Temní ilumináti

Temní ilumináti
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46711/bmid_temni-iluminati-Mpv-46711.jpg 4 68 68

Ilumináti série

Šílená parodie – místy v kulhánkovském stylu – nejprve srovná se zemí hrad Housku, a pak odstraní z tváře Prahy i Karlovo náměstí! Blíží se konec světa předpovězený Nostradamem; někteří si ho užijou, jiní si ho vyžerou. A tajné organizace konečně mají svou šanci ovládnout svět... Přežije to někdo?

Alma-Nacida
28.04.2016 5 z 5

Chvíli jsem váhala mezi čtyřmi a pěti hvězdami, protože doposud si u mě 5 vysloužili jen klasikové fantasy ;-), ale nakonec dávám 5 hvězd za vtipnost, spád a promyšlenost příběhu.

LordSnape
10.10.2012 2 z 5

Sám Jan Pohunek řekl v jednom rozhovoru, že Temní ilumináti jsou naprostá šílenost a já mu rozhodně dávám za pravdu! Spíš než šíleně, mi kniha přišla taková blbá a docela parodisticky naivní. Je tam hodně postav a naprostá většina se objeví třeba jen v jedné z kapitol, aby už tak hotový guláš ještě "obohatila". Vtipné to také moc není, i když se Honza snaží. Zasmál jsem se asi 2x, ve zbylých případech jsem jen kroutil hlavou. Hlavní záporák je nazajímavý, avšak místa na, kterých se vše odehrává se mi líbila. Kresby mi přišly zbytečně dětinské, až uhozené. Asi je to mnou, proto bych knihu hned neodsuzoval, někomu to může sednout. Proto nedávám příliš nízké hodnocení.