Pomoc, čarodejná metla!

Pomoc, čarodejná metla!
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109716/pomoc-carodejna-metla-109716.jpg 3 23 23

Hrom do police, tie zamilované čarodejné metly! Tri členky Dievčenského čarodejníckeho klubu majú plné ruky práce. Striedajú sa pri zvieratách pána Lisandera, ktoré treba každý deň nakŕmiť. Keď raz kvôli tomu Pim takmer zmešká hodinu v škole, vyčaruje si lietajúcu čarodejnú metlu. Kúzlo sa jej naozaj podarí výborne - lenže potom sa ukáže, že sa metla od nej nechce pohnúť ani na sekundu a dokonca za ňou vnikne aj do triedy. Pim sa dostane do úzkych, ale Emily s Cosimou ju v tom, samozrejme, nenechajú...Raz, dva, tri...... celý text

Knihomolka506
13.03.2021 5 z 5

HODNOCENÍ CELÉ SÉRIE: Pokračování série o čarodějkách - začátečnicích, kterým pomáhají naše známe sestry, dvojčata Tinka a Lissi. Ty jsou už zkušené a proto radí třem malým holkám jak mají kouzlo. Do jakých trapasů se dostanou a co vše zažijí? Přečtěte si kouzelnou fantasy sérii pro holky a kluky

Richelle
21.10.2017 2 z 5

Od knihy jsem očekávala více. Když to srovnám s ostatními knihami od autora, tak mi kniha připadá mírně nudná.

bookwoman
20.03.2017 3 z 5

Pěkná knížka,měla zábavný děj.Byla hodně krátká-přečteno za hodinu a půl.Četla jsem i díl Kouzla začínají,ale tento příběh mě bavil víc.

Thomas Brezina
rakouská, 1963