Chladnokrvne

Chladnokrvne
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413636/bmid_chladnokrvne-VAH-413636.jpg 4 2650 2650

Chladné londýnske ráno. Veľký kufor, ktorý vyplavila Temža. Detektív šéfinšpektor Erika Fosterová a jej kolegyňa Mossová už tušia, že ich vnútri čaká nepríjemné prekvapenie… Ale na to, čo naozaj nájdu, keď sa im zhrdzavený kufor podarí po niekoľkých márnych pokusoch otvoriť, nemôže byť pripravený nikto… Hoci to nie je prvýkrát, keď detektív šéfinšpektor Erika Fosterová čelí brutálnej vražde, kufor s rozrezaným telom mladého muža vyplavený na breh Temže ju šokuje. Pred dvoma týždňami bolo navyše nájdené v podobnom kufri telo mladej ženy. Je to len náhoda alebo sa Erika a jej tím budú musieť opäť postaviť sériovému vrahovi? A čo ďalšie prípady, ktoré sa stali v inom okrese a za iných okolností? Môžu sa aj u nich nájsť nejaké spoločné znaky s prípadom tiel v kufroch?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

Cold Blood , 2017

gaaabi
18.04.2020 3 z 5

Tak to jsme se my, ženy, ale bály o ta dvojčátka.... ale nakonec vše dobře dopadlo, zlo bylo zničeno a možná taky Erika někdy najde konečně znovu štěstí. Tak jsem zvědavá, čeká mě ještě šestý díl...

zdenaR
18.04.2020 4 z 5

Moje první kniha od autora.
Již jsem se na něj dlouho chystala a nezklamal. Určitě si přečtu ještě něco dalšího.
Docela mám ráda detektivky, kde znám pachatele - je zajímavé sledovat jeho postup a myšlení.

Jenny055
12.04.2020 5 z 5

Bavilo ma to. Bola to moja druhá kniha od R. Bryndzu a myslím, že píše dobre. Rada si prečítam aj ostatné knihy.

Parwana
10.04.2020 4 z 5

Klasická dobrá detektivka. Sice jse nejspíš poslední z řady již vydaných děl Roberta Bryndzy, ale pro mě byla první. Rozhodně nebyla poslední a už se těším na další autorovy knihy ;)

Alienn
08.04.2020 5 z 5

Budu se opakovat ale opět výborná kniha, přečtena jedním dechem. Skoro mě mrzí, že už tato skvělá série bude končit.

Miška.Miška
29.03.2020 5 z 5

Kniha mě opět nezklamala. Doporučuji celou sérii

LivN
26.03.2020 5 z 5

Byla to moje třetí kniha od Roberta a teda nejslabší díl. Za me top DO POSLEDNIHO DECHU. Bohužel po několika stránkách knihu odkladám a proto skončila ve složce "nedotčené knihy". Velmi me to mrzí, protože Robert Bryndza patří k mím oblíbeným spisovatelům.

Monisek515
20.03.2020 3 z 5

Klasický Bryndza ...

Safrika
16.03.2020 4 z 5

Četla se dobře, název mluví za vše, takže za mě dobré :), chystám se na poslední díl.

lluuccuullee
16.03.2020 5 z 5

Opět kniha od Roberta nezklamala. Velice čtiva, napinava a zařadila bych ji mezibty lepší ze serie s Erikou.

PetraCy
12.03.2020 5 z 5

Opět skvělé a napínavé čtení...

Landys
11.03.2020 4 z 5

Za me trochu slabsi dil, nez predesle.

prezident68
11.03.2020 5 z 5

práve dočítaná, strhujúci dej, tak ako sme si u autora zvyknutí, prelínanie deja v polohe pracovnej a súkromnej.
teším sa ďalšiu

Jolina
10.03.2020 4 z 5

Dobrá detektivka, jen mám raději děje, kdy není vrah úplně známý hned na začátku příběhu. Přesto však jsem četla jedním dechem a doufala, že vše dopadne dle očekávání. Mrtvoly v kufru, plánování několika vražd i neplánované vraždy. Rukojmí dvojčata hlavního vyšetřovatele - to všechno smíchalo dobrou detektivku.

Stanas513
06.03.2020 5 z 5

Roberta Bryndzu jsem vůbec neznala, až jsem na jeho jméno narazila v nějaké ne právě lichotivé diskuzi a tak jsem se chtěla na vlastní oči seznámit s jeho stylem psaní. Musím říct, že jsem byla příjemně překvapena. Jeho stal psaní mi vyhovuje, nejsou tam dlouhé nudné popisy, je tam hodně dialogů, má to spád, prostě příjemné čtení. Určitě mu zůstanu "věrná" a budu nadále vyhledávat jeho knihy.

ivoiro
05.03.2020 5 z 5

Za mne jo, další přiběh prolouskán. Jsem zvědavý, jak to bude dál.

Majulle
01.03.2020 5 z 5

Velice čtivá kniha, která se mi od něj líbila asi nejvíce. Příběh měl spád a bylo to napínavé od začátku až do konce.. Nevadilo mi ani že autor popsal velmi krutě některé detaily. Za mě určitě palec nahoru a více takových knih :)

Meggie7
29.02.2020 5 z 5

Robert Bryndza zase nezklamal.. přečetla jsem všechny a moc se líbily

brectanka
29.02.2020 5 z 5

Luxusní čtení!!!! Nejlepší knihy od Roberta Bryndzy! Přečteno za dva a půl dne! Napínavé až do poslední stránky . I Erika je stravitelnější - mám ji ráda, ale v prvních knihách byla jak zombie. Doporučuji!

terkezka
24.02.2020 4 z 5

Po předchozích případech Eriky mě tento bavil asi nejmíň, ale i tak skvěla kniha. 90%