Kdo ti píše?

Kdo ti píše?
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516552/bmid_kdo-ti-pise-6463a8691118e.jpg 4 99 99

Romantická dovolená v kulisách řeckého ráje měla vztah Daniela a Šárky zachránit. Hned druhý den je však zaskočí zpráva o podivném dopisu, který na Daniela čeká na poště. Týden milostného sbližování se tak změní v tíživé čekání na rozuzlení záhady. Kdo a proč dopis poslal, když Daniel jakékoli vazby na místo odeslání popírá? Může mu Šárka po všem, co je potkalo, ještě věřit? Otázky bez odpovědí jitří nezhojené rány a prohlubují mezi partnery propast. I když byli oba rozhodnuti o společnou budoucnost bojovat, najednou začínají vidět sami sebe v jiném světle.... celý text

AngeliS
16.10.2023 3 z 5

Začnu tím, že se mi líbí obal. A tím to skoro končí. To bylo tak o ničem. Na dovolené jsem navíc tolerantnější, ale číst to doma, asi nedočtu. Bylo mi jasné jak to dopadne. A tak to přesně dopadlo, ba co hůř .. trapně pateticky. Zklamání až na půdu. Těšila jsem se na čtecí dovolenou a díky tomuhle! Jsem tomu moc nedala, až mě skoro otravovalo, že zase budu muset k nim do příběhu, který mě nezajímá. Všichni jsou padlí na hlavu. Nereálné, stupidní, povrchní. Dobře, ještě fajn bylo, že to bylo z pohledu všech. Díky. Tohle zpracování i časové skoky se mi líbily moc. To je vše. 3* jsou asi ještě moc, ale dočetla jsem, tak smolík.

Danago
11.10.2023 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Téma sice není nic nového, ale je úžasně lehounce a s citem zpracované,nejedná se přímo o romantický příběh, ale láska tu svou roli hraje. Příběh je především pro ženy, ukazuje život jaký opravdu žijeme a není vůbec jednoduchý. V knize každý najde něco ze svého života , tak jako i v ostatních autorčiných knihách. I v této knize najdete něco nad čím se zamyslete a najdete zde i určité poslání.
Kdo čte knihy autorky směle do ní určitě vás nezklame. Kdo nic nečetl doporučuji vyzkoušet , jak autorka píše a můžete klidně začít touto knihou. Věřím ,že se kniha bude líbit.

Mně osobně zápletka s dopisem přišla hodně zábavná. A zasazeni příběhu na řecký ostrov mě velice potěšilo.

SirenKa
02.10.2023 2 z 5

Uff . Jsem ráda, že jsem knihu nepřibalila na dovolenou, můj šálek čaje to určitě není. V podstatě do poloviny knihy jsem čekala, co se bude dít, né že by se to pak zlepšilo, spíš jsem si zvykla. Postavy nesympatické, je to takové nijaké, nemastné neslané, předvídatelné, bez špetky napětí nebo humoru, jako příběh, který nechtěně odposlechnete někde ve vlaku, před koncem vystoupíte a je vám jedno, že nevíte jak dopadl. Řecko? Tak to jsem v knize nepocítila, ani kdybych u čtení jedla gyros. Ovšem ta obálka na obálce, ta se povedla!

julie8666
02.10.2023 5 z 5

Přečteno za 3 dny všechny knihy bleskově čtivé

lucakuca
01.10.2023 4 z 5

Začátek mě vyděsil. To budou pořád řešit jen ten dopis? Ach jo.

Ale mám štěstí, že kolegyně má Digmuš přečtenou vždycky dříve, že mě uklidnila: " Však ji znáš, vždycky se to odrazí někam jinam."

A odrazilo. Nejdřív jsem se knize vyhýbala, ale pak jsem si pohrozila, naplácala si a jsem ráda, že jsem to nevzdala.
Dobrá jako vždy, po počáteční krizi velmi čtivá a jako vždy s poselstvím...