Do posledního dechu

Do posledního dechu
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371299/bmid_do-posledniho-dechu-Wxx-371299.jpg 5 2878 2878

Mělo to být vysněné rande… Šaty nasáklé krví, víčka násilně zavřená. Tak vypadá mrtvá dívka v kontejneru. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová je na místě nálezu jako první. Problém ovšem je, že to není její případ. Nejprve si musí zajistit místo ve vyšetřovacím týmu, přesto se Erika rovnou vrhne do práce – a odhalí souvislost s jinou nevyřešenou vraždou. Obě oběti se našly ve stejném prostředí a zemřely stejným způsobem. Navíc si obě smluvily schůzku po internetu… Kdo se skrývá za falešnými profily na Facebooku a láká naivní mladé ženy na schůzku? Jak chytí Erika vraha, který vlastně existuje jen virtuálně?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

Last Breath , 2017

Skalara
27.10.2019 5 z 5

Dokonalost Bryndzy jako vždy :) I když znáte vraha od půli knihy, tak zaujmout a táhnout děj dál, abyste byli zvědaví, jak ho dopadnou to je umění :) Opravdu se mi jeho knihy líbí a těším se na další díl :)

VěraČamková
18.10.2019 5 z 5

Do posledního dechu přečteno jedním dechem. Erika Fosterová mě zkrátka baví, od knížky se prostě nedá odtrhnout, dokud se člověk nedostane na její konec. Už se těším na další....

zdendula31
16.10.2019 5 z 5

Přečetla jsem během jediného dne...

Lychorinda
15.10.2019 5 z 5

Další díl přečtený. Opět na jeden dech. Tzn za 2 dny už nebylo co číst. Miluji tuhle sérii Eriky Fosterové. ;)

JaKa1974
12.10.2019 5 z 5

No to je něco... Krimi, která se čte sama, tohle napětí v knihách mám ráda, ráda je čtu, ale nevím, jestli to je dobře, protože pak mám divoké sny.

EvikU.
06.10.2019 5 z 5

Jo. Jo. A jo. Četla jsem ji do posledního dechu. Pořád a pořád, dokud nebyl konec..... Tak jestli se úroveň knížek téhle série stupňuje, tak už se těším na další jízdu.

Evča K.
06.10.2019 4 z 5

Tento díl se mi líbil zatím asi nejvíc. Hlavně díky napínavému ději, jen se pořád nějak nemůžu ztotožnit s Erikou.

Pája699
04.10.2019 5 z 5

Nemohu jinak, než dát 5 hvězdiček. Za mě zatím nejlepší díl z celé série, prostě TOP! Velmi povedená kniha, žádná hluchá místa, napětí jak hrom. Malá piha na kráse: trošku mi vadil uspěchaný konec, ale jinak prostě opět super počtení. Waw

Mrňous1
03.10.2019 4 z 5

Opět zdařile napsaná detektivka, Bryndza se čte dobře, vyhovují mi kratší kapitoly, děj má spád. Jsou zde samozřejmě malé drobnosti, které by se daly vytknout, ale proč si kazit příjemný zážitek nad dobrou knihou???
PS: Jsem opravdu ráda, že nepoužívám žádné sociální sítě:-)))

MirKop
29.09.2019 5 z 5

Famózní, jako vždy. Robert Bryndza netlačí na pilu, příběh se postupně rozvíjí a za mě vždy min. 2 hvězdy vezme Erika.

Jediné, co trošku ubralo na reálnosti byly dovednosti poslední vězeňkyně, něco mezi Matrixem a MacGyverem, ale i tak ok.

Páájinka
26.09.2019 5 z 5

Moc se mi líbila. Už čtu další.

Kate72
25.09.2019 5 z 5

Asi se budu opakovat, ale opět skvělá knížka od Bryndzi. Příběhy o Erice jsou čtivé a napínavé jedinej problém vidím v tom, že už mám přečtené všechny série. Ach jo:-(

Schamila
22.09.2019 4 z 5

Paní vyšetřovatelka je zkrátka paní vyšetřovatelka. Posedlá případem, který se snaží vyřešit, už si myslíte - a zase to tak možná není, nebo je, je tady napětí, zápletka a úchyl. Zkrátka fajn počtení s velkým napětím.

kuky921
12.09.2019 5 z 5

Velmi čtivá detektivka a má druhá kniha od stejného autora.

adevis
11.09.2019 4 z 5

Tato čtvrtá kniha od pana Bryndzy se mi opět líbila. Nejsem z toho teda bůhví jak unesená, ale spokojená ano. Skryté nebezpečí na sociálních sítích je aktuální a cením, že si autor vybral právě toto téma. Už se těším na zbývající dvě knížky :)

kytarka
10.09.2019 3 z 5

V kontejneru v odlehlé ulici se najde mrtvé ženské tělo. Žena, která na první pohled hodně trpěla. Erika případ nedostane na starost, ale i tak se o něj zajímá a chce ho za každou cenu vyřešit a zastavit tu zrůdu.
Kniha je jak už jsme u Bryndzy zvyklý hodně čtivá. Nicméně mě ničím nepřekvapila. Přijde mi obdobná jako předchozí knihy. Může to být i ovlivněno tím, že v tomto styly mám již hodně načteno. Pokud bych asi byla čtenář, který čte jen třeba Bryndzu, tak jsem nadšená.

ivoiro
02.09.2019 5 z 5

Dramatický příběh, který popisuje i situaci vraha. Kniha mě celkem držela a nepustila.

Yorika
01.09.2019 3 z 5

Řadě lidem přijde Erika arogantní.Nemyslím si, že to tak je.Má své démony, se kterými musí bojovat.
Téma sociálních sítí je aktuální.Většina je v nich lapena jako muška v pavučině.Takže námět zajímavý, jeho zpracování však trochu pokulhává.
Vlastně nerozumím, čím jsou pro masy Bryndzovy detektivky tak atraktivní.

Opatov
31.08.2019 5 z 5

Předchozí díl byl pro mě zklamáním, ale tentokrát jsem si zlepšila nazor. Jako kdyby každý díl psal nekdo jiný. Skvěle se četlo, nemohla jsem se od knihy utrhnout. Dobré téma, výborná psychologie postav. Rozhodně si přečtu další pokračování série.

85098211
27.08.2019 5 z 5

Podle mého názoru si autor dost dobře drží svoji laťku, a proto je i tento případ hodně zajímavý ;-). Erika mi zase byla o něco méně sympatická, ale po nějaké chvíli se to zlepšilo. Tentokrát je vrah poměrně brzy známý, což ale není na škodu. Spíš naopak, protože ho tak čtenář může sledovat a nenávidět až za hrob - jak jsem to měla já ;-). Případ jako takový je opět výborný, zápletka originálně vymyšlená a kniha čtivá. Dávám - nejen ze sentimentality a sympatií :-), opět plný počet a nedočkavě se těším na další...