Kapitán a jeho sestra

Kapitán a jeho sestra
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479819/bmid_kapitan-a-jeho-sestra-eFh-479819.png 3 2 2

Pohádky jsou nejen v naší zemi, ale i ve světě fenomén, snad protože v nich vše dobře dopadne. Není tomu jinak ani v romantickém historickém příběhu, který vznikl na základě skutečných reálií jižního Walesu, o tajemném černém kapitánovi pirátského trojstěžníku. Nechte se unést na vlně vášně, lásky, pomsty a zrady…

kopeceli
17.02.2023 3 z 5

Klasická historická romanťárna, pohádka pro dospělé, tedy Harlequin. Do dvou třetin zajímavé, dobře vyprávěné. A pak střih a přeslazený konec. Tak ten mne zklamal a za něj hvězdy dolů.

Zetuška
18.05.2022 3 z 5

(SPOILER) Jazykově jednoduché a prosté věty. Příběh by byl o to zajímavější, domnívám se, kdyby se vylepšilo spisovatelsky. Zajímavé to bylo, ano, z celé knihy mě nejvíce překvapilo useknutí jistého kousku těla, které hrdina utržil a také od koho. A jedna pomsta a rodinná křivda, konec trochu zrychlený, na hlavním strůjci pomsta mnoho ne.. nu spíše si to odnesl, ten kdo vinu neměl žádnou, asi tak to vidím. Rozhodovala jsem se mezi **/***. Nakonec tedy ***. Četla jsem horší.

Autorovy knížky

Alice Belis