krásný příběh. Chvílemi velice dojemný, ale také vtipný. Doporučuju přečíst. Uvědomíte si, že i zvířata mají srdce :)

LillyM.
31.08.2020 5 z 5

Něžné vyprávění pejska. Věděla jsem, že to bude srdcovka, ale taková, že se při tom rozbrečím? To ne. Je to úžasná kniha, které bych přidělila více hvězd, než je v nabídce. Chtěla jsem to jen tak přelouskat a vrhnout se na další knihu, ale jak to tak vypadá, asi si dám na chvíli od čtení oraz, a budu si v hlavě třídit myšlenky:)

lee5747
29.08.2020 4 z 5

Kniha příjemná, krásně a čtivě napsaná, jen na mě to bohužel byl moc krátký příběh, měla jsem asi velké očekávání.

Lucy.book
28.08.2020 5 z 5

Pěkná, ale i velice smutná kniha. Bylo mi Gumpa i ostatních pesanů moc líto. Příběh se hodí i pro děti a vyprávění psí řečí bylo milé. Ke knize se časem určitě vrátím a doporučila bych ji všem pejskařům.

Knihomolka506
26.08.2020 5 z 5

Gump- pes, který naučil lidi žít- Filip Brožek
26.8.2020
Příběhy o zvířatech
Pes nejlepší přítel člověka. Tady to platí hned čtyřnásobně. Příběh o naději, odvaze , ale hlavně o jednom chlupatém stvoření bez domova.

Lenka282
25.08.2020 5 z 5

Kniha o tom, co je v životě důležité

LiKa00
23.08.2020 5 z 5

Krásný ale smutný příběh skvělého pejska. Bohužel se hodně psů potýká s takovým životem. Já osobně jsem knihu číst nechtěla, říkala jsem si, že to bude určitě smutné a já nenávidím, když někdo zvířatům ubližuje. Ale poté jsem ji dostala k Vánocům a tedy ji byla nucena si přečíst. A nelituji toho, opravdu teď na své čtyřnohé kamarády doma pohlížím jinak.

Folref
18.08.2020 5 z 5

Je to boží knížka o ale je hodně smutná brečel jsem uneho

Tabby
17.08.2020 5 z 5

Krásný, smutný, skvěle napsaný příběh Gumpa a jeho cestě.
Doplněna krásnými ilustracemi a na konci i fotkami a příběhy lidí a psů, které jsou zmíněny v knize.
I mně slzičky ukáply. :)

Gabi13
15.08.2020 5 z 5

Knížku jsem si po dlouhé době koupila podle reklamy a propagace. Zaujala mě. A jsem ráda, že jsem si ji koupila. Je totiž potřeba pomáhat a ty bezbranný, naivní a nemluvící pejsáčci to potřebují. Díky za každého chápavého páníčka a za tento příběh, který je milý a dojemný.

tanjaj
08.08.2020 4 z 5

Pěkné a zároveň smutné vyprávění nalezeného pejska Gumpa. Před časem jsem sama přišla o psí kamarádku,tak pro mne čtení nebylo jednoduché. Jsem zvědavá na film, který už brzy přijde do kin.

PheobeDomi
06.08.2020 5 z 5

Kniha mi přišla krásná i smutná zároveň. Je určena pro děti, dle mého názoru si ji mohou přečíst i dospělí. Je mi moc líto týraných psů, nebo když s nimi jejich páníčkové špatně zacházejí. Nelíbí se mi ani množírny a v knize bylo hezky popsané, jak tim fenky hodně trpí.

MartinaF
05.08.2020 4 z 5

Gump byl a stále je všude a já měla příležitost si knihu přečíst. Ti, co zbožňuji pejsky a jsou s nimi spojení celým srdcem, budou s Gumpem jeho dobrodružství hodně prožívat. Mně slza ukápla taky, ale až na konci. Moc pěkný, ale chvílemi syrový příběh, bohužel si myslím, že některé situace byly až bolestivě pravdivé.

JajaCZ
04.08.2020 3 z 5

Pekný príbeh o neľahkom živote psa Gumpa. Verím, že psičkárov táto kniha pohladí po duši a uronia nie jednu slzičku. V knihe je možné nájsť i krásne a múdre myšlienky, ktoré by sme si my ľudia mohli vziať k srdcu :)

Verika
01.08.2020 5 z 5

Pěkně napsaný příběh pejska nalezence. Příběh vypráví sám pes. Kniha doplněna hezkými ilustracemi. Doporučuji.

Misshell1
31.07.2020 5 z 5

Moc krásné napsaná kniha...čím si Gump prošel...nejen on...ne jedna slzicka ukápla.

sofo
29.07.2020 3 z 5

Vzhledem k tomu, jakou měla kniha reklamu, tak jsem od ní čekala prostě něco víc. Každopádně je kniha pěkně napsaná, taková oddechovka s krásnými ilustracemi. Jen mi přijde celá psaná takovým pozitivním stylem, ale možná psi opravdu všechno vnímají pozitivněji.