Kdo o tom ví?

Kdo o tom ví?
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535804/bmid_kdo-o-tom-vi-6611418f280a9.jpg 4 438 438

Astrid Phelpsové je dvaatřicet a po letech, kdy se ne zcela úspěšně živila jako scénografka, se snaží začít znovu – a především vypořádat se závislostí na alkoholu, která ji už o dost připravila. I když by si to všechno představovala úplně jinak, nastěhuje se po návratu z londýnské léčebny ke své střízlivé, bohabojné matce v poklidném přímořském městečku Flinstead. Když se seznámí se sympatickým mladíkem Joshem, zdá se, že i ona možná dostane novou šanci. Všechno ale není tak růžové, jak by mohlo vypadat, protože někdo ví o jejím dřívějším životě víc, než by si přála, a chce, aby zaplatila za své hříchy. Kdo by ale mohl znát její nejtemnější tajemství?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: audiokniha , Témbr

Who Did You Tell?, 2020

Interpreti: Jana Stryková , Lucie Juřičková

ivca84
09.04.2023 5 z 5

zajímavý dej knihy kniha je hodně čtiva a má zajímavé rozuzlení

PetraDD
06.04.2023 5 z 5

Skvele s necekanym zaverem. Napeti a kratke kapitoly vas nuti cist dal a dal:)
Nerozumim tomu, proc ma kniha tak nizke hodnoceni

evin84
01.04.2023 5 z 5

Mě se kniha velmi líbila stejně jako Fáma. Už se těším na další knihu.

Nymfadora.T.
27.03.2023 4 z 5

Čtivé, zajímavý příběh, za mě dobré.

zelda7
26.03.2023 4 z 5

Téma knihy není jednoduché, pojednává o boji s alkoholismem. Vypráví o abstinování jedné ženy a o tom jak ji dohání činy z minulosti, je to tedy žánrově psychologický thriller. Kniha mne bavila pokud tak mohu říct o těžším tématu, fandila jsem hlavní hrdince, aby to zvládla.

kercah
25.03.2023 5 z 5

(SPOILER) Od knihy jsem nemela žádné očekávání ( nečetla jsem totiž ještě autorčinu prvotinu), ale velice mile mě překvapila. Četla jsem ji jedním dechem a kromě lehce mileneckého a závisláckého příběhu do poslední chvíle není patrné, kdo je pachatelem, takže velké +.

dagsvob
18.03.2023 3 z 5

Pomalý rozjezd, ale závěr překvapil. Bylo zajímavé číst, co si myslí a co cítí alkoholik a co alkohol s jeho životem udělá...

Kalima206
11.02.2023 5 z 5

Páááááni! Za mě totálně geniální příběh!
Knihu sem přečetla za neskutečně krátký čas a byla sem nadšená! Nevěděla sem, do poslední chvíle, jak to nakonec dopadne a teda mě tato kniha nadchla ještě více oproti Fámě :)

Nikusscha
24.01.2023 3 z 5

Moje první přečtená knížka od této autorky. Dostala jsem ji jako dárek k Vánocům. Docela pomalý rozjezd, začátek bych řekla docela nuda, ale dala jsem si předsevzetí že ji dočtu až do konce. A za půlkou už to začalo být zajímavější a konec bych řekla že byl dobrý. Neměla jsem žádné očekávání takže nejsem nadšená ani zklamaná.
Vyhovovali mi krátké kapitoly.

Mruskulka
22.01.2023 3 z 5

Měla jsem velký problém se začíst. Strašně mi vyhovovali krátké kapitoly. Konec už byl zajímavý. Musím říct, že autorka dobře popsala, jaký pocit mají alkoholici, když čelí nějaké překážce a mají vnitřní boj, zda budou bojovat či půjdou tou snadnější cestou a napijou se.

Annkag
13.01.2023 2 z 5

Tohle byla další kniha,která nám odhaluje tajemství minulosti,která jako hororový klaun číhala v naší temné minulosti a čekala na budoucí přítomnost aby udeřila plnou silou na solár a zrazila nás na kolená.
A nám ostává po pádě vstát a hledat souvislosti v skládanke zvané alkohol a strata paměti.

KatyM.
13.01.2023 3 z 5

Příběh se rozjíždí pomalu, nečekaný závěr. Spíše než thriller bych knihu zařadila jako psychologický román.

Emma27
11.12.2022 5 z 5

Mě se kniha líbila,čtivá,napínavá.Konec byl smutný.Celkově kniha pusobí depresivně,pro někoho nezáživně.Tohle je jiný druh knihy.Kniha má neco do sebe.

Acquenta
11.12.2022 2 z 5

Tentokrát komentáře nelhaly, kniha nezazivna, nudná a konec úplně snadno odhadnutelny :(

Hakate
26.11.2022 3 z 5

Tentokrát lepší průměr.
Velmi čitelná kniha, s velmi nesympatickou hlavní postavu ( pokud to byl záměr, pak super).
Opět zajímavý příběh a zápletka, tentokrát téma alkoholismus, ale stejně jako Fáma, zpracování pokulhává, dej i rozuzlení jsou moc předvídatelné a nejsou překvapivé.
Ani začátek knihy, který vypadal velmi slibně a zaujal mě, nevytrhl knihu na tolik, abych mohla knihu ohodnotit 4*, tato kniha je lepší než Fáma, ale přesto hodnotím stejně.
I když knihy hodnotím průměrem, velmi dobře se čtou a nebudu váhat přečtení další knihy.

kob
12.09.2022 4 z 5

Už mě unavují knihy, kde hlavní hrdina bojuje se závislostí na čemkoliv a jeho věčné bažení zabírá půlku příběhu. Je to i tenhle případ, ale zápletka byla zajímavá a forma čtivá, tak určitě času nelituji.

Booky84
01.08.2022 3 z 5

Bohužel za mne průměrná kniha a hlavní hrdinka mi příliš nesedla. Tentokrát jsem i odhadla vcelku rychle jaké bude konečné rozuzlení. Co ovšem autorce nelze upřít je čtivost knihy.

Lka
07.07.2022 3 z 5

Audiokniha :
Kniha nebyla úplně špatná, hezky se to poslouchalo. Ze začátku se to táhlo, pak kniha dostala spád a závěr byl překvapivý.

Vesmich
04.07.2022 5 z 5

Podle mě je to především kniha o pekelném chlastu, jak se žije s ním a jak je těžké žít bez něj. Co dává a co bere a v tomto je to naprosto brilantní text, který se dá číst i opakovaně.

MiraRunaway
28.06.2022 3 z 5

Nudila jsem se bohužel často. Fáma se mi líbila víc. Ráda jsem se zase podívala do Flinsteadu. Průměrné.