Manželé odvedle

Manželé odvedle
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366087/manzele-odvedle-N4b-366087.jpg 4 5100 5100

„Thrillerový debut roku 2016, o kterém se nejvíc mluví.“ Stylist „Naprosto strhující příběh plný zvratů“ Tess Gerritsenová „Pečlivě vybroušené – a ostré jako břitva“ Harlan Coben NIKDY NEVÍTE, CO SE DĚJE NA OPAČNÉ STRANĚ ZDI. Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat. Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Knižní klub

The Couple Next Door, 2016

Maggie168
12.01.2018 3 z 5

Četla se dobře, děj byl napínavý, přečetla jsem ji na jeden zátah, ovšem ten konec mě trochu zklamal. Na to, jak to bylo napínavé byl najednou konec v pár odstavcích a hotovo.

AnetaHr
12.01.2018 5 z 5

Kniha mě bavila, zažívná, dobře napsáno.

ibrahimgilbert
11.01.2018 4 z 5

Začátek knihy je velmi špatně vylíčen, spousta dialogů a situací vůbec nedává smysl, nicméně po straně 100 se příběh neskutečně zamotá, a i když mi hned od začátku bylo jasné, kdo za tím byl, i tak mě důvod překvapil. Úplný závěr knihy mě ale zklamal. Poslední kapitolu si autorka mohla odpustit, bylo by to tak lepší.

kaca.ka
10.01.2018 3 z 5

Pro mě byla kniha ve výsledku docela zklamáním. Od podobných thrillerů toho člověk nečeká moc - nějaké to napětí a čtivost. Kniha se četla skoro sama, to ano. Ale pokus o vystavení napětí byl pro mě příliš urputný a umělý. Všechny zvraty byly dost na sílu, postavy divné a úplný závěr pro mě až zbytečný.

parley3
08.01.2018 3 z 5

Čtivá kniha o únosu dítěte. Mám pocit, že jediná kniha, kterou mám dosud v paměti jako matka, je Playground. Oproti tomu jsou Manželé odvedle čtení, kde nejste v centru dění, spíše z povzdálí pozorujete, jak vše dopadne. Poslední stránka tam být nemusela, snižuje hodnotu knihy a kazí celý dojem z ní. Každopádně ke čtení ji mohu doporučit.

Kopretina_aku
07.01.2018 4 z 5

Moc jsem toho od knihy nečekala, vzhledem k nízkému hodnocení zde, ale překvapila mne. Napínavá, dobře se četla, poslední stránka byla nejlepší, tu asi moc lidí nečekalo. Takže hlavně za ni 4*.

Brambu
07.01.2018 4 z 5

Tak jsem si zase dopřála trochu toho napětí a rozhodně jsem nebyla zklamaná. Příběh má výborný spád, vzájemné obviňování hlavních podezřelých do toho rodinné drama, problémy v práci a poporodní deprese tomu dodávají ten správný šmrnc. Škoda jen, že autorka nám v půlce příběhu odkryje jedno tajemství, které už mnohé napoví. I tak to byl velmi povedený příběh a já jsem zvědavá s čím nás autorka překvapí příště.

Malin20
05.01.2018 5 z 5

Čtivá a napínavá.

pavlina361
04.01.2018 5 z 5

Jedna z nejnapínavějších knih, které jsem poslední dobou četla. Každá stránka byla překvapením a nenechá vás se od ní odtrhnout. Rozhodně stojí za přečtení

čef
03.01.2018 4 z 5

Trochu zavádějící název - jde především o únos dítěte, což je emocionálně jistě výše než problémy se sousedy, které název naznačuje. Příběh je ve srovnání s obdobnými díly poměrně neotřelý, plný překvapení(možná až na hranici uvěřitelnosti) a vyprávěný jednoduše někde skoro holými větami, které navozují atmosféru detektivek z poloviny minulého století, což pro mne ale není vůbec na škodu. Celkově hodnotím jako slušný thriller, který stojí za přečtení.

nase_zuzu
02.01.2018 4 z 5

Já musím říct, že mě kniha vtáhla do děje a snad ještě napínavější bylo, když jsem o ní vykládala manželovi. Úplně mě hltal. A všichni ti, co říkají, jak je kniha nudná nebo nepovedená, bych jen chtěla z vlastní zkušenosti říct, že takový příběh nemusí být/není daleko od pravdy...

PetikH2O
02.01.2018 4 z 5

Mám ráda teďkonc tyhle nový knížky thrillerový. Má to šťávu a čte se to jedna báseň. Jen čekám, kdy se toho člověk už přejí, zatím mám pořád hlad. :)

DracoMalfoy
01.01.2018 2 z 5

Bestseller, který mě totálně nezaujal. Dala bych jednu, ale ten konec za hvězdu navíc.

Amisha
31.12.2017 4 z 5

Co je na knize opravdu obdivuhodné je to, jak je napsaná. Opravdu se čte "jedním dechem". Žádné zbytečné pasáže, žádné natahovování děje, pouze čistý děj. Kniha má zajímavý příběh, ale vyvrcholení zápletky a hlavně finální závěr mě malilinkato zklamal. Přesto mohu knihu jedině doporučit. Možná ne jeden nehet při čtení padne za vlast.

iva23
29.12.2017 4 z 5

Dobrá oddechovka, svižně napsané, bavilo mě to.

vendy6619
29.12.2017 5 z 5

Úplně jsem se do týhle knihy začetla a nechtěla s tím přestat jak mě chytla. Rozhodně doporučuji dál :)

Simmminek
28.12.2017 5 z 5

Pokud by byla možnost u této knihy zaškrtnout políčko "přečteno jedním dechem", určitě bych neváhala ani vteřinu. Chytlavě napsaná kniha s napínavým příběhem. Za mě akorát je poslední kapitola navíc. Bez poslední kapitoly by příběh byl reálnější, a ne tolik neskutečný. Celý příběh je odrazem titulku "Lidé jsou schopni téměř všeho" - dle mě je však slovo "téměř" v tomto případě nadbytečné.

Květ
28.12.2017 5 z 5

Přečteno za neděli. Knížka vtáhne do děje, čte se výborně, jednoduché, krátké věty a kapitoly nutí číst dál a dál, protože už prostě chcete vědět, kdo to udělal! Nechybí napětí a spád, komu se líbila Dívka ve vlaku, Zmizelá apod. ten se bude bavit!

PavlínaAlžběta
27.12.2017 5 z 5

Další Bestseller a půjčený. Tentokrát mohu vychvalovat, a knihu si jistě opatřím. Mimo jiné obálka velmi zdařilá, ale obsah... Tentokrát napětí, které jsem očekávala bylo, zápletky a zvraty, děj, postavy i samotný námět, to vše mě padlo do oka a knihou jsem listovala jako divá. Příběh je čtivý opravdu, thrillerem bych to zas tolik nenazývala, ale zápletek bylo požehnaně a to se mě na knize velmi líbilo. každopádně konec překvapil, poslední kapitola mě zarazila.
Až na závěr knihy, super, ke knize se vrátím.

Denisa232623
27.12.2017 3 z 5

Kniha nebyla špatná, ale znám i lepší. Děj je docela předvídatelný.