Kočár do neznáma

Kočár do neznáma
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535182/bmid_kocar-do-neznama-66040d55d96b1.jpg 4 483 483

Kočár do neznáma série

PŘÍBĚH Z KONCE 18. A ZAČÁTKU 19. STOLETÍ Revoluční změny po roce 1789 obrátily život naruby nejen ve Francii. Vojska pochodují napříč Evropou, stará šlechta je na útěku. Na nejistou cestu se vydávají i dvě sestry, které s nepatrným doprovodem musely narychlo opustit domov a teď hledají útočiště u příbuzných po celé Evropě. Nejprve zamíří do Itálie, ale rozbouřená doba je vyžene i z tohoto azylu. Musejí dál, staré rodinné spory a nové politické intriky jim však znemožňují najít dočasný domov na místech, která dobře znají. Jejich poslední nadějí se proto stávají vzdálení, zcela neznámí příbuzní a zámek kdesi v Čechách?... celý text

maru3342
11.04.2017 5 z 5

Knihu jsem přečetla takřka jedním dechem. Ze začátku jsem se radovala, že budou hrdinky žít v Římě, přesně jsem si vybavovala, kde se v daných částech nacházely, ale ani další lokality mě nezklamaly. Vůbec jsem netušila, jak by mě příběh mohl překvapit, jak by se mohl rozvíjet, ale on překvapil. Toto je navíc první knížka, která mě přiměla nenávidět knižní postavu, Stefanii.

polly43
27.02.2017 4 z 5

Právě jsem dočetla první díl a již se těším na další pokračování.

alcarott
21.02.2017 3 z 5

Oddechová knížka. Trocha romantiky občas neuškodí, ale tento žánr nevyhledávám.

petrulkaa
12.02.2017 5 z 5

Úžasná, zajímavá, napínavá četba, čtená jedním dechem. Doporučuji..........

Lena79
10.10.2016 4 z 5

Do první půle knihy jsem se nějak nemohla začíst, což mě dost vyděsilo, protože autorka patří mezi mé oblíbené. Nakonec mě příběh docela zaujal, určitě si přečtu i další díly.
Jen jsem se nemohla zbavit dojmu, že chci Stefanii uškrtit. Dost mi lezla na nervy....

Tylinka
29.08.2016 5 z 5

Moc hezká knika, přečetla jsem jí za odpoledne... a hned zítra vyhledám další.

Vlastina67
04.08.2016 3 z 5

letní čtení u kterého se vůbec nemusí přemýšlet :-)

evago
11.04.2016 4 z 5

příjemné čtení...letím do knihovny pro další díl

mariva
29.03.2016 5 z 5

Kniha mě zaujala už od začátku. Mám ráda historické romány a tento se navíc odehrává na některých místech, která tak trochu znám, takže mě čtení tím víc bavilo a cestování hrdinek Evropou jsem si opravdu užívala. Těším se na další díly.

Channach
05.02.2016 4 z 5

Recenze v záložkách.

Klarv
28.12.2015 3 z 5

Od knihy jsem očekávala trochu více. Děj plynul, nenudila jsem se, ale nadšená taky nejsem. Prostě taková oddychovka.

anah1
17.11.2015 5 z 5

Prostě odpočinková, romantická kniha k podzimní plískanici.

edimka
15.11.2015 3 z 5

Kniha se dobře četla, ale na mě moc romantiky, další díl už číst nebudu. Proti Heřmánkovému údolí je to zklamání.

ritz
14.10.2015 5 z 5

Hezká knížka, příjemné téma, čtivě zpracované. Historické knihy mám ráda, autorka je moje oblíbená. Doporučuji.

zamiokula
08.10.2015 4 z 5

autorka opět nezklamala!historické prostředí jí velmi svědčí!vřele doporučuji!

TaLu
21.07.2015 5 z 5

Tak tenhle příběh se opravdu povedl.
Přečetla jsem s velikou chutí.
Zápletka, osoby, vztahy.
Díky, že to má další pokračování.
Autorka opravdu umí příběh podat tak, že je radost číst.
A před akční babičkou smekám, jak dokázala rychle nacpat vše, na čem záleží, do kočáru :o)
Doporučuji.

Sobotikova
28.12.2014 5 z 5

Körnerovou já prostě můžu a tahle knížka patří ještě k těm jejím povedenějším.
Hurá na další díl !!!!

Antoaneta
19.11.2014 4 z 5

Pěkné nenáročné čtení taková oddechovka na dovolenou proč ne.

hlina
01.08.2014 3 z 5

Příjemná oddychovka, která mi v době dovolené sedla. Jednoduše napsaná, žádné složitosti. Dle mého otevřený konec nahrává tomu, že bude další díl. Určitě si ho ráda přečtu.

Michaela91
24.07.2014 4 z 5

Bála jsem se děje ale mile mě překvapil a kniha byla velmi čtivá a pro mě zajímavá. Mám ráda knihy z této doby takže za mě spokojenost.