Manželovo tajemství

Manželovo tajemství
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408909/bmid_manzelovo-tajemstvi-BaD-408909.jpg 4 2937 2937

2. vydání. Moje drahá Cecilie, pokud tohle čteš, tak jsem už mrtvý… Představte si, že najdete dopis, který vám manžel napsal s tím, že jej máte otevřít až po jeho smrti. Představte si také, že dopis obsahuje jeho nejhlubší temné tajemství – něco s potenciálem zničit nejen život, který jste společně vybudovali, ale i životy druhých.. Představte si tedy, že jste narazila na takový dopis, ale váš manžel stále žije... Otevřete ho? Cecilia Fitzpatricková má všechno, co by si člověk mohl přát; je úspěšná v práci, oblíbená mezi lidmi a především má tři krásné dcery a spokojené manželství. Její život je řádný a neposkvrněný jako její domov. Dopis jejího manžela, který měl být objeven až po jeho smrti, ale všechno změní...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Husband´s Secret, 2013

Dafra
13.11.2016 5 z 5

Knihu jsem nemohla odložit. Skvělá, chytře propletená, dechberoucí závěr. Rozhodně doporučuji. Stále se v myšlenkách vracím k jednotlivým hrdinkám a k jejich osudům. Četla jsem od autorky i knihu "Na co Alice zapomněla", ale ta, ačkoli se mi také moc líbila, je jen slabým odvarem "Manželova tajemství". Příběh o vině a trestu, o skrytých, nevyřčených tajemstvích, o lásce, naději, o síle odpuštění...Tahle kniha mě úplně dostala, dlouho jsem nečetla tak strhující příběh.

Anya636
13.11.2016 5 z 5

Pro mě naprosto skvělé čtení, byť z počátku o vcelku banálních životech obyčejných lidí. Velmi podrobně vykreslené charaktery postav, tak aby Vás kniha nezačala nudit. Propojení zdánlivě si neznámých postav, pointa příběhu i poslední dvě strany byly neuvěřitelně promyšlené. Poslední tečkou bylo autorčino přiznání, že je závislá na pozitivních komentářích, čímž odhaluje nás všechny s profilem na facebooku. Velice děkuji a jdu se vrhnout na další autorčiny knihy.

Mišule_11
10.11.2016 5 z 5

Ze začátku jsem se dost těžko orientovala a pletly se mi příběhy, ale ta propojenost příběhů se mi vážně líbila! :) A ten konec..? Tak ten mě fakt dostal! Nečíst ho na tajno při hodině, asi bych se rozbrečela přímo uprostřed hodiny!

adevis
08.11.2016 5 z 5

Kniha mě moc bavila, ostatně jako všechny od Moriarty :-) má oblíbená autorka.

kečup60
07.11.2016 4 z 5

Když jsem se dočetla k "tajemství", tak jsem knihu odložila s tím, že dál nemůžu. Bylo to "strašné tajemství". Ale pak zvítězila zvědavost nad hrůzou a zajímalo mě jak se s tím dá žít. Těžko, ale takový je život.

Pav
07.11.2016 5 z 5

Hustý. A nejvíc ten konec. Těžké téma. Teď si musím přečíst nějakou oddechovku.

PetK
02.11.2016 5 z 5

Už je to chvíli, co jsem četla, ale moc mě to bavilo. Napětí, dobře napsané postavy. Tak, jak píše Moriarty, si představuju inteligentní ženský román.

argi111
30.10.2016 5 z 5

Perfektní knížka. Autorka píše vážně moc dobře, příběh naprosto Vás pohltí. Těším se na další její knihy. A naprosto nejlepší byl epilog, za ten dávám extra body. Zeptejte se Pandory :-)

mija.chalka
27.10.2016 3 z 5

Knižka, o které jsem četla jak se hodně lidem líbí. Byla jsem na ní tedy zvědavá, ale ty silné ovace nesdílím. Neměla pro mě to pravé kouzlo, není to ten správný příběh, který by mě strhnul. U čtení mě drželo hlavně to že, jsem většinu knihy byla zvědavá jak a jestli autorka příběh propojí dohromady. To se jí povedlo na jedničku. Zajímavý příběh a rozhodně zajímavý konec.

annie111
13.10.2016 5 z 5

Kniha mě doslova uchvátila - přečtena jedním dechem za jeden volný deštivý den. Líbilo se mi rozdělení kapitol dle různých hlavních postav a následné splynutí dohromady. A musím říct, že jsem byla z konce knihy velice překvapená.

Dastinek
30.09.2016 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Přečtena během dvou dní.

26Mirka
27.09.2016 5 z 5

Je to moje první kniha od autorky a moc se mi líbila. Mohu jen a jen doporučit.

martina.tim
25.09.2016 5 z 5

Knihu jsem přečetla během dvou dnů a musím přiznat, že i přes to, že se tomuto žánru vyhýbám, tak byla tato kniha pro mě velkou oddechovkou. Četla jsem ji s chutí a docela mě navnadila i na další podobné knížky. Autorka skvěle popsala charaktery, myšlenky a pocity zůčastněných osob, že jsem jejich trápení, zlobu, touhu, nenávist a bolest prožívala s nimi. Takže velký palec nahoru :)

maneri
14.09.2016 5 z 5

Skvělé, podobně jako Na co Alice zapomněla, jen ten konec není tak optimistický :)

jitkahav
14.09.2016 4 z 5

Kniha se mi líbila,byla napínavá,mám ráda děj,kdy se prolíná více osudů,ale akorát mi nesedí roční období-velikonoce,Velký pátek,ale mluví se o podzimu...?Jak to mají v té Austrálii?

Vlašule
13.09.2016 4 z 5

Očekávala jsem nepříliš hodnotné počtení, ale překvapivě se mi to líbilo. Zápletka zajímavá, nebyla jsem napnutá až do konce, ale věřím, že někdo může být. Nejvíc jsem byla překvapená s popisu pocitů těch žen. Opravdu z toho až mrazilo, jak věrně a pro mě představiltelně byly některé situace popsány. Určitě stojí za přečtení.

mschmidtova
10.09.2016 3 z 5

Sedmilhářky a Na co Alice zapomněla, se mi líbily víc. Tady mi chyběl pocit autentičnosti. Ačkoli je téma knihy závažné, příběh mě nechytl za srdce. Problém mi také dělaly hlavní postavy, musela jsem se vždycky zamyslet, o kom to právě čtu. Přesto je kniha zajímavá a donutí nás se zamyslet nad otázkou viny, odsouzení a odpuštění.

barusak1
07.09.2016 2 z 5

Tak moje druhá kniha s nálepkou BESTSELLER a druhé zklamání. Kniha sice měla zajímavý námět a příběh, ale jinak nudné čtení.

monika3575
01.09.2016 5 z 5

Tak! Jedna z mála knih, kdy jsem si musela rukou překrývat konce stránek, aby mi oči náhodou nesklouzly.
Nádherně vykreslené myšlenky hlavních hrdinek. Můžu mluvit jen za sebe, ale přijde mi, že autorka krásně zachytila ten náš ženský mišung v hlavě.
Jeví se to jako typické čtení pro ženy, a proto jsem zvědavá, co na to řekne manžel.
A ten epilog. ....Úchvatné :).

popeluška
31.08.2016 5 z 5

Manželovo tajemství bylo napínavé až do konce ......super čtení...rozhodně doporučuji si přečíst :-)