Harry Potter a relikvie smrti

Harry Potter a relikvie smrti
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466913/bmid_harry-potter-a-relikvie-smrti-t0p-466913.jpg 5 12578 12578

Harry Potter série

Naposledy?... Věrní kamarádi Harry, Ron a Hermiona do posledního ročníku bradavické školy nenastoupí. Musí splnit nelehký úkol, který moudrý ředitel školy Albus Brumbál již nemůže dokončit. Společně se vydávají hledat tajemné viteály, do kterých Pán zla roztříštil svou duši. Zničení viteálů je tak jedinou šancí, jak nad ním zvítězit. Na trojici kamarádů číhají na cestě nebezpečné nástrahy, ale ani v těch nejtemnějších úkrytech neztrácejí podporu svých přátel.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Harry Potter and the Deathly Hallows, 2007

Miro.slav
28.10.2017 2 z 5

Prečítané, ale o čom to bolo, to si nepamätám! Narozdiel od 1.-5. dielu, kde si vybavujem dokonalé scény a humorné hlášky. Neviem, či je to tým, že siedma kniha mala byť poslednou, ale je to celé mimo starú atmosféru potteroviek. Chýba tomu iskra akú mala jednotka, chýba tomu tajomnosť akú mala dvojka, chýba tomu napätie akú mala trojka, chýba tomu epickosť akú mala štvorka a chýba tomu cit pre zvrat aký mala päťka. Škoda.

stumpy
26.10.2017 5 z 5

Bezva celá série

hroneczek
25.10.2017 5 z 5

Dokonalé finále celé série. Prostě jsem nemohla odtrhnout oči a jít dělat něco jiného. Dokonalost sama.

GaleW
21.10.2017 5 z 5

Velmi povedený díl, co napsat, velmi mě mrzí, že už dál nic nebude, na druhou stranu se velké finále povedlo dokonale. Po dočtení jsem změnila pohled na některé postavy, některých úmrtí asi nikdy nepřestanu litovat, ale důležité zůstává, že J.K.Rowlingová opravdu změnila svět dětské literatury (nejen dětské) a za to jí náleží obrovský dík!

janno69
16.10.2017 5 z 5

Ani poslední díl neměl chybu, pro mě absolutně nejlepší fantasy série. Ráda se k ní znovu vrátím.

Nelasp
08.10.2017 5 z 5

Moje poslední knižní setkání s Harrym (slzami zkropený paperback v mé knihovně mluví za vše). Harry dospěl a tomuto finále nechybělo nic- zvraty, láska, nenávist, úmrtí, narození... Občas mě na celé sérii sice rozčilovalo neustálé štěstí Harryho a jeho v podstatě nesmrtelnost, ale i tak je to pro mě srdcovka, ke které se vrátím kdykoliv znovu. Některá úmrtí Rowlingové ovšem nadosmrti neodpustím.

nycol
03.10.2017 4 z 5

Tahle mi přišla nejslabší, i když jsem "Harryfomanka" :), tak jsem měla problémy s tím, abych knihu vůbec dočetla.

Někdošťastný
25.09.2017 5 z 5

Každá smrt je smutná a dojemná (tak jako v každé knize HP). Kapitoly plné emocí. Brečela jsem, smála jsem se, při některých pasážích téměř nedýchala. Malfoyovi jsou ukázkou toho, že nikdy není pozdě stát se lepším ♥.

999POLO
24.09.2017 4 z 5

Nejlepší ze sedmi dílů, ale četl jsem i lepší knížky

1bastinka
21.09.2017 5 z 5

úžasný závěr úžasné série,dá se číst znovu a znovu a pokaždé tam najdete nějaký nový detail který vás posune o kousek dál a pokud mi něco chybí tak další pokračování

Kikez
16.09.2017 5 z 5

Můj nejoblíbenější díl jako kniha,ale ne jako film

jani.ruzicko
14.09.2017 5 z 5

Není co řešit. HP knížky miluju. Nikdy neomrzí. =)

Niu
13.09.2017 5 z 5

Hodnotím jako nejlepší a nejpropracovanější díl série.

DracoMalfoy
10.09.2017 5 z 5

Nejkrásnější z Pottrovských knížek. Jednou Potterhead, navždy Potterhead.

Lodja
08.09.2017 5 z 5

Ach jo, co já bych dala za tom, abych mohla popravě prohlásit, že Snapeovi jsem věřila od začátku...

vikimi
08.09.2017 4 z 5

Knížky jsem se chopila, protože mi filmy nestačily k tomu, abych pochytila veškeré souvislosti. Knížka je napsaná pěkně, ale HP mě (až na filmy) moc nebaví. A chybělo mi tam dalších pár vysvětlení...

MOu598
31.08.2017 4 z 5

Četla jsem několikrát. Je to fenomen. Mám ráda i film, ale knížka je knížka.
"Hůlka nedokáže nic víc, než její majitel."

katerina.l.
25.08.2017 5 z 5

Serie Harry Potter je v mých očích neskutečný počin. Fascinuje mě um autorky propojit všechny souvislosti a události ze všech dílů mezi sebou tak, aby to do sebe na konci zapadlo jako skládačka. A ještě s naprosto neuvěřitelnou lehkostí..

SaraL
23.08.2017 5 z 5

Moje srdcovka!

Kirrie
16.08.2017 5 z 5

Poslední díl literárního skvostu, který mě přivedl ke čtení a který na mě zanechal trvalé následky. Skláním čest paní Rowlingové za ta léta dřiny, vytrvalosti a dokonalého propracování postav, světa a prostě... Děkuju za Harryho ♥.