Kuřbaba

Kuřbaba
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434099/bmid_kurbaba-T9M-434099.jpg 1 2 2

humoristický román o lásce, sexu, zradě, chlastu a fetu napsaný na základě skutečných událostí. Hlavní postavy se díky svému lidskému, mnohdy hanebnému jednání vrhají bezhlavě do pasti upředené z jejich závislostí a nenaplněných přání. Hádají se, podvádějí, spekulují, perou se, lžou, mamoní, smilní, až nakonec všechny aktéry bláznivého příběhu spasí nečekaná síla lásky, aby je navždy očistila od hříchů, které je přivedly na scestí.... celý text

Humor Novely Romány
Vydáno: , Jaroslav Kunc

Kuřbaba , 2020

LimedkaMikki
04.02.2021 1 z 5

Ne, ne, prosím ne. Tuto knihu nejlépe vystihne parafráze sex, drogy a chlast. O ničem jiném to nebylo. Vlastně říct, že to mělo nějaký děj, je poněkud náročnější, ale dal by se tam najít. Kniha je divná, zvláštní a při jejím čtení máte dojem, že frčíte na tripu. Vlastně po chvíli byste byli rádi, kdybyste na něm frčeli. Někomu ta knihy může sednout, ale já to dočetla s utrpením a naivní nadějí, že to třeba bude mít nějaký závěr a zajímavý plot twist. Nemělo.

katerina5544
06.01.2021 1 z 5

Hodnotit nebudu neb jsem nedocetla, trosku jsem podcenila fakt,ze asi nebudu cílová skupina :) pokud máte radi ujeté knihy tak směle do toho ;)

irak
16.10.2020

To teda bylo něco! Jestli se do ní plánujete pustit, čekejte takový mix blázince ,fetu a úletů.

drogy sex alkohol

2013  57%Bůh na tripu