Lamač

Lamač
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/545327/bmid_lamac.jpg 4 22 22

Zlomení zamilovaní série

1. díl

Tenhle chlap neláme jen srdce, ale i prsty! Sally, módní ikona s tajnou vášní pro komiksy a pohodlné důchodky, žije samotářským životem až do dne, kdy se její cesta zkříží s novým tajemným sousedem Joelem. Jedno osudové "CVAK“ (které symbolicky zní jako lámající se kost) změní Sallyin stereotypní život naruby. S jednou rukou mimo provoz se Sally musí vypořádat s každodenními výzvami, které dříve brala jako samozřejmost. Najednou si nedokáže ani ukrojit krajíc chleba, učesat culík nebo... dostat se z šatů. Joel, ztrápený výčitkami svědomí, se rozhodne pomoci. Sally postupně odhaluje, že za Joelovou bezdomoveckou fasádou se skrývá laskavé srdce a fanatik do seriálů z lékařského prostředí.... celý text

SusanneDreaming
09.09.2024 5 z 5

Z módy tam toho není až tak moc, ale to mi nevadilo, protože jinak to byla úplně skvělá knížka :) Joel byl miláček :))

AliceBeroun
08.09.2024 5 z 5

Dočteno dneska po obědě. Byla to velice příjemná jednohubka oddechovka. Baví mě knihy, kde je jedna z hlavních postav raněná a druhá o ni pečuje. Zde se mi to sešlo s mým očekáváním.

Ewe291
08.09.2024

Hovori sa, ze "Ked nemas co povedat tak radsej mlc"
Nemam dat za co ani jednu jedinu hviezdu, dalsia kniha, ktora je vsade ospevovana a u mna je to sklamanie. Priznavam nemala som ziadne ocakavanie od knihy, ale mne osobne NESADLA. Vobec som si nevedela predstavit hlavne postavy knihy a to je u mna velmi dolezite! Za dalsie mi nesadol styl pisania, mam s toho zihlavku! Som narocny citatel a necitam ani prvu knihu ani piatu! Tu je to pre mna sklamanie a kniha ostava nedocitana

ctenarka_Iva
20.08.2024 5 z 5

Knížka mě okamžitě vtáhla do děje a držela mou pozornost až do samotného konce. Je plná vtipných situací ze života a romantických momentů, které jsou příjemně a vkusně doplněny intimnostmi. Vyprávění bylo natolik poutavé, že jsem se nerada loučila s poslední stránkou a přála si, aby příběh pokračoval dál. Tuto knihu vřele doporučuji každému, kdo hledá zábavné a příjemné čtení. Opravdu jsem si ji užila od začátku do konce!

Marry123
18.08.2024 3 z 5

Potřebovala jsem lehké, oddychové počtení, a to Lamač nakonec i splnil. Nemůžu říct, že jsem se nezasmála, protože těch vtipných okamžiků tam bylo vážně hafo. Ale, je tu pár ALE. Za prvé, neoblomná, tvrdá a odvážná Sally, která nikdy nebrečí, ve finále brečí furt. A zápletka ve formě noční můry mě teda naštvala. Člověk už čekal nějaké drama a najednou puf. Prostě není, nazdar. Takže asi tak, potřebovala jsem jednoduchou slaďárnu a tu jsem i dostala, ale odvařená z ní bohužel nejsem... Amen...

elinečkaa
16.08.2024 5 z 5

To byla teda jízda. Do knihy jsem se začetla, a nemohla se odtrhnout. Líbilo se mi jak vykreslila hlavní hrdinku. Za mne super kniha

karolly
07.08.2024 5 z 5

Jedna z mala elektronickych knih, ktere mam v tabletu, nechtelo se mi nejako cekat na tistenou verzi, ale po precteni si ji asi stejne objednam. Nalakala me anotace a fotka na obalce. Stejne jako u Penelope Ward, dokazou si me ziskat hezci modelove na prebalech.
+ prirozeny dej
+ velmi humorne pasaze a slovni obraty
+ vztah mezi hlavnimi hrdiny
+ decentni romanticke pasaze
+ zajimave pojaty zaver
+ ceska spisovatelka
- mohlo by byt trochu delsi

RobinDay
07.08.2024 5 z 5

Mě to opravdu hrozně bavilo. Co oceňuji, jsou krátké kapitoly, díky kterým děj svižně ubíhal. Hlavní hrdinka se mi zamlouvala svou dvojitou povahou a hlavní hrdina si mě celkově získal. Na konci se mi líbil nečekaný zvrat, to já ráda. Nebyly tam žádný perličky touhy nebo mušličky, to cením. Za sebe určitě doporučuji, pobavíte se.

veronika9OOZ
04.08.2024 5 z 5

I když jde o autorčinu prvotinu, je to kniha, kterou rozhodně nepřehlédnete. Už jen slovní zásoba vám ukáže, že se nejedná o žádné prostoduché klišé, jako se to mnohdy u romantických knih stává! Naopak, autorka poměrně detailně a vtipně vykresluje hlavní hrdiny, jejich práci, ale i každodenní maličkosti. Pro někoho možná banální zranění nám ukazuje v syrové realitě (možná proto, že si podobným zraněním prošla)! Najednou si uvědomíte, že jednou rukou se vážně nedá učesat, o zapnutí podprsenky nemluvě... Za mě, skvěle popsáno. Bavila jsem se, smála, fandila, snila... A už se těším na pokračování!

majka23869
04.08.2024 1 z 5

Čakala som niečo lepšie ale našla som len slabý príbeh miestami až trápny predsa sme už len ako čitateľky zvyknuté na oveľa lepšie autorky …za mňa strata času a peňazí ,možno to niekomu príde ako pekná oddychovka ja som čakala viac

Autorovy knížky

Indy Sky