Dům na samotě

Dům na samotě
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356561/bmid_dum-na-samote-86N-356561.jpg 4 1699 1699

Josef Bergman série

Výtvarnice Nela po rozchodu s přítelem zůstala sama ve starém mlýně, který původně s partnerem chtěli zrekonstruovat. V téže době bylo v nedalekém lese nalezeno tělo mladé dívky, ucházející se o práci v místních dostihových stájích. Při vyšetřování vyjde najevo, že oběť byla naposledy spatřena s bývalým Neliným přítelem. Dvě podobně provedené vraždy se nedávno staly v Praze, a tak není divu, že dosud poklidnou středočeskou vesnicí začne obcházet strach. Přesunul se sem z hlavního města sériový vrah?... celý text

Daisy2Little
07.06.2012 4 z 5

Čtivě napsaná kniha oceňované autorky, chtěla jsem se ke knize vracet, abych ji dočetla. Myslím, že je tam dobře vykreslená současnost i jednotlivé postavy. Taková klasická detektivka. Mně v ní jen chyběl určitý přesah, abych se dověděla něco zajímavého, nového, nejen kdo je vrah.

sachista
11.02.2012 5 z 5

Ze všech tří detektivek Michaely Klevisové rozhodně nejlepší počin. Výborně prokreslené vztahy, umně budované napětí, strašidelné prostředí osamoceného mlýna a inteligentní rozuzlení. Bravo, zatímco u předchozích dvou detektivek jsem měl drobné výhrady, Dům na samotě oceňuji nejvyšším možným hodnocením.

pihinka
11.12.2011

Knížku právě čtu a je naprosto úžasná, zajímavý děj a hlavně není to klasická detektivka: vražda a pátrání, jsou zde vykresleny i životní osudy hlavních postav, moc pěkné, další knihy od této autorky si moc ráda přečtu :-)

WEIL
27.09.2011

Vadí mi cizí názvy v českém prostředí, které je zde přítomné, i když jako by se příběh odehrával někde, kde se používají anglické a německé jména.