Chladnokrvne

Chladnokrvne
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413636/bmid_chladnokrvne-VAH-413636.jpg 4 2655 2655

Chladné londýnske ráno. Veľký kufor, ktorý vyplavila Temža. Detektív šéfinšpektor Erika Fosterová a jej kolegyňa Mossová už tušia, že ich vnútri čaká nepríjemné prekvapenie… Ale na to, čo naozaj nájdu, keď sa im zhrdzavený kufor podarí po niekoľkých márnych pokusoch otvoriť, nemôže byť pripravený nikto… Hoci to nie je prvýkrát, keď detektív šéfinšpektor Erika Fosterová čelí brutálnej vražde, kufor s rozrezaným telom mladého muža vyplavený na breh Temže ju šokuje. Pred dvoma týždňami bolo navyše nájdené v podobnom kufri telo mladej ženy. Je to len náhoda alebo sa Erika a jej tím budú musieť opäť postaviť sériovému vrahovi? A čo ďalšie prípady, ktoré sa stali v inom okrese a za iných okolností? Môžu sa aj u nich nájsť nejaké spoločné znaky s prípadom tiel v kufroch?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

Cold Blood , 2017

Alfondra
25.07.2019 4 z 5

Knížky Roberta Bryndzy mě moc baví. Na cestu do práce ideální čtení.

Zuzulin
24.07.2019 5 z 5

Opět mě spisovatel Bryndza nezklamal. První knížka Dívky v ledu a kniha Chladnokrevně jsou za mě jeho nejlepší knihy.

Ava34
23.07.2019 5 z 5

Tohle bylo boží. Miluju Roberta Bryndzu. Rozhodně stojí za přečtení.

luc-b
22.07.2019 5 z 5

Další z velice dobře propracovaných knih od Bryndzy.

a.k
21.07.2019 4 z 5

Autor si drží svůj standard. Moc dobře se to četlo, děj plynul svižně a na odhalení vraha nebylo nutné dlouho čekat.
Jen nad tím závěrem kroutím hlavou....

Liss93
19.07.2019 4 z 5

Jak z vás vztah s psychopatem udělá vraha. Další skvěle napsaná detektiva. Erika je zas svéhlavá, až to člověka vytáčí a má chuť ji praštit. Ale je to horkokrevná Slovenka, takže jí budiž odpuštěno :)

Vlčice7
18.07.2019 5 z 5

Pecka jako vždy :)

Sarrah
18.07.2019 5 z 5

Super, super, super. Jedním dechem a šup na další :-)

martina9827
16.07.2019 4 z 5

Předvídatelné, ale přesto to člověka donutí dočíst až do konce.

princesse
15.07.2019 4 z 5

Jako všechny předchozí, i tato k niha se mi četla velmi dobře a četba byla svižná. Již mám připravenu poslední a doufám, že bude alespoň taková. Dvojice "zabijáků" na mě teda byla trochu příliš velká úchylárna, ale lidé jsou různé ... O maličko více se mi líbila předchozí díla, takže jedna hvězdička v hodnocení chybí.

kristeen
14.07.2019 2 z 5

Nenudí, ale ani nepřekvapí. Naštěstí klasická konverzační klišé nejsou tak častá, a kniha si udržuje mírné tempo i napětí. Přesto je to čtení, bez kterého se lze snadno obejít.

Olous1
12.07.2019 5 z 5

Autor s každou novou knihou přitvrzuje.Opět perfektní počteníčko, řekla bych chvilkama až morbidní. Tato řada mě baví. Jen tak dál pane autor.Doporučuji.

Kortez
07.07.2019 4 z 5

Má první kniha od tohoto autora. Pokládám ji za lepší průměr a tím pádem se velice rád potkám s Erikou Fosterovou i příště.

Petrasim
05.07.2019 5 z 5

Opět úžasná kniha. Každá nová Bryndzova kniha je lepší a lepší.

makyla
05.07.2019 4 z 5

Co opět dodat? Bryndza umí psát, žádná z jeho knih mě nikdy nezklamala. Těším se na další díl s Erikou. Ten už též čeká na přečtení. :)

veru_nedvedova
04.07.2019 5 z 5

Bryndza je jediný autor, který mi při čtení knihy, dokáže rozbušit srdce.

Pe3ček
02.07.2019 5 z 5

Zase je to originální, neskutečně zábavné a dobré. V podstatě nerozumím, jak je to možné, když ve většině Robertových knížek je čtenářům vrah odhalen už v polovině knihy. Proč si i tu druhou část tolik užívám? Každopádně zase nemohu jinak než doporučit ke čtení. :)

Jana Š.
28.06.2019 5 z 5

Jako i předešlé díly, jsem i tento přečetla během dvou dnů a už se těším na další a nechci, aby tato série skončila. Poutavý styl vyprávění, Erika a prostě vše mě na tom baví.

Restang
25.06.2019 4 z 5

Tak další díl za mnou, Bryndza vyloženě nikdy nezklame a mám ho ráda. Nicméně opětovné odhalení vraha dost brzy mi trochu vadilo a ten ,,přestřelený,, závěr za to ubírám hvězdicku.

Atak
25.06.2019 5 z 5

Erika je prostě skvělá. Poutavě napsané jako vždy.
Hurá na další případ.