Manželé odvedle

Manželé odvedle
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366087/manzele-odvedle-N4b-366087.jpg 4 5100 5100

„Thrillerový debut roku 2016, o kterém se nejvíc mluví.“ Stylist „Naprosto strhující příběh plný zvratů“ Tess Gerritsenová „Pečlivě vybroušené – a ostré jako břitva“ Harlan Coben NIKDY NEVÍTE, CO SE DĚJE NA OPAČNÉ STRANĚ ZDI. Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat. Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Knižní klub

The Couple Next Door, 2016

Simocka
31.10.2019 4 z 5

Pokial niekto ocakava komplikovany psychologicky thriller tak bude sklamany, ale ako citanie na dovolenke pri mori to bolo velmi prijemne a nenarocne.

Lenoulinka
30.10.2019 4 z 5

Po přečtení anotace jsem byla natěšená na super thriller. Abych pravdu řekla, tak jsem byla mírně zklamaná. Bylo to jednoduché, i když poutavé čtení o pár postavách a děj šel kupředu. Vadily mi myšlenkové pochody osob, které mi občas připadaly zbytečné, možná někdy opakující se. No a ten konec...Tím to "zabila" a možná si ho mohla odpustit. Ale jo, dalo se to a jsem zvědavá na Někdo cizí v domě.

LucaR8
28.10.2019 4 z 5

Kniha se velmi pěkně četla. Příběh plný zvratů, nebyla kapitola, kde bych se nudila. Překvapivý závěr a poslední kapitola tomu jen dodala korunu. Jdu na Někdo cizí v domě.

v.e.v.er.ka
27.10.2019 4 z 5

Za mě průměrný thriller, hezká zápletka dobře napsaný oceňuji že po dlouhé době kniha bez sexuálních scén... Dobre se cetlo ☺️

Makyny
24.10.2019 4 z 5

Uf... To byla docela jízda... Spoustu nečekaných zvratů... Autorka si s námi hraje celou dobu a do konce nevíte kdo je vlastně ten špatnej... Já osobně bych ocenila více prostoru pro detektiva Rasbacha a vynechala bych poslední kapitolu, ta mi přišla dost zbytečná, bez té by to bylo asi 5*

Šárčí
24.10.2019

Pěkná knížka,která mě bavila,docela zamotané....konec za mě smutný.

gm6219
19.10.2019 4 z 5

Velmi pěkně a čtivě napsaná kniha, obsahující občas nečekané zápletky a rozuzlení. Kniha byla napsána poutavě a četl jsem ji, kdekoli jen to šlo. Ovšem věc, která se dle mého názoru hodně nepovedla, je konec, 37. kapitola. Po dočtení poslední stránky mi spadla brada a položil jsem si otázku "PROČ?". Ten konec se opravdu nepovedl a myslím si, že kdyby tam 37. kapitola vůbec nebyla, knihu bych hodnotil ještě o to líp. Bohužel tedy jen 4*. Ale autorce dám ještě určitě šanci a pustím se do další její knížky. Za mě to za přečtení stojí.

Kashi
19.10.2019 4 z 5

Skvělá kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. O to více mě zklamal konec. Kdyby autorka vynechala poslední kapitolu, hodnotila bych 5*.

applause
15.10.2019 3 z 5

Kniha byla poutavě napsaná. Začnete číst a už nemůžete přestat, tak jsem to aspoň měla já. Zápletka je opravdu solidní a nemůžu říct, že jsem až do konce nevěděla, co se stane, ale tušila. Na knize mi vadila špatně vyložená psychologie postav. Manželka se chovala místy jako malé dítě a manžel stále něco převracel ve svůj prospěch. Proto o hvězdičku méně. Jinak doporučuji, dost mě kniha překvapila.

PetraVlckova
10.10.2019 2 z 5

za mne průměr. Je mnoho lepších autorů, i když toto bylo označeno jako Bestseller.

Lejdus
06.10.2019 3 z 5

Příjemné čtení, nečekané zápletky. Zpočátku mne kniha nebavila, protože se pořád točila ohledně zmizení malé a vše bylo tak nějak dokola odehrávající se v domě manželů. Ale průběh, zvraty a závěr knihy opravdu povedený.

Verpax
05.10.2019 4 z 5

Ctiva kniha s pěknou zapletkou. Akorát ten uplny konec už mi přišel trochu pres čáru, a taky manžel Marco, mi přišel hodně naivní a dost mě tím stval :)

jiri77
05.10.2019 3 z 5

Celkem slušný thriller,který se dobře čte a udržel mě i v napětí, akorát mě některé činy postav přišli trochu nereálné. Určitě stojí za přečtení.

HelinkaS
04.10.2019 5 z 5

Super napínavý příběh.

NymphMaeve
03.10.2019 4 z 5

Čekala jsem napínavý příběh s pomalým odhalováním. Splnilo se mi to jen částečně, napínavé to moc nebylo, postupné odhalování mělo však své kouzlo. Když se v půlce knihy dozvíte velmi podstatnou informaci, měla jsem strach, že mě kniha najednou nebude bavit. Autorka si ale dokázala udržet mou pozornost a překvapivý závěr byl celkem nečekaný. Myslím, že její další knihy budou také fajn, nic z čeho bych si sedla na zadek či se nemohla odtrhnout, to však nebylo. Detektivky a thrillery mám ráda, proto myslím, že v kontextu to byl docela průměr, avšak moc hezky napsaný a zpracovaný. Téma bylo i docela vytěženo do plna.

gilt
02.10.2019 5 z 5

Četlo se to skvěle! Překvapivý závěr!

martina.bella
01.10.2019 2 z 5

Nebylo to špatné, byla jsem zvědavá, jak to dopadne, ale tu a tam jsem přeskakovala, protože samotný děj pro mě příliš čtivý nebyl, zajímalo mě hlavně rozuzlení. Navíc mám dojem, že knihu s velmi podobným tématem jsem před časem četla od Joy Fielding - Zmizení Samanthy Shipleyové...

Adelaki
01.10.2019 2 z 5

Obálka knihy sice slibuje naprosto strhující příběh plný zvratů, ale v tom případě jsem četla úplně jinou knihu. Vše je strašně předvídatelné, hloupé, nudné. Pořád se jen opakuje jak bloumají po domě a stýská se jim po dítěti, děj na skoro 300 stránkách skoro žádný. Všechny postavy mi byly nesympatické. Dvě hvězdy dávám v podstatě za poslední dvě stránky, tak alespoň nějaký zvrat byl :D
Od autorky mám doma ještě Někdo v cizí domě, tak jí zkusím dát ještě šanci.

veronika8042
30.09.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila. Autorcino vyprávění mi sedlo. Hezky se cetlo. Autorka dokázala v knize udělat spoustu zvratů, což hodnotím velmi kladně. Ani jednu kapitolu jsem se nenudila. Nepsala zbytečně věci, šla hned k věci, coz je super. Rozhodně si přečtu další knihy od autorky.

tom8157
28.09.2019 5 z 5

Naprosto dokonalý thriller! Autorka čtenáře nezatěžuje zbytečnými popisy, takže děj má rychlé tempo. Vždy když si člověk začne myslet, že přesně ví na čem je, nastane další zvrat a až do konce knihy není nic jisté.
Přestože hlavním námětem knihy je únos dítěte, méně odolní čtenáři se nemusí ničeho bát - autorka se věnuje především psychologii postav a dětské mrtvoly apod. (viz např. Hračkář) si odpustila.