Les Bor

Les Bor
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424585/bmid_les-bor-ayU-424585.jpg 4 116 116

Jihočeské detektivky série

Les Bor u Českých Budějovic je místo opředené mnoha tajemstvími a tragickými událostmi. Není tedy divu, že poté, co najde skupina studentů v lese zavražděného muže, vyvolá tento hrůzný čin značný rozruch. Případ dostává na starosti zkušený kriminalista Karel Koutný spolu s Janem Sojkou, který se z rodinných důvodů vrací z Prahy do rodného města. Ač byl Sojka pryč několik let, vyšetřování vraždy se ho osobně týká – oběť, vdovu i podezřelé s ním totiž spojuje společné studium na střední škole. Dříve než detektivové dokáží rozplést spletité nitky případu, zasáhne do vyšetřování nečekaná událost, která ovlivní i jejich osobní životy…... celý text

falco111
28.01.2020 5 z 5

Můžu doporučit. Skvělý styl psaní, napínavé, tajemné, dobře vykreslené postavy. Doufám, že se brzy dočkám další autorovy detektivky.

BábaF
27.01.2020 5 z 5

Super kniha. Napínavé a zajímavě napsané. Nejvíc mě bavilo prostředí ve kterém se příběh odehrával. Všechny místa jsou mi dobře známá a o to lépe se kniha četla.

Hanka60
27.01.2020 5 z 5

Knížka hezká a napínavá , příběh se odehrává v zajímavém prostředí pro velké plus. Napínavá až do konce. Doporučuji velmi

marimat
24.01.2020 5 z 5

Pokud kniha padne do té správné nálady stane se z toho velice příjemná záležitost.
Příběh velice zvláštní a neotřelý překvapil mě no proč ne.Krimi z českého prostředí -vítaná změna.Kriminalisté obyčejní lidé a ne žádní supermani.
Postavy velice věrohodné a jejich chování tak nějak pochopitelné .
Pachatele jsem neodhadla, tak nějak smutný jeho motiv.Ach jo.
Jen mi trochu vadilo to,že dějové linky byly v textu od sebe málo oddělené a měla jsem v tom ději trochu zmatek špatně se v tom orientovalo.Docela škoda.
Po reklamaci e-knihy problém s orientací v textu odstraněn.
Pokud někdo koupil e-knihu doporučuji stáhnout znovu.Psáno 3.3.2020.
Kniha velice potěšila.Na prvotinu moc dobré tak 4,5.