Manželé odvedle

Manželé odvedle
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366087/manzele-odvedle-N4b-366087.jpg 4 5100 5100

„Thrillerový debut roku 2016, o kterém se nejvíc mluví.“ Stylist „Naprosto strhující příběh plný zvratů“ Tess Gerritsenová „Pečlivě vybroušené – a ostré jako břitva“ Harlan Coben NIKDY NEVÍTE, CO SE DĚJE NA OPAČNÉ STRANĚ ZDI. Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat. Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Knižní klub

The Couple Next Door, 2016

Godžaver
31.10.2017 4 z 5

Knížka se mi líbila, jen závěr je moc vyhrocený, bez něj by to bylo 5 hvězdiček. Ale rozhodně lepší než Dívka ve vlaku.

Dave6
30.10.2017 5 z 5

Paráda, přečteno s nadšením

sarka0424
30.10.2017 5 z 5

Přečteno za dva večery... doslova jsem knihu shltla... konec šok... líbilo se mi to více než Dívka ve vlaku...

spicule
30.10.2017 2 z 5

Dočetla jsem, ale moc mě to nebavilo.
Postavy nepropracované, nudné... Krátké věty mi nevadily. Ale bylo to celkem o ničem, snadno převídatelné a jen těřko uvěřitelné.

Opět jsem se přesvědčila, že nálepka "světový bestseller" značí slabší průměrnou knihu.

AnnL
29.10.2017 2 z 5

Nevím no. Mě to prostě neoslovilo, tak jako jiné knihy v tomto žánru. Přečetla jsem, ale bylo to takové nemastné, neslané. Znám mnoho jiných a lepší. 2** bohužel.

Dolik13
29.10.2017 4 z 5

To, že je to psáno velmi jednoduchou formou mi vyhovovalo, jelikož jsem předtím četl TO od Kinga, a to mi věřte, že je to velmi náročná kniha. Byl jsem překvapen, že hlavní zápletka byla "v podstatě" prozrazena už v půlce knihy, a další překvapení už pro čtenáře nejsou tak šokující. Nicméně mě kniha bavila, a i postavy Anny a Marca mně přišly zajímavé. Detektiv i sousedi byli dosti v pozadí, snad proto nechápu příliš název a spojitost této knihy. Za dva dny přečteno, můžu doporučit. :)

jaruska012
29.10.2017 3 z 5

Na tuhle knížku jsem se moc těšila.Bohužel mě celkem zklamala.Už od samotného únosu byla dost předvídatelná. Typla jsem si 3 lidi a typ byl správný.

Milča66
28.10.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila, napínavá a konec je šokující ... Neřekla bych, že je hloupá.

Eduarda
26.10.2017 1 z 5

Hloupé, předvídatelné, blbě napsané, korunované lacinou pointou. Prostě "bestseller" za všechny peníze.

TheGoldenHill
24.10.2017 4 z 5

Miluji detektivky, thrillery a romány a tak jsem se na tuto knihu moc těšila. Právě jsem ji dočetla a tak mohu říci: nečekejte žádný bestseller, nečekejte rozvětvené věty, nečekejte, že si nějakou postavu oblíbíte, nečekejte, že se vžijete do role detektiva a nečekejte žádný zázrak. Ale co vás překvapí - jsou krátké a strohé věty, rychlé čtení a to, že knihu budete mít během pár dní přečtenou. Je to jako když čtete telegram. Přiznám se, že jsem ještě takovou podobnou knihu nečetla. V dobrém i v tom špatném smyslu. Nemáte žádné emoce, ale stále nad tím příběhem přemýšlíte.

keselylenka
23.10.2017 5 z 5

Skvělý příběh, kde jsem každé větě věřila, že se takto opravdu může stát i ve skutečnosti.

Anna 13
22.10.2017 5 z 5

Tak já jí teda těch pět hvězd nakonec dám!
Ten konec vyžehlil všechny nedostatky, která kniha měla. (Například přiliš časté připomínání určitých faktů, vleklé vyšetřování nebo slábnoucí napětí).

Moc od knihy neočekávejte, budete pak více překvapeni a nadšeni.

blazniva7983
22.10.2017 3 z 5

Tak nevím, knížka je napsaná příšerným způsobem (taková trochu nepovedená středoškolská slohovka), nicméně děj mě v začátku celkem vtáhl a byla jsem vážně zvědavá, jak to celé dopadne... ale ke konci to začalo být zvláštní, pak divné a nakonec úplně absurdní. Asi přestanu číst knížky, které píšou ženské... těch nelogičností je na mě nějak příliš :/.

Alzbetta
18.10.2017 3 z 5

Čekala jsem trochu víc. Příběh, kde všichni lžou. Moc mě to nebavilo.

Navlnách
17.10.2017 5 z 5

Mě se kniha líbila velmi, ale asi proto, že tenhle žánr moc nevyhledavam. Typický manželský pár s typickými rodiči hodné , bohaté dcerky. I když jsem celou dobu měla podezření, tak mě překvapil konec.

kofina
17.10.2017 2 z 5

Co na tohle říct no.. kniha vhodná pro začátečníka v tomhle žánru, nikoho jiného to bavit moc nebude. Prvoplánový, nikterak originální příběh, zápletka ani rozuzlení bohužel nezachránil ani způsob vyprávění. K tomu ten zavádějící název. Přesto se knize nedá upřít spád a čtivost, se kterými ji přečtete během dvou večerů jako nic. Ovšem i přesto jsem čím dál více zklamaná, co dnes vychází pod nálepkou bestseller.. Inu dobrá reklama prodá i pozlacenej hajzlpapír...

TomHr
17.10.2017 3 z 5

Jakmile čtenáře začne prudit sáhodlouhé líčení každého hnutí mysli jednotlivých hrdinů, lze přeskočit i několik stran. Příběh doopravdy rozvíjí jen několik málo odstavců. Ale ano, takhle je to postavené, kniha jen zvolna odhaluje, co se skrývá v pozadí krádeže mimina. A zřejmě bylo zapotřebí splnit počet normostran, takže se přimontovalo to zbytečné finále.

Nefilim
14.10.2017 1 z 5

"Naprosto strhující příběh plný zvratů" je spíše naprosto vykonstruovaný a tak naivní, až je k smíchu. Dovolil bych si parafrázovat jeden z prostoduchých dialogů:
"Nepřijde ti to zvláštní (hloupé)? Zní to , jako by byla duchem nepřítomná.
"Zvláštní (hloupé) to teda je, a jak," odvětí Marco pomalu.
Původně jsem chtěl dát dvě hvězdičky, ale za tu "dechberoucí" poslední stranu šla ještě jedna dolů.

teniska_rotter
12.10.2017 4 z 5

Knihu jsem přečetla velmi rychle. Příběh mě pohltil, pachatele jsem odhalila. Lehce mi lezla na nervy postava Anny, ale to samožrejmě není chyba autora. Pár posledních stránek bych úplně vynechala, závěr byl zbytečně vyhrocený. Jinak mě ale příběh bavil a knížku můžu doporučit.

Pavlnka
12.10.2017 3 z 5

Skvělý námět, ale forma mi spíše vadila. Nevím, jestli to je spisovatelkou nebo překladem. Docela zklamání.